Seranovi

Reprizirati nece sigurno. . . I ja sam tako kad sam prvi put gledao jedva cekao sledecu epizodu, i zamisljao da zivim stvarno sa njima. . . Sad kad gledam po drugi put, cesto se iznerviram zbog nekih nelogicnosti u seriji, ali sve u svemu serija je sjajna, narocito neprevazidjena trojka, Fiti, Santi i Dijego. . .
 
E da sam mogla stavila bih i vecu. :p Bas je lepa.

:lol:Ja se jedva snasao breee...trebala si staviti u spoiler.:p

Reprizirati nece sigurno. . . I ja sam tako kad sam prvi put gledao jedva cekao sledecu epizodu, i zamisljao da zivim stvarno sa njima. . . Sad kad gledam po drugi put, cesto se iznerviram zbog nekih nelogicnosti u seriji, ali sve u svemu serija je sjajna, narocito neprevazidjena trojka, Fiti, Santi i Dijego. . .

Uuuu, brate, isto kao kod mene...ali potpuno isto! Sad me i ona Coni vise nervira nego pre...ma sve si rekao...:D
 
Mene nervira sto Dijego cesto ispadne glupav. . . Sto puta se zajeb'o kad je poslusao Santija i Fitija, i opet ih slusa. . . Kad je nesto bzvz u pitanju, on prica sa njima, oni ga naloze da je nesto strasno u pitanju, i na kraju on ispadne budala. . .
 
Mene nervira sto Dijego cesto ispadne glupav. . . Sto puta se zajeb'o kad je poslusao Santija i Fitija, i opet ih slusa. . . Kad je nesto bzvz u pitanju, on prica sa njima, oni ga naloze da je nesto strasno u pitanju, i na kraju on ispadne budala. . .

Dijego nije glup,nego naivan.

DIjego je pametniji od Santija i Fitija...dobro, mozda nije pametnije, ali cesto ispadne tako.;)
Da su poslusali njega niko ne bi bankrotirao...

Mene sad nervira Santi zato što krivi Fitija što je bankrotirao.
Sam je kriv.
Ali je smešno kad Santi spominje oca,a tek kad otac u snu izađe iz slike :D :D

Istina, i mene zato Santi nervira, a on je taj koji je bio zavista i onaj koji je zeleo da mu pare padnu sa neba!
 

Back
Top