Sex, fetish.

a bre Milun

Elita
Poruka
24.792
Novi sam na forumu .Neznam bas dobro koristit.Ali evo jedne teme koja vrejujm zanima dost clanova.
Da li svaki covjek ,zena ima neki vrst fetisha na koji se lozi na suprotni pol.
I sta je to sto vas lozi kod suprotnog pola?
Sta je prvo sto primijetite?
kad vidim zgodne batake, guzu, stas, lepo lice ............urednu i seksepilnu damu.............totalno otkacim.
Jel to Fetis ?

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
38.749
Obicno nisu, ali mogu biti...i time smo obuhvatili takvu gomilu da ne mozemo ni nabrojati...
Kapiram sta hoces da kazes, ima smisla, s tim sto bih ja razdvojio preferencu, u smislu da nekoga uzbudjuje neki deo tela ili asesoar, posebno od nivoa obozavanja i nekakvog idololjubljenja. Kao sto i u primitivnim religijama postoje fetisi koji imaju poentu fokusiranog obozavanja nekog predmeta, poput totema ili relikvije, kao eksplicitno izdvojeni u samoj religiji.
U seksuqlnom kontekstu bi bilo na pr dq nekoga uzbudjuju lepa stopala u nekom zanosnom trenutku, kao sto moze i rame, ledja, dupe, pogled i s druge strane fokusirano obozavanje nekog dela tela ili seks predmeta. Pa takav neko daje poseban i iskljuciv seksualni znacaj tome. Bas kao obozavaoci stopala na pr kao jedan od klasicnih primera seksualnog fetisa.
Ostalo, neobicno u seksu, bih jednostavno nazvao kink. Kod nas, na zalost nastranost ima znacenje neceg bolesnog. A nije, vec je mastovitost, nekonvencionalno i td..

Mike MC

Elita
Poruka
17.784
Novi sam na forumu .Neznam bas dobro koristit.Ali evo jedne teme koja vrejujm zanima dost clanova.
Da li svaki covjek ,zena ima neki vrst fetisha na koji se lozi na suprotni pol.
I sta je to sto vas lozi kod suprotnog pola?
Sta je prvo sto primijetite?
oversized in every sexy bit...big butt and big titties...:per:

i imam foot fetish...eto, napokopnjski pa crkni od muke :rotf:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.