Sex tokom mestrualnog ciklusa...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa i ti si isfrustrirana zato sto nemas decka koji ima vise kesha od sadasnjeg.
A ja i kad bi biokojim slucajem dekintiran, bolje bi zivio od tebe i ne bi smrdio na kupus. Dzaba tebi i kofer sa tockicima i skupocena kosulja kad se retko kupas. A i to ne verujem da si od svoje plate kupila. A taj sa tockicima postoji dugo dugo godina, ali je kod nas dosao pre par godina, pa si zato to naglasila - mislis ako imas kofer sa tockicima, da nisi selendarka.

I sepet te pogodio, ali pazi ovo kao "ne znam kako izgleda" :lol::lol::lol::lol::lol::lol:, cuj ne zna, a prenela ih gomile i pretovarila...:lol::lol::lol:, a to te pogodilo zato sto si se videla u svemu tome, jer ineteresantno post nije upucen direkt tebi.

U buduce mi se obracaj na lep nacin da ne bi pale kazne za tebe, jer ja sam Dalaj Lama ovog podforuma.
Ako ne znas kako mi se obratiti na lep nacin, a imas izuzetnu potrbu to uciniti, pozovi nekog ko zna, pa neka otkuca taj post.


Ha, ha... Prvo sto sam primetila, to je da si nepismen, :shock: pa sam ti ispravila greske. Ima ih jos, ali mrzi me da cackam. Dok ne zavrsis BAR osnovnu skolu, ne obracaj mi se.
Drugo, kofer sa tockicima je pomenut vise metaforicno jer, vidim, ti znas samo za sepete, pa ajd' da te poducim.
Znas kako se kaze: Svako se cese tamo gde ga svrbi, pa zato ti pominjes sepete, kupus, a narocito te nervira kad neko ima kesh... :p
Kao sto rekoh, vrati se u skolu ako vec nemas bogatog taticu. I ne budi tako ljubomoran i ogorcen, valjda ce i TEBI nekad svanuti.
P.S. Ja imam solidnu platu i sve sama placam, ne zato sto mi to NEKO ne bi platio, nego zato sto se ja tako osecam bolje. Ne volim nikom da dugujem ni uslugu ni novac. 8-)
 
Ha, ha... Prvo sto sam primetila, to je da si nepismen, :shock: pa sam ti ispravila greske. Ima ih jos, ali mrzi me da cackam. Dok ne zavrsis BAR osnovnu skolu, ne obracaj mi se.
Drugo, kofer sa tockicima je pomenut vise metaforicno jer, vidim, ti znas samo za sepete, pa ajd' da te poducim.
Znas kako se kaze: Svako se cese tamo gde ga svrbi, pa zato ti pominjes sepete, kupus, a narocito te nervira kad neko ima kesh... :p
Kao sto rekoh, vrati se u skolu ako vec nemas bogatog taticu. I ne budi tako ljubomoran i ogorcen, valjda ce i TEBI nekad svanuti.
P.S. Ja imam solidnu platu i sve sama placam, ne zato sto mi to NEKO ne bi platio, nego zato sto se ja tako osecam bolje. Ne volim nikom da dugujem ni uslugu ni novac. 8-)
e a ti pameti ne pise se nepismen spojeno
 
Bilo bi krasno kada bi ovde, zbilja, postojao neko ko zna pravopisna pravila i jezik, pa da ispravlja druge. Svima (i sebi) mogu da nađem greške, ako bih lovila. Ne mislim da pokazuju nepismenost, osim u nekim slučajevima. Sinnketov primer nije primer nepismenosti, ali njegov ispravljač je učinio grešku koja bi mogla da pokaže nemar prema jeziku, u najmanju ruku.
Ovo je forum. Opustite se.
 
Bilo bi krasno kada bi ovde, zbilja, postojao neko ko zna pravopisna pravila i jezik, pa da ispravlja druge. Svima (i sebi) mogu da nađem greške, ako bih lovila. Ne mislim da pokazuju nepismenost, osim u nekim slučajevima. Sinnketov primer nije primer nepismenosti, ali njegov ispravljač je učinio grešku koja bi mogla da pokaže nemar prema jeziku, u najmanju ruku.
Ovo je forum. Opustite se.

Ma, znam da ovde treba opusteno, brzo kucamo, pa gresimo... I ja gresim...
Sinnketov primer je skolski primer primitivizma i bezobrazluka, ali ko je on da vredja druge pominjuci sepete, kupus... Samo sam htela da mu kazem da prvo treba da pocisti ispred svojih vrata. A i nepismen je, sto jeste - jeste. Gde je to moj nemar prema jeziku, u najmanju ruku?
 
Ma, znam da ovde treba opusteno, brzo kucamo, pa gresimo... I ja gresim...
Sinnketov primer je skolski primer primitivizma i bezobrazluka, ali ko je on da vredja druge pominjuci sepete, kupus... Samo sam htela da mu kazem da prvo treba da pocisti ispred svojih vrata. A i nepismen je, sto jeste - jeste. Gde je to moj nemar prema jeziku, u najmanju ruku?

Nije važno. I sama pravim tu grešku. Mnogi je prave. Toliko se odomaćila da se više ni ne primećuje, a jeste greh prema jeziku.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top