Sex, fetish.

Nego @tema, jel se racuna fetis prema mrezastim i stiklama? Mada mi to nije sad fetis u fazonu da ona stane, postavi nogu kao za potkivanje i ja na pod i obozavam, razgledam sa svih strana, haba haba, nego ono seksi mi je.
 
Novi sam na forumu .Neznam bas dobro koristit.Ali evo jedne teme koja vrejujm zanima dost clanova.
Da li svaki covjek ,zena ima neki vrst fetisha na koji se lozi na suprotni pol.
I sta je to sto vas lozi kod suprotnog pola?
Sta je prvo sto primijetite?
kad vidim zgodne batake, guzu, stas, lepo lice ............urednu i seksepilnu damu.............totalno otkacim.
Jel to Fetis ?
 
Obicno nisu, ali mogu biti...i time smo obuhvatili takvu gomilu da ne mozemo ni nabrojati...
Kapiram sta hoces da kazes, ima smisla, s tim sto bih ja razdvojio preferencu, u smislu da nekoga uzbudjuje neki deo tela ili asesoar, posebno od nivoa obozavanja i nekakvog idololjubljenja. Kao sto i u primitivnim religijama postoje fetisi koji imaju poentu fokusiranog obozavanja nekog predmeta, poput totema ili relikvije, kao eksplicitno izdvojeni u samoj religiji.
U seksuqlnom kontekstu bi bilo na pr dq nekoga uzbudjuju lepa stopala u nekom zanosnom trenutku, kao sto moze i rame, ledja, dupe, pogled i s druge strane fokusirano obozavanje nekog dela tela ili seks predmeta. Pa takav neko daje poseban i iskljuciv seksualni znacaj tome. Bas kao obozavaoci stopala na pr kao jedan od klasicnih primera seksualnog fetisa.
Ostalo, neobicno u seksu, bih jednostavno nazvao kink. Kod nas, na zalost nastranost ima znacenje neceg bolesnog. A nije, vec je mastovitost, nekonvencionalno i td..
 
Novi sam na forumu .Neznam bas dobro koristit.Ali evo jedne teme koja vrejujm zanima dost clanova.
Da li svaki covjek ,zena ima neki vrst fetisha na koji se lozi na suprotni pol.
I sta je to sto vas lozi kod suprotnog pola?
Sta je prvo sto primijetite?
oversized in every sexy bit...big butt and big titties...:per:

i imam foot fetish...eto, napokopnjski pa crkni od muke :rotf:
 

Back
Top