Sex,Menstruacija

E ovako.. :confused:
Imao sam sex sa devojkom, prvog dana menstruacije, (bez zastite), i prsno sam malo na ulazu u ****... Kolike su verovatnoce da zatrudni :think:
(-to je treci put u danu da sv*****) ??

-Za one sto ce da me osudjuju sto nisam koristio zastitu-
nisam sa devojkom imao odnos dosta dugo vremena, i sad nam se tek ukazala prilika, nisam imao kondome i onda smo bez :rtfm:

Odgovor po mogucnosti sto pre?!

Iskreno , manje su mogucnosti .. ALI ..
Druga stvar , prvi dan ? KojA SE TO PRASKA NA 1 DAN *** ?:eek:
treca stvar .. ne preporucuje se odnos tokom menstruacije jel si podložan hrpi bakterija ..
 
E ovako.. :confused:
Imao sam sex sa devojkom, prvog dana menstruacije, (bez zastite), i prsno sam malo na ulazu u ****... Kolike su verovatnoce da zatrudni :think:
(-to je treci put u danu da sv*****) ??

-Za one sto ce da me osudjuju sto nisam koristio zastitu-
nisam sa devojkom imao odnos dosta dugo vremena, i sad nam se tek ukazala prilika, nisam imao kondome i onda smo bez :rtfm:

Odgovor po mogucnosti sto pre?!

Naravno da moze - ali ne shvatam sto se stresiras...

Pa nece niko da umre... Ono moze, ali nije da si nekoga ranio, pa ako d'umre da ces na robiju...
 
E ovako.. :confused:
Imao sam sex sa devojkom, prvog dana menstruacije, (bez zastite), i prsno sam malo na ulazu u ****... Kolike su verovatnoce da zatrudni :think:
(-to je treci put u danu da sv*****) ??

-Za one sto ce da me osudjuju sto nisam koristio zastitu-
nisam sa devojkom imao odnos dosta dugo vremena, i sad nam se tek ukazala prilika, nisam imao kondome i onda smo bez :rtfm:

Odgovor po mogucnosti sto pre?!

Za vreme menstruacije žena ne može zatrudneti, ali spermatozoidi su vrlo žilava stvorenja....tako da mogućnost ipak postoji.....ništa...uglavnom vam ostaje da čekate....verovatno ništa od toga....ali opet...
 
E ovako.. :confused:
Imao sam sex sa devojkom, prvog dana menstruacije, (bez zastite), i prsno sam malo na ulazu u ****... Kolike su verovatnoce da zatrudni :think:
(-to je treci put u danu da sv*****) ??

-Za one sto ce da me osudjuju sto nisam koristio zastitu-
nisam sa devojkom imao odnos dosta dugo vremena, i sad nam se tek ukazala prilika, nisam imao kondome i onda smo bez :rtfm:

Odgovor po mogucnosti sto pre?!

Sve je individualno
Po nekoj logici zena ne moze da ostane trudna za vreme menstruacije,ja nikad nisam ostala trudna a igrala sam se tako nekoliko puta :mrgreen:
Mada poznajem zenu koja je ostala trudna bas za vreme toga
 
Proguglaj malo mrzi me da pisem sastave..

sto volim tako medizicnski potokovane izjave (zak :lol:)

i da se desi ovulacija za vreme menstruacije mora da se desi i zadebljanje zida materice...kako kad jedan sloj vec otpada...mislim aj ono kao najprostije receno sta kao jedan sloj otpada drugi se stvara odmah...jel to?

i nemoj mi odgovarata tipa guglaj nego obrazlozi svoje misljenje...pitam tebe a ne gugl, znam ja sta ce gugl da mi izbaci, postoji podela misljenja oko ovoga
 
sto volim tako medizicnski potokovane izjave (zak :lol:)

i da se desi ovulacija za vreme menstruacije mora da se desi i zadebljanje zida materice...kako kad jedan sloj vec otpada...mislim aj ono kao najprostije receno sta kao jedan sloj otpada drugi se stvara odmah...jel to?

i nemoj mi odgovarata tipa guglaj nego obrazlozi svoje misljenje...pitam tebe a ne gugl, znam ja sta ce gugl da mi izbaci, postoji podela misljenja oko ovoga

Evo ja cu ti kazem
Verovatnoce su male da se tad zatrudni ali nije potpuno nemoguce i iskljuceno da se to desi
 
Evo ja cu ti kazem
Verovatnoce su male da se tad zatrudni ali nije potpuno nemoguce i iskljuceno da se to desi

mico ja trazim objasnjenje kako, ono medicina bilogija i te fore...
ja ne kazem da sam ja 100 posto u pravu...ako gresim ajde neka mi neko kaze de gresim i kako je moguce pa da naucim nesto novo...znam ja da telo nije masina i da je svasta moguce...ali kako?

dakle cekam objasanjenje :ceka:
 
mico ja trazim objasnjenje kako, ono medicina bilogija i te fore...
ja ne kazem da sam ja 100 posto u pravu...ako gresim ajde neka mi neko kaze de gresim i kako je moguce pa da naucim nesto novo...znam ja da telo nije masina i da je svasta moguce...ali kako?

dakle cekam objasanjenje :ceka:

Evo ja ću pokušati....xD
Ako ispadne nespretno ne zamerite....
Do menstruacije dolazi kada se jajna ćelija ne oplodi...ona mora napolje, počinje njeno izbacivanje i to je u suštini krvarenje...jer se sve to izbacuje preko vagine ....
E sad...tokom sexa spermatozoidi ulaze i ako prežive (za šta je mogućnost vrlo mala) mogu oploditi novu jajnu ćeliju u jajovodu....
(ovo je vrlo stručno objašnjeno...xD)
 
Evo ja ću pokušati....xD
Ako ispadne nespretno ne zamerite....
Do menstruacije dolazi kada se jajna ćelija ne oplodi...ona mora napolje, počinje njeno izbacivanje i to je u suštini krvarenje...jer se sve to izbacuje preko vagine ....
E sad...tokom sexa spermatozoidi ulaze i ako prežive (za šta je mogućnost vrlo mala) mogu oploditi novu jajnu ćeliju u jajovodu....
(ovo je vrlo stručno objašnjeno...xD)

jao boze pa nisam dete aman zaman znam sta je menstruacija bas iz tog razloga pitam da mi se objasni kako

lepo sam napisala i ako oplodi novu jajnu celuje za sta ce da se zakaci?

ako ima neko ko se razume u ove stvari neka napise nesto smisleno ako ne nista onda, samo nemojte mi odgovarati sa ovim forama iz petog razreda ...hvala na trudu al nije dovoljno :aha:
 

Back
Top