Sex koji nikada necu zaboraviti

Pa sta im radis covece? :mrgreen:
Aj razumem da uzdise i stenje al bas da vristi to mi je vec preterano i to ne jedna vec njih sto.
Mora da imas debelu kurcinu i brutalno ubadas inace ne bih znao objasniti toliku dernjavu,

Pa verovatno im zavrcem usi pa zato vriste.....:D

Kada budes promenuo vise zena - uverices se.


Hocu da kazem da samo vriste U POCETKU...

Posle par meseci sve manje i manje vriste....:mrgreen:
 
Ma ja sam naivan i nemam iskustva ko ti, kod mene nijedna nije vristala al su neke njistale.
I to samo u pocetku, na kraju su bile mirne ko bubice.:mrgreen:
Dok ti zena ne zanjisti ne znas ni da si ebo.
Pusti ti zavrtanje usiju i lupanje cvegera to su klinacke fore.
Kobila ima da rze i tek kad joj krvavu penu sa sapi skines tek tad znas da si ebo.
 
Ma ja sam naivan i nemam iskustva ko ti, kod mene nijedna nije vristala al su neke njistale.
I to samo u pocetku, na kraju su bile mirne ko bubice.:mrgreen:
Dok ti zena ne zanjisti ne znas ni da si ebo.
Pusti ti zavrtanje usiju i lupanje cvegera to su klinacke fore.
Kobila ima da rze i tek kad joj krvavu penu sa sapi skines tek tad znas da si ebo.

Pa sta onda zaebavas kad znas kako stoji stvar?

Ne vriste komsinice jer se stide da ne pomislis KAKVE SU ONE ZENSKE...

Kada si sa zenama koje ne poznajes od ranije one se opuste pa vriste ko Damjanov zelenko....

Ne bi ja reko da si ti bas tako naivan?
 
Ma znam o cemu pricas, zene pali kad mogu da se opuste i oglase, to ne znaci bas da moraju da vriste jer to zavisi od zene do zene kako ce da reaguje kad se uzbude.
Neke tako uzbudljivo mrmolje iz grla, divota jedna.
Majmunice drekavce u zenskom oblicju ne podnosim, jbte ne mora da uzbuni ceo komsiluk da svi znaju da je dobila ****.
O.T. sex koji ja pamtim je bio na groblju, necu ga zaboraviti jer mi se u jednom trenutku ucinilo da me mrtvac drzi za muda.
 
Poslednja izmena:
Ma znam o cemu pricas, zene pali kad mogu da se opuste i oglase, to ne znaci bas da moraju da vriste jer to zavisi od zene do zene kako ce da reaguje kad se uzbude.
Neke tako uzbudljivo mrmolje iz grla, divota jedna.
Majmunice drekavce u zenskom oblicju ne podnosim, jbte ne mora da uzbuni ceo komsiluk da svi znaju da je dobila ****.
O.T. sex koji ja pamtim je bio na groblju, necu ga zaboraviti jer mi se u jednom trenutku ucinilo da me mrtvac drzi za muda.

Opasan si ti.....

Ja se secam jednog sexa na dolmi kada je besnelo nevreme...Otvorilo se i nebo i zemlja...Munje noc pretvorile u dan.....

A puca i grmi...Ne mozes razdvojhiti grmljavinu, samo se cuje gruuuuuuuu....Bez prekida....

A ja kresem jednu konobaricu na dolmi kod ...Kucure.....

I samo cekam kada ce nas osinuti grom...

A ona TESNA od straha....

Ja ne pustam, ako treba mreti - pravi je momenat....


Sad kada se toga setim zaista mislim da nisam bio normalan....:D
 
Pa uzbudljiv ti je bio dozivljaj, ja sam imao nesto slicno sa munjama i gromovima ali na zescoj kosini ispod mosta, lije kisa sevaju munje ja na njoj a blato ispod nas, upirem se a ona klizi guzicom na dole ja u njoj klizim sa njom i bas me boli briga ma da i crknem u tom trenutku samo da ne izadjem iz nje a nju bas bila briga da je i grom ubije samo da ne sidjem sa nje.
 
Poslednja izmena:
Pa uzbudljiv ti je bio dozivljaj, ja sam imao nesto slicno sa munjama i gromovima ali na zescoj kosini ispod mosta, lije kisa sevaju munje ja na njoj a blato ispod nas, upirem se a ona klizi guzicom na dole ja u njoj klizim sa njom i bas me boli briga ma da i crknem u tom trenutku samo da ne izadjem iz nje a nju bas bila briga da je i grom ubije samo da ne sidjem sa nje.

Mladost ludost, strai moj....

Bilo je toga.....

Jednom jedna CRNKINJA....Uvela me u svoj kabinet koji je imala u stanu i skoro me bukvalno silovala....

Nabila me na jednu okruglu stolicu sto se okrece i sela na mene!

Sto je najgore meni bilo - taj kabinet je bio sav u staklu, a samo na metar od nas, sa druge strane stakla radi kucna pomocnica, brise patos i pravi se da NE VIDI sta se unutra desava....!

A meni neprijatno....

A CRNA samo sapuce: "Ne obracaj paznju na nju..!"

Ma kako bre da ne obracam kad vidim da nas zena vidi da se hebemo......Skoro sam se rasplakao od muke..

Hvala Bogu ipak me nije tada izdao....

Ali nije bilo svejedno...
 
Mladost ludost, stari.
Crnkinju nisam kresnuo al zamalo shemale da opalim u Tajlandu.
Lezim na plazi u sumrak i ponudi mi se atraktivna riba za tajlandsku masazu, reko ja, sto da ne nisam pre probo a cuo sam da je cuvena.
Riba sisata zgodna,noge istrenirane guza cvrsta.
I krene ti ona od stopala, radila mi ih izvanredno napalio sam se onda ti ona krene uz listove i butine i dohvati me u jednom trenutku, a ja vec bio ocvrsnuo.
I vec nisam ni znao sta se desava ona vestim pokretom smakne moj kupaci i krene da mi pusi iako nisam to ni trazio i bio sam iznenadjen.
Sta reci...vladala je vestinom i ja pozeleh da stimulisem i nju, dohvatih je za bujne grudi, ludilo, izvatasmo se posteno.
No kad krenuh ka njenom medjunozju osetih zajeb i sokirao sam se na sta sam naleteo, ejjj odmah sam skocio ko oparen, gospodja je imala impozantan primerak kalabastera, hahaha u momentu me prosla volja i zelja nisam znao da li da je ili ga prebijem ili sta da uradim.
Samo sam otisao.
 

Back
Top