sex prvo vece

Zasto lazu,jer ispada da si sve radio da bi dosao do sexa! Bolje u startu reci,ajmo kod mene na sex,nego zezanje,pice...pa onda sex... Lose igras...Malo se trudis,samo par sati.Mora da prodje par dana, jer je nama lako da dodjemo do sexa,retko nas odbijate (skoro nikad),pa nam se moze da se femkamo!!!!


Jedino mi nije jasno,sta ce one kod tebe u krevetu???
Sta, kao naivne su,pa ne znaju zasto ih zoves!!
 
Jeste, i ja sve sve vreme razmišljam o tome; kao dođu kod tebe, uđu u tvoj krevet, a onda neće:? Mislim, daaaaj:roll:

Ali ima jedna fora za koju mi je drugar pričao da pali pun gas:wink: Kaže doveo kući neku klinku, kao nema autobusa do njenog sela noću; skinuo se, legao, ostavio joj mesta da legne pored njega i okrenuo joj leđa, uz sve 'ladno - Laku noć. E, kaže onda se ona uzvrpoljila, pa se okreće, pa se pribija uznjega, pa ga pita nešto, pa ga ljubi po leđima, a on je kao sve vreme ignoriše, polusnen, mislim, pa došli su da spavaju8-) I ondak, kad se ona već dovoljno iznervirala i zapitala hiljadu puta šta to sa njom nije u redu:shock: , navalio i dobio. Još je bila srećna; a verovatno je da bi se nećkala da ju je odmah napao:lol:

Eto, to je recept mog druga, samo ne znam da li privodite isti profil devojaka, jer ovi fazoni baš i ne bi upalili kod svake;-)
 
Svidja mi se ova mackicina fora (mislim, njenog druga), mada sam zensko. A, ima jos jedna, ako se vec hvatas u kostac sa tim klinkama koje su u fazonu "hocu-necu", a to je da kad ti kaze "necu" ti je prosto nateras da se postidi sto je tako "seljackih shvatanja, nezrela jer ne zna sta hoce, i laznog morala", pa ako ti posle toga ne uleti u krevet (ako vec nije tamo), onda ne znam...Ili, naprosto da imas posla sa devojkama koje znaju sta hoce...
 
commodore:
Pa prvo vece dobijes samo ponekad. Ne cesto. U stvari, veoma retko... ali zato sutra uvece... :evil:

... ej, G-rock el znas sta vole?

Sledecu foru... Kao dovezes je kuci... pa napravis savrsen trenutak za kiss, nesto improvizujes da se mala nasmeje od srca, pa onda naglo prekines osmeh i malo, samo malo joj se priblizis, cisto da vidis da se uznemirila i da se ukocila... onda joj polako poljubis ruku i kazes... laku noc.. najdubljim glasom kojim mozes. Uz svoj najlepsi osmeh u nagovestaju... Direktan kontakt ocima iskosa...
I odes...
A onda... minut kasnije... posaljes joj sms... dakle, "ti si najlepsa devojka koju sam imao prilike da sretnem ove godine... hvala ti za savrseno vece... i nesto sam shvatio... umrecu ako te ne poljubim veceras. Vratio sam se i stojim pred tvojim ulazom."
(najbolje da imas tu poruku snimljenu u telefonu da ne gubis vreme na kucanje)
10 sec kasnije je sisla nasmejana... poljubis je (iskusno - onako kako sam to opisao na temi o poljupcu "pita me jedan klinja") pomazis nezno, nezno polako po obrazu, dotaknes joj kosu, tiho uzdahnes i odes... bez reci... i to je to... sledece vece ces da poentiras... the end.

Iskusno, analitički promišljeno, zadrhtala bi mi kolena da imam 20-23.

ima Beti pravo, može da se promeni mišljenje u sekundi, iako sam možda bila 100% sigurna da ćemo završiti u krevetu. Recimo, skida se i uočavama neke bezveze gaće na njemu, ili čarape. to mi je totalni turn off :-? .
 
g-rock:
a jel mozete da mi kazete> na prvom sastanku, ako uopste, kada tokom veceri se devojka odluci za sex sa muskarcem i koliko puta moze da promeni misljenje?:roll: tokom te iste veceri:shock:

ovo bi mi mnooooogo pomoglo!!!! plz. za makar jedan odgovor koji ima smisla:wink:

Evo ti tri primera kada sam ja zelela sex prvo vece pa se predomislila:
1. Kada sam utvrdila da lik ima jako maleni (prosla me zelja za sexom u momentu)
2. Kada sam utvrdila da lik ima jedno 5 godina manje od mene (u prevodu - maloletan)
3. KAda me je proslo pijanstvo

Hajde javi pa ako budes imao jos uvek problema, dacu ti ja prvo vece, zrtvovacu se za dobrobit i zanimljivost foruma...
 
Ima nas raznih,neke paze na svoj ugled,da ne pomislis da je drolja ako prvo vece spavate, neke da li ce ti biti zanimljiva ili je ona jos jedna osvojena tvrdjava.Ne treba navaljivati,nego pusti nju.Tvoje je da ponudis odlazak do tebe,ako ne zeli,ma ima vremena.Ja recimo ne volim da me tip odmah spopada,vise volim da prvo ostavrim neki da kazem duhovni kontakt,da vidim da li mi prija on kao osoba,izlasci sa njim,tek onda znam da li ga zelim u krevetu pored sebe.Seks na prvom sastanku meni dodje kao cas ajrobika,to sam probala i nisam se lepo osecala.Malo vise strpljenja.
 
Gazdarica:
Kada bi mi neki PONUDIO odlazak kod njega, ne bi me vise vidio...
Odlazak kod njega dolazi u momentu kada se podrazumijeva, a ne kada se ponudi...


A kako ce se podrazumevat ako ne ponudi. Nije svacije razmisljanje isto. Meni je recimo normalno i podrazumeva se da svaku maznem koja mi se svidi a njima nekima nije. I kako uskladiti podrazumevanja?
 

Back
Top