Seranovi

Ljudi ja vam se divim kako uspevate da ste ovako raspolozeni,a znate da vise nece biti novih epizoda...ja svaki dan mislim o tome,bas mi je tesko zbog toga...ali i dalje verujem da ce se oni o5 skupiti posle jedno godinu dana,jer serija bukvalno nije ni pocela...Ne znamo da li ce tete i gilje biti zajedno,marcos i eva takodje,da li ce otici u toulose,da li ce santi i lurdes biti zajedno,hoce li lusija poginuti...i glupo je sad kad su vratili belen i frana da ne nastave,jer sad imaju odlicnu podlogu za nastavak...Meni su oni bukvalno druga porodica,jako ce mi nedostajati...:sad2::sad2::sad2::sad2::sad2::sad2::(:(:(:( zbog njih sam cak krenuo da pisem pesme,i sviram gitaru,jer sam se nasao u marcosu,i pesme mi odlicno idu,mozda uskoro izdam zbirku,a uskoro krecem i sa spanskim jezikom...
 
Poslednja izmena:
Ja sam ovu seriju poceo da gledam samo zato sto bih i ja voleo da imam onakvu porodicu, prijatelje i ost...doduse, nije da se ja zalim, ali tamo stalno svi izgledaju sretni i pored svih onih problema...
Sad mi nije toliko stalo do serije posto sam vec gledao, ali bih stvarno voleo da se nastavi, iako mislim da nece...:(
 
Neke pesme su dobre tipa: besame,Soy la cana,yo paso del amor...ali neke su bas bzvz a ovi sto imaju tipa 10-15god i pricaju kao ovo je za klince stvarno:hahaha::hahaha:

u svakom slucaju tri puta su bolji od ovih degena is nakata:think:

Cvijo dobro si razumeo
 
Mene je strah da gledam serranowe jer swaka epizoda je swe bliza kraju, a ja necu da se zawrshe:dash:...ipak, ne mogu da izdrzim da ih ne gledam... mada, i da se sto puta pushtaju serranowi, uwek ce biti...NAJBOLJA SERIJA ZAUWEK!!!:):):):):super:
 
Mene je strah da gledam serranowe jer swaka epizoda je swe bliza kraju, a ja necu da se zawrshe:dash:...ipak, ne mogu da izdrzim da ih ne gledam... mada, i da se sto puta pushtaju serranowi, uwek ce biti...NAJBOLJA SERIJA ZAUWEK!!!:):):):):super:

Daaaa!!:super:

Ali mene ce sad uzasno da nervira zato sto se svi svadjaju, odlaze glavni glumci i sl, a na neki nacin mi je sve to bilo glavna stvar zbog koje gledam seranove...eee, sta bih ja sve dao da mogu makar u jednoj epizodi da glumim sa njima...:(
 
Uskoro će Lusija da pogine :(
To je malo njesra,što su namestili da svi izginu,pa posle da bude kao da je Dijego sanjao.
A inače,serija je super.
Gledao sam je više puta,i uvek sam se smejao Santijevim provalama,kao i glupim planovima koje kuju on,Fiti i Dijego.
Jedva čekam sledeću epizodu,sećam se da mi je ta najbolja,kad odu na selo,u kuću u kojoj su se rodili. :D
 
03647brueda029370812263.jpg
 
Baš je super slika.
Lusija je bomba,iako je malo matora :D

A u utorak će da bude umiranje od smeha.Ja mislim da je ono najbolja epizoda koju sam gledao.

I,da,šta mislite,da li će opet reprizirati sve epizode,kad završe sa ovim?
 

Back
Top