Sex, fetish.

jock...ne vredjam se nikad...moz da mi kazes sta 'oces.. :malav:

a tebe moja prozivka?
Ma jok bre. Reko da nije ispalo da prozivam. A ne, jesam se malo nasalio, al da proverim, ako vredja, necu.
Svakako nemam nista protiv fetisa. I sam sam po dosta u kinku, nemam fetise, ali svakako nekonvencionalan seks me uzbudjuje vise nego konvencionalan. Tako da.. Dajem sebi za pravo da se nasalim.
 
Preach John Stamos GIF by Fuller House


... i to ti pravo nikad niko ne sme oduzeti :rtfm:
 
Novi sam na forumu .Neznam bas dobro koristit.Ali evo jedne teme koja vrejujm zanima dost clanova.
Da li svaki covjek ,zena ima neki vrst fetisha na koji se lozi na suprotni pol.
I sta je to sto vas lozi kod suprotnog pola?
Sta je prvo sto primijetite?
Evo, i ja sam nova pa da probam odgovoriti.
Hmm moj fetis? Da imam jedan nemam, volim kad sam podredjena, kad me se davi i cupa, pokoji samar, pljuvanje, volim pusit, pusit u smislu da ga izazivam i gledam u oci dok to obavljam, pa malo u ruke pa malo jezikom... dosta toga.
Volim starije muskarce koji su dovoljno musko u smislu da ce me uzet i naguzit kako on hoce a da se i meni svidi haha
Sta prvo primjetim na muskarcu? Ramena, ruke, lice, oci
Eto ako ti je sta pomoglo ako nije reci da pisem jos hahaha
 
Evo, i ja sam nova pa da probam odgovoriti.
Hmm moj fetis? Da imam jedan nemam, volim kad sam podredjena, kad me se davi i cupa, pokoji samar, pljuvanje, volim pusit, pusit u smislu da ga izazivam i gledam u oci dok to obavljam, pa malo u ruke pa malo jezikom... dosta toga.
Volim starije muskarce koji su dovoljno musko u smislu da ce me uzet i naguzit kako on hoce a da se i meni svidi haha
Sta prvo primjetim na muskarcu? Ramena, ruke, lice, oci
Eto ako ti je sta pomoglo ako nije reci da pisem jos hahaha
ovako nesto cujes od skoro svake zene
sex je stvarno postao predvidiv
nije mi jasno kako nam jos nije dosadio
 

Back
Top