Sex kao greh.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ја мислим да голо људско тело само по себи није непристојно.
Непристојност се увек појављује у оку посматрача, тако да ту треба тражити извор непристојности. И опет морам да позовем у помоћ онај зен о томе ко је оставио девојку на мосту.
А не могу да нађем тај пост са причом...
 
Ја мислим да голо људско тело само по себи није непристојно.
Непристојност се увек појављује у оку посматрача, тако да ту треба тражити извор непристојности. И опет морам да позовем у помоћ онај зен о томе ко је оставио девојку на мосту.
А не могу да нађем тај пост са причом...

Upravo tako, lepo i istinito zapazanje.
 
Ја мислим да голо људско тело само по себи није непристојно.
Непристојност се увек појављује у оку посматрача, тако да ту треба тражити извор непристојности. И опет морам да позовем у помоћ онај зен о томе ко је оставио девојку на мосту.
А не могу да нађем тај пост са причом...
http://www.tvorac-grada.com/knjige/zen/blatnjavi.html
све те приче постоје у свим религијама, другим речима представљене.
 
Poslednja izmena:
Kao, bas me briga za njih, oni su ionako zivotinje. Je l' to?
A to da su zenske grudi nepristojne, izmislili su zli i impotentni muskarci, ljubomorni na poglede suparnika.
Stvar percepcije. Kada bi se sada pojavio neki ovko obučen:
hleksandar20velikitb1tk5.jpg
ljudi bi pomislili da je krenuo na paradu ponosa...:zcepanje:

Ovakvu suknju je Lepa Brena svojevremeno nosila...:rotf:
 
Zaboravila sam sta bese...?
Pavlova skromnost ogleda se i u tome da je do pre neku godinu, dok su ga noge još besprekorno služile, prednost davao gradskom prevozu i putovanju s narodom. Tako je idući u crkvu na Banovom Brdu usred leta bio uporan da se koristi autobus. Kad je njegov pratilac potegao argument da je vrućina, da su autobusi “prepuni razgolićenog ženskog sveta koji ide na plažu na Adu Ciganliju” i da nije zgodno, patrijarh nije popustio: “Znate, svako vidi ono što želi“, rekao je.

http://www.novinar.de/2006/12/27/jos-sam-ja-mlad.html
 
Tacno, kojice. Suknja sama po sebi nema veze ni s muskarcima, ni sa zenama, kao ni ruzicasta boja za koju kazu da je gay. Samo sto sve te "ukuse" ljudi ne biraju, vec ih drustvo programira. Zato i picocoleone smatra da su grudi nepristojne - drustvo joj je isprogramiralo taj stav.
 
Pavlova skromnost ogleda se i u tome da je do pre neku godinu, dok su ga noge još besprekorno služile, prednost davao gradskom prevozu i putovanju s narodom. Tako je idući u crkvu na Banovom Brdu usred leta bio uporan da se koristi autobus. Kad je njegov pratilac potegao argument da je vrućina, da su autobusi “prepuni razgolićenog ženskog sveta koji ide na plažu na Adu Ciganliju” i da nije zgodno, patrijarh nije popustio: “Znate, svako vidi ono što želi“, rekao je.

http://www.novinar.de/2006/12/27/jos-sam-ja-mlad.html

A, da, da, znam za to...!

Svako vidi ono sto zeli da vidi, da.

Ali sustina njegove pouke je u tome ne da to nije nepristojno, nego da on to jednostavno i ne gleda, ne vidi kad prolazi pored njih.;)
 
Morala sam da naglasim, za svaki slucaj, za one slabokapirajuce.

Nego, el to znaci da vise ne smem da postavljam slickice? :(
Не значи, али би било лепо да са дозом обзира вршиш одабир.
Нисмо сви исти и није свака сличица нагог људског тела свима пријатна.

Тема је мало опуштенија и зато само апелујем.
 
Не значи, али би било лепо да са дозом обзира вршиш одабир.
Нисмо сви исти и није свака сличица нагог људског тела свима пријатна.

Тема је мало опуштенија и зато само апелујем.

hm...da...neki vernici se time dovode u teeeeska iskusenja i navode na 'gresne' misli...:per:

nisam u fazonu 'slona' dok je plava haljinica vrlo zanimljiva.
zozonce je okacila za svaciji ukus sto je ipak za pohvalu.
eventualno jedan prazan post za one koji nemaju ukus :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top