sex prvo vece

@majcheki

Paz da se ne za*ebes sa tim grkom...rade ti oni na struju i baterije. :lol: A ovo drugo za lovu, nesto tu ne stima. Ako ima lovu taj ne daje tako. A stipse su nevidjene, najvece na svetu i je*ali bi se za dinar. Otvori oci...dobrooo :lol:
 
Ne znam, ja sam ovo samo pomenula kao primer šta sve ostavlja dobar utisak - a to je jednom rečiju sve onako, fino nakapkano pipetom nežnosti i samopouzdanja :lol:

Meni se činio i pomalo razmažen - ma bre ja bih bila ultra razmažena da sam na njegovom mestu, znaš ono - jeste, ima šta oće - izgleda kao da je ispao iz nekog grčkog mita a ne buđavog turističkog grada a dolazi ovde u ovu džunglu i to sam samcijat kao zbog neke tamo mene - kakvih manje, više sličnih ima na svakom koraku :roll:

... U ostalom kao da je i bitno. Čini da se osetiš posebnom, drugačijom, jedinstvenom - pa ti stavlja mašti na volju ostalo.

E, ja sam malo blesava danas pošto sam sinoć ponovo izbombardovana porukama... Eto, nije ni došao a već kao da je tu. Još nisam upoznala neku osobu ovde koja tako deluje na okolinu :lol:
 
majcheki:
Ne znam, ja sam ovo samo pomenula kao primer šta sve ostavlja dobar utisak - a to je jednom rečiju sve onako, fino nakapkano pipetom nežnosti i samopouzdanja :lol:

Meni se činio i pomalo razmažen - ma bre ja bih bila ultra razmažena da sam na njegovom mestu, znaš ono - jeste, ima šta oće - izgleda kao da je ispao iz nekog grčkog mita a ne buđavog turističkog grada a dolazi ovde u ovu džunglu i to sam samcijat kao zbog neke tamo mene - kakvih manje, više sličnih ima na svakom koraku :roll:

... U ostalom kao da je i bitno. Čini da se osetiš posebnom, drugačijom, jedinstvenom - pa ti stavlja mašti na volju ostalo.

E, ja sam malo blesava danas pošto sam sinoć ponovo izbombardovana porukama... Eto, nije ni došao a već kao da je tu. Još nisam upoznala neku osobu ovde koja tako deluje na okolinu :lol:

majceki, pa krvi cu ti se napiti!!!!:twisted:
a ja:evil::evil::evil:
 
Ajd` ti lepo ovako: ako ti se seksa za 1 noc ti unajmi "profesionalku", a ako hoces ljubav, vezu, nesto ozbiljnije, onda nemoj odmah da skaces na devojku, nego polako, pa bar znas na cemu si.
Dobro, ja malo pametujem ali sam morala da se ubacim!
 
Milly73:
Ajd` ti lepo ovako: ako ti se seksa za 1 noc ti unajmi "profesionalku", a ako hoces ljubav, vezu, nesto ozbiljnije, onda nemoj odmah da skaces na devojku, nego polako, pa bar znas na cemu si.
Dobro, ja malo pametujem ali sam morala da se ubacim!

ma covek je komarac:p ,njemu devojka ne treba,:roll: zato se tako i ponasa8)
 
bem vam sunce.....swe ste ispricali sem onoga sto sam pitao.......pa nije ni to lako:roll::roll::roll:

sledece pitanje> ako vec nece da da, zasto makar ne ode kuci....sta dewojke tripuju u tim trenucima???
ovako se ja jos uvek nadam:sad:

nemoguce da se ovo bas nikome nije desilo, tj. da swe ovde prisutne dewojke nikada nisu uradile.......jel moguce da ja nalecem na onih 1% devojaka koje to rade i nisu na forumu:evil:
 
Pošto si uporan, predji na sex za drugo veče!!!! Možda ti se posreći! Inače, ja nikad nisam imala potrebu tako nešto da radim (ozbiljno, ne foliram), ne znam za druge ovde na forumu, ali ja - JOK!
 
majcheki:
Pazi znaš gde ćeš da nađeš one cice koje jedva čekaju da ti je daju, nemoj da se foliraš
ti si resila da me osakatis ovih dana, jel?

ali ipak.....
10.gif
 
g-rock:
ma nije bas toliiiiko losa situacija........nego skinem devojku i da joj svucem recimo gacice i nastavim logicnim tokom, ona kaze> e, aj nemoj sada molim te.......nesto sam se.......
a grudi do tada ne da sam ispipao, nego izbalavio za medalju:roll: takva situacija!!!:evil:
sad sam se vec zabrinula za tebe..
Nesto radish pogreshno!
Ne balavi toliko.. ;-)
Ne znam sta da ti kazem...
 
a jel mozete da mi kazete> na prvom sastanku, ako uopste, kada tokom veceri se devojka odluci za sex sa muskarcem i koliko puta moze da promeni misljenje?:roll: tokom te iste veceri:shock:

ovo bi mi mnooooogo pomoglo!!!! plz. za makar jedan odgovor koji ima smisla:wink:
 

Back
Top