Quantcast

Sex koji nikada necu zaboraviti

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
140.784
Gde se desilo, kad, kako i zasto vam je jos uvek u secanju:)

prvo ne pamtim...drugo što je to bitno...treće nemam ja tu najbolji najgori...il je dobar il je loš...
misim el bi trebo sad da opišem scenografiju, misim mjesto događanja, pa onda da ti objasnim pozu, kako sam umetnuo i kolko sam puta mećo i kako je ona reagovala i kako sam ja reagovo i finale jel...misim...:lol:

Faith

Veoma poznat
Poruka
14.159
Jedan od takvih je duso bio i sa tvojom prijateljicom Milevom.....:rumenko:
Kako je Mileva, dugo je nisam videla :D
Na kraju cu da trazim da se ukine opcija Pretraga tema na Ljisu...
ionako je ne koristite....
nije tacno da ne koristimo ..ja sam pokusala ali nisam naisla na slicnu temu ...verovatno se tema zove ' da li volite kisele krastavcice ' molim vas ..ja sam jedan uzoran i odgovoran forumas ...
prvo ne pamtim...drugo što je to bitno...treće nemam ja tu najbolji najgori...il je dobar il je loš...
misim el bi trebo sad da opišem scenografiju, misim mjesto događanja, pa onda da ti objasnim pozu, kako sam umetnuo i kolko sam puta mećo i kako je ona reagovala i kako sam ja reagovo i finale jel...misim...:lol:

mozes da opises ako zelis ....koliko vidim tebi su svi isti ..drndanje pa drndanje ...trebalo bi da imas sex koji ti je ostao u secanju kao dobar i po necemu se izdvaja od drugih tvojih drndanja :lol:

Faith

Veoma poznat
Poruka
14.159

548563_420806194629974_2053685745_n.jpg

osvojio si sladoled .... uzivaj u lizanju :lol:

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
246.039
nije tacno da ne koristimo ..ja sam pokusala ali nisam naisla na slicnu temu ...verovatno se tema zove ' da li volite kisele krastavcice ' molim vas ..ja sam jedan uzoran i odgovoran forumas ...

To sa krastavcima do 9 meseci...:D

evo jedne od ..uzorna i odgovorna forumasice..jedino je malo vecu uvodni post od tvog..:lol:

http://forum.krstarica.com/showthre...TE-NIKAD-ZABORAVITI?highlight=sex+za+pamcenje

ali idemo dalje sa tvojom temom nadajuci se da i ovu nece da sexualno upropaste...:D

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.