Sex kao greh.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sminka jeste maska.:cool:

Ovo je maska :mrgreen:

evo5000-mask.jpg
 
Na koji način je šminka maska?
Maska, ili "maska"... budi malo konkretnija.

Što se tiče Afrikanaca, u pitanju je tradicija, što se tiče besmrtne, možda joj podiže samopouzdanje... svi volimo da se osećamo lepo.

Evo upravo je Jakov dao odgovor.:arrow:

Znam sta 'oces da kazes ali nasla si slab primer.

Maska u smislu da se krije pravo lice jel to?

Nosnja ne moze tako da se okarakterise,sminka moze ako na to mislis.
 
Pa jeste cilj sminke da nas prikaze dukcijim (najcesce lepsim) nego sto jesmo, i u tom smislu je "maska", pocev od pudera, ali to ovde sad nije tema.

Aha... ti se u stvari zalažeš za prirodno stanje stvari. Pa reci tako... :lol:
U tom slučaju, ni održavanje higijene suviše često nije poželjno... jer nas prikazuje drugačijima nego što jesmo... prirodno je da pomalo smrduckamo. :aha:
 
Aha... ti se u stvari zalažeš za prirodno stanje stvari. Pa reci tako... :lol:
U tom slučaju, ni održavanje higijene suviše često nije poželjno... jer nas prikazuje drugačijima nego što jesmo... prirodno je da pomalo smrduckamo. :aha:

Pa i jeste prorodno...kad smo vec kod toga...Uostalom,i povrh kupanja covek ne moze da "izbrise" sve svoje mirise i to je dobro.
 
Evo ja da priznam, desava mi se da izadjem iz kuce bez sminke, a da to nije odlazak do prodavnice. Nekada me mrzi da se sminkam.
Nekada mi je zao sto se ne sminkamo kao stari Egipcani, kako je ta sminka bila teska, ali extra. Ili kao u pojedinim plemenima. Svidja mi se i crtanje po telu, ali da nisu tetovaze. I naravno pirsing.......nikada stavljen (sem po jedne mindjuse na svakom uvetu) i nikada prezaljen. :(
Sad se nesto mislim da nisam u proslom zivotu zivela u nekom plemenu. :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top