Sex i Trava ....

Ne zezaj bre, mali..;)
Ovako cinjenica je a kad si .na exc-u sasvim drugacije dozivljavas dodir, pojacan i produzen orgazam...kako da ti prste osecas po kozom, kao da je celo telo erogena zona....do bola osetljivo. Onaj specificni osecaj kad si totalno najezen.No, kad je pravi frajer u pitanju, garantujem da moze da prouzrokuje taj, fenomen....Do duse retko koji, al moze..ono da svrsavanje krene od mozga. Kad me vec vuces za jezik......:)
 
Kominacija poppers i exc i speed? Veoma opasna kombinacija, mozes da dehidriras, ali osecaj... Ma daj dosta, oticicu do dilera i napastvovati prvog prolaznika na ulici..Cisto da se prisetim i ustanovim ima li razlike:):)
i dalje tvrdim da je coke dobar za koncentraciju i pricu, al za sex yock...Jedino kad se razvalis posle par dana koriscenja..:)
 
kako da ti prste osecas po kozom, kao da je celo telo erogena zona....do bola osetljivo.
a kad sam haj ja tad otupim...nisam za seks...mame mi moje ja sam takav samo strejt!!!!!!
 
I reci mi nesto u vezi poppersa: Da li ti je odlozio orgazam ili ti je pojacao orgzam? Na neke deluje ovako, a na neke onako...I da li se secas tog minuta? Muskarci postaju cesto zrtve dzeparosa u tim momentima..;)
 
Joya!:
I reci mi nesto u vezi poppersa: Da li ti je odlozio orgazam ili ti je pojacao orgzam? Na neke deluje ovako, a na neke onako...I da li se secas tog minuta? Muskarci postaju cesto zrtve dzeparosa u tim momentima..;)

xexexexex ne sjetjash se plafon pola minute....pojachao jeste defin...a produzio zavisi...
 
Ja otupim pod travom...samo me pusti da se izlezavam, obozavam da se mazim, jedem nesto slatko, da umirem od smeha, valjam se....Setih se pesme od Bajage:Izgleda mi ko da curis, po podu se razmazujeeess''..I on je bio mega junkie u svoje vreme...;)
Ne ja ne smem, a i ne privlaci me nesto u zadnje vreme, dosta sam eksperimentisala...ne smem zbog svog posla. No, ipak devojke cesto dodju kod mene da potraze pomoc, jer se ne foliram, ne gledam ih na nacin kao neke moje kolege. Ja sednem sa njima, popijemo kafu, pricamo o svemu. I kad nekom pomognem, osecam se kao da sam uhvatila Boga za....bradu....
Ok, tu i tamo, onako deciji da niko ne zna..:)
 
Vidis a ja smatram da u svakom od nas spava zver....Jel si citao Stepskog vuka? Jako lep uvod u knjigu...
Hm..bila je kod nas jedna knjiga o dva narkomana, zaboravila sam kako se zove, volela bih da je opet imam.
A od moje tetke, bio je kum narkoman, Vitke....E koliko puta se skidao...lezao na vrelom radijatoru..Mnogo dobar bio..Nikad nista nije lapio iz kuce, ALI DALEKO JE OTISAO....Pa se secam malog Milanceta i one njegove kese lepka hahaha...
 
Joya!:
Vidis a ja smatram da u svakom od nas spava zver....Jel si citao Stepskog vuka? Jako lep uvod u knjigu...
Hm..bila je kod nas jedna knjiga o dva narkomana, zaboravila sam kako se zove, volela bih da je opet imam.
A od moje tetke, bio je kum narkoman, Vitke....E koliko puta se skidao...lezao na vrelom radijatoru..Mnogo dobar bio..Nikad nista nije lapio iz kuce, ALI DALEKO JE OTISAO....Pa se secam malog Milanceta i one njegove kese lepka hahaha...


e vidish ja ne smatram....barem kad su opijati u pitanju...ali kad je zivot u pitanju onda da...sve sam iskusio u ratu...od maminog sina do elitne jedinice. 16-ta krajiska za par mjeseci...a tamo...bolje da ne pricam...ovo u srbiji i na kosovu je bilo kao djecija igranka...
 
E?
I ja sam bila od '91-'92.
U septembru su me uhvatili u Trilju, isli smo na prekomandu u Knin. Tri meseca zatvora i onda razmena kod pakovog sela....Knin jedno vreme, a posle sam presla kod beogradjana mojih...Pa u Erdut..Inace poznato: Sarengrad, trpinjska cesta, ka vukovaru, vukovar..itd. itd....
Bila sam jedina devojka i jos najmladja. E onda...isturena jedinica fronta Pajzos..i jedno vreme lezimir - fruska gora.....
 
Joya!:
E?
I ja sam bila od '91-'92.
U septembru su me uhvatili u Trilju, isli smo na prekomandu u Knin. Tri meseca zatvora i onda razmena kod pakovog sela....Knin jedno vreme, a posle sam presla kod beogradjana mojih...Pa u Erdut..Inace poznato: Sarengrad, trpinjska cesta, ka vukovaru, vukovar..itd. itd....
Bila sam jedina devojka i jos najmladja. E onda...isturena jedinica fronta Pajzos..i jedno vreme lezimir - fruska gora.....

ja sam bio po bosanskim gudurama..3 godine...2put sam ranjavan....
 
Silent Bob:
Ja sam sin od nacelnika bezbednosti za Baniju od 92-95, te ako te ne mrzi da mi posaljes prezime, te da proverimo...

xexexex a ja sam sin od nachelnika istraznog odjeljenja... :p i kakve veze ima banija sa bosnom...aj ti malo atlas zavrti da vidish gdje se shta nalazi bare..:)))))))))))))))))))))
a i skoro ce podne...zar ti nisi druga smjena danas? a ponedeljkom imash i predchas..xexe
 
Bosnu pamtim samo iz pocetka - zvornik i bijeljina. Zvornik, cita bol - sasekli su nam sa kule Ziku i Malog Ramba. Jock Bob, kakav heroj, daleko ssam od toga. Zika i Rambo su bili heroji. Onda Kaljavi, itd....
Ja sam imala 'sramno'ranjavanje..isli smo iz Erduta za BG da gledamo derby - ja naravno sa mojom ekipom grobaarima. Pun kamion..Odjenom nam je neki kreten izleteo pre put, mi smo vozili 40h na sat..Kamion se prrevrnuo...Ja sam polomila vilicu, dobro sam i prosla...Ajd da je bilo na frontu- nego...tamo nege kod Odzaka, he he....Posto ssaqm bila skroz nazad...mogu vam reci sta je geng-beng..Prvo sam ja ispala iz kamiona, a ona preko mene jedno 20 krsnih momaka..Prava jeba*ina..E onda ona Somborska bolnica, fuj....ma ne bih o tome.
 
chika_doktor:
xexexex a ja sam sin od nachelnika istraznog odjeljenja... :p i kakve veze ima banija sa bosnom...aj ti malo atlas zavrti da vidish gdje se shta nalazi bare..:)))))))))))))))))))))
a i skoro ce podne...zar ti nisi druga smjena danas? a ponedeljkom imash i predchas..xexe
Rekao si da si proveo u Hrvatskoj koliko... tri meseca...
 

Back
Top