Seranovi

jhahahahha jao jao nema me neko vreme a vec se pojave oni znam nekog ko npr poznaje vitora hahha i te fore e zns sta devojko dodjes tu kszes da je on ae postavi link i dns bilo ko moze da postavi profil s njgovim imenom a i ja msm da je on reko u jednom interviju da ni nema profil na fb nzm sto bi lago pa i da laze onda ne bi prihvatao fanove u prijatelje:lol::lol:

On nece sve da govori u javnosti...da da kako da ne bas ce reci: jao ja imam facebook dodajte me svi za prijatelja...msm mucni malo glavom...u vezi je sa Nataliom ali nece naravno da prizna....a dodaje samo fanove koje on hoce...a i nece sve da ih dodaje zato sto bi svi postavljali njegove privatne slike na internet....:) Nadam se da ti je sad jasno...
 
Pozdrav svima dugo me nije bilo. Ali jos uvek gledam tj nepropustam seranove.
Prosle nedelje nisam gledao u cetvrtak pa da li neko zna koje su epizode bile

Sreda da li je bilo epizode ili ne?
Cetvrtak nisam gledao valjda 94 epizoda nisam siguran.

Danas je 97 epizoda
 
jeste,sladak je :) ima samo 64 prijatelja zato sto je napravio nedavno novi profil(stari mu je hakovao lazni Victor Elias...:)

Hakovan mu ovaj profil shto si dala link? :(
a taman me prihvatio i ja reko da muvam druga :mrgreen: shalim se...

a onaj drugi link shto si stavila za Victora i na onoj listi 2. profil, na toj slici su on i Natalia i njemu uopshte ne mogu da poshaljem...
 
Hakovan mu ovaj profil shto si dala link? :(
a taman me prihvatio i ja reko da muvam druga :mrgreen: shalim se...

a onaj drugi link shto si stavila za Victora i na onoj listi 2. profil, na toj slici su on i Natalia i njemu uopshte ne mogu da poshaljem...

Ma drugi profil...ovo mu je novi...zato ima samo 64 prijatelja...
Izgleda da ste ga svi spopali pa je stavio da ne moze da mu se posalje poruka niti bilo sta...ili te ja nisam dobro razumela...
 
jao sve ti pa verujem :roll::roll::roll::roll: al necu ivse da se raspravljam,...lozana za bdale:lol::lol::lol: nego da se vratim na temu serije bas su ispali stoke fiti i santi prema dijegu,....e wapa kad imas sve novosti jel znas sta radi fran msm jel snima nesto i tako to?:)
 
Pravi Victor, lažni Victor, ko bi se tu snašao. Ako neko nađe fb profil od Santija, da mi odmah javi da se sprijateljim sa njim :lol:

@ sakana, moram malo da potražim frana, na ovim sajtovima što ja gledam ga nema, kad nađem nešto javljam
 
Ma drugi profil...ovo mu je novi...zato ima samo 64 prijatelja...
Izgleda da ste ga svi spopali pa je stavio da ne moze da mu se posalje poruka niti bilo sta...ili te ja nisam dobro razumela...

Ahaha, ja sa sestrinog mu poslao prijteljestvo da bih video da li lozis...lik ima istu kosu,(frizuru) kao ja.:mrgreen:

A on za prijatelje ima 15. Victora, mozda je on taj koji vas sve lozi... : )
 
Evo nove grupe...Victor kaze da jos nije nista sigurno...ali evo slike...

2878_1047001136641_1274050382_30118517_6880065_n.jpg


Zove se naakaro...
 
Nadam se da u toj novoj grupi ni Victor ni Natalia nece biti zaduzeni za pevanje. Sudeci po njihovim ranijim radovima iz SJK ni jedno ni drugo nisu neki pevaci, najblaze receno.
 
Joj stvarno...nije da vredjam ali uopste nisu ovi ostali lepi...malo su smesni :lol:
Sto se tice Natalie bila mi je mnogo sladja kao mala...
Naty i Kio na zalost pevaju :neutral: ...
 
Poslednja izmena:
ja nesto ne verujem za tu grupu,msm a i kakvo im je to ime uopste? kao ni tom viktoru na fejsu msm angela ne kazem ja nosta lose tebi al taj ako je njegov drug stvarno sta ce mu deset viktora u prijateljima:confused::confused::confused: i sto bi viktor stavio sliq iz serije na profil tako da ti ponavljam da je to cudno
 

Back
Top