Seksualni odnosi u raju, razmnozavanje?

ne može biti isti kod jevreja i islama bog je monada, kod hrišćana je troična suština.
za jevreje isus je kopile, za muslimane božiji poslanik a za hrišćane bog.
gde ti tu vidiš isto
I ti si u pravu.
Ali kao što su jezici otišli u različitim pravcima, tako se shvatanje, obredi pa i ime Boga promenilo.
Jesi li ti Indijac? Govoriš li taj jezik? E pa onda ne znaš kako se kaže "Bog" na indijskom (a usput su i obredi drugačiji)
 
Za neke je inkarnacija Krishne ČP
misliš inkarnacija višnu

I ti si u pravu.
Ali kao što su jezici otišli u različitim pravcima, tako se shvatanje, obredi pa i ime Boga promenilo.
Jesi li ti Indijac? Govoriš li taj jezik? E pa onda ne znaš kako se kaže "Bog" na indijskom (a usput su i obredi drugačiji)
ne pišem o imenu, već o suštini.
bilo koji da je jezik u pitanju to bi se razumelo.
 
Pa ne znam sta bi radio sa 100 zena :P


muskarac sa zenom u raju uziva sa svim cullima , tako i zena uziva sa muskarcem sa svim culima.


1. oko , jedno drugom ce biti lijepi i , atraktivni i sexy

2. mirisati ce prirodnim parfem iz njihovih tijela koje ce tijela producirati

3. uho ce uzivati u pjesmi jedni drugih, naprimjer zene ce imati tako lijep glas sa pjevanje da se malo sta moze sporedeiti sa tim, cak imamo i tekst pjesme u islamu zabiljen od jedne sto ce pjevati u Raju

4. dodiri ce jednih drugih biti strastveni

5. okus jednih drugih ce biti slatkast.
 
Ne sećam se tačno, ali mislim da sam siguran da misle da je Isus i Krishna isto ČP
i krišna je inkarnacija svevišnjeg u hinduizmu, ali oni su fleksibilni pa imaju milion bogova.
po nazivu su slični sa hrišćanima, trimurti i sveta trojica.
al to je indoevropski narod druga kultura,drugo razmišljanjs od bliskoistočnih naroda gde se zapatila monada koju ipak nisu jevreji osmislili već su pokupili od zoroastrizma
 
i krišna je inkarnacija svevišnjeg u hinduizmu, ali oni su fleksibilni pa imaju milion bogova.
po nazivu su slični sa hrišćanima, trimurti i sveta trojica.
al to je indoevropski narod druga kultura,drugo razmišljanjs od bliskoistočnih naroda gde se zapatila monada koju ipak nisu jevreji osmislili već su pokupili od zoroastrizma
Kod njih je normalno da čovek za sebe kaže da je bog ČP
Znam jednog lika koji živi sa dve žene koji za sebe tvrdi da je bog... inače živi u Hrvatskoj...
 
nema ti misla odgovor da ce neko dobiti strostruko na ovom svijetu, jer s ene moze ovdje dobiti strostruko osim u Raju...
Jeli,a odkad ti postade faktor koji ce ogranicavati Tvorca sta On moze nekom dati na zemlji a sta ne mize ???
Jedno je sto su tebe ucili u obdanistu a sasvim je drugo fakticka realnost koja proizlazi iz Biblije...

vase nelogicnosti u svojoj vjeri cine da ste vi sami sebi prijetnja opstanku hriscanstva
A koja to bese nelogicnost koju si ti navodno primetio u MOJU VERU,daj nam citat molim te...!?


toliko neatraktivno da da Bog mili sacuva....
Pa sad,kako kome,zavisi koji su ti standardi uopste u zivotu.
Meni je recimo atraktivno ovo:

5 Mojs.11,13-15:
"...Zato ako dobro uzaslušate zapovijesti, koje vam ja zapovijedam danas, ljubeći Gospoda Boga svojega i služeći mu svijem srcem svojim i svom dušom svojom,
Tada ću davati dažd zemlji vašoj na vrijeme, i rani i pozni, i sabiraćeš žito svoje i vino svoje i ulje svoje;
I za stoku ću tvoju dati travu u polju tvojem;
i ješćeš i bićeš sit..."

Isu.1,8:
"...Neka se ne rastavlja od usta tvojih knjiga ovoga zakona, nego razmišljaj o njemu dan i noć, da držiš i tvoriš sve kako je u njemu napisano; jer ćeš tada biti srećan na putovima svojim i tada ćeš napredovati..."

Isa.40,30.31:
'...Djeca se more i sustaju, i mladići padaju;
Ali koji se nadaju Gospodu, dobijaju novu snagu, podižu se na krilima kao orlovi, trče i ne sustaju, hode i ne more se..."

Isa.49,15.16:
"..Može li žena zaboraviti porod svoj da se ne smiluje na čedo utrobe svoje? A da bi ga i zaboravila, ja neću zaboraviti tebe.
Gle, na dlanovima sam te izrezao;..."

Ps.145,18-20;
"...Gospod je blizu svijeh koji ga prizivaju, svijeh, koji ga prizivaju u istini.
Želju ispunja onima koji ga se boje, tužnjavu njihovu čuje, i pomaže im.
Čuva Gospod sve koji ga ljube,..."

1 Kor.2,9;
"...Nego kao što je pisano: što oko ne vidje, i uho ne ču, i u srce čovjeku ne dođe, ono ugotovi Bog onima, koji ga ljube..."


volis llijepe i seksi zene, dobit ces, volis lijepe kuce i dvorce dopbit ces, volis dobra auta dobit ces, volis lijepu prirodu i hranu dobit ces
Pazi molim te,nisam znao...
Nego sta fali ovome:
- volis lepe i seksi zene onda trazi od Boga da ti da takvu zenu i uzivaj s njom na zemlji !
- volis lepe kuce - onda radi posteno u vredno a pre svega u skladu sa 4-tom zapovescu i moli se da ti Bog da priliku da steknes takvu kucu i da zivis u njoj na zemlji
- volis dobra auta - onda produzi raditi posteno onako kako Bog trazi i ocekuje od svoju decu i moli Ga da ti to omoguci pa ako ti da onda uzivaj u tome na zemljii
- volis lepu prirodu - onda koristi svaki slobodan trenutak i idi u prirodi da uzivas dok jos mozes i na zemlji...!???

znaci u Raju dobivas sta zelis ivise od toga, cak sta vise morat ce ti se davati ideje u Raju nove sta bi pozelio nesto novo, pa ce te pitati dali zelis to i to,, nesto sto nikad nisi vidio, ni cuo niti je ikad rezum to pomislio prije.

i po tom pitanju hriscanstvo se nikako nemoze sporediti sa islamom po tom pitanju, pitanje raja i pakla.
U pravu si s tim sto cu te ja dopuniti - hriscanstvo se definitivno ne moze uporediti sa bilo kojom drugom religijom na zemlji jer je razlika formata "sever-jug",crno-belo" i t.d.
Ili ako cemo jos direktnije,na svetu postoje samo dve kategorije ljudi : hriscsanstvo i svi ostali !!!




.
 
a kako pise u Bibliji :mrgreen:
Ne baš puno. Ali evo ovo:

I videh nebo novo i zemlju novu; jer prvo nebo i prva zemlja prodjoše, i mora više nema.
2 I ja Jovan videh grad sveti, Jerusalim nov, gde silazi od Boga s neba, pripravljen kao nevesta ukrašena mužu svom.
3 I čuh glas veliki s neba gde govori: Evo skinije Božije medju ljudima, i živeće s njima, i oni će biti narod Njegov, i sam Bog biće s njima Bog njihov.
4 I Bog će otrti svaku suzu od očiju njihovih, i smrti neće biti više, ni plača, ni vike, ni bolesti neće biti više; jer prvo prodje.
5 I reče Onaj što sedjaše na prestolu: Evo sve novo tvorim. I reče mi: Napiši, jer su ove reči istinite i verne.
6 I reče mi: Svrši se. Ja sam Alfa i Omega, Početak i Svršetak. Ja ću žednome dati iz izvora vode žive za badava.
7 Koji pobedi, dobiće sve, i biću mu Bog, i on će biti moj sin.
8 A strašljivima i nevernima i poganima i krvnicima, i kurvarima, i vračarima, i idolopoklonicima, i svima lažama, njima je deo u jezeru što gori ognjem i sumporom; koje je smrt druga.
9 I dodje k meni jedan od sedam andjela koji imahu sedam čaša napunjenih sedam zala poslednjih, i reče mi govoreći: Hodi da ti pokažem nevestu, Jagnjetovu ženu.
10 I odvede me u duhu na goru veliku i visoku, i pokaza mi grad veliki, sveti Jerusalim, gde silazi s neba od Boga,
11 I imaše slavu Božiju; i svetlost njegova beše kao dragi kamen, kao kamen jaspis svetli,
12 I imaše zid veliki i visok, i imaše dvanaestora vrata, i na vratima dvanaest andjela, i imena napisana, koja su imena dvanaest kolena Izrailjevih.
13 Od istoka vrata troja, i od severa vrata troja, od juga vrata troja, i od zapada vrata troja.
14 I zid gradski imaše dvanaest temelja, i na njima imena dvanaest apostola Jagnjetovih.
15 I onaj što govoraše sa mnom, imaše trsku zlatnu da izmeri grad i vrata njegova i zidove njegove.
16 I grad na četiri ugla stoji, i dužina je njegova tolika kolika i širina. I izmeri grad trskom na dvanaest hiljada potrkališta: dužina i širina i visina jednaka je.
17 I razmeri zid njegov na sto i četrdeset i četiri lakta, po meri čovečijoj, koja je andjelova.
18 I beše gradja zidova njegova jaspis, i grad zlato čisto, kao čisto staklo.
19 I temelji zidova gradskih behu ukrašeni svakim dragim kamenjem: prvi temelj beše jaspis, drugi safir, treći halkidon, četvrti smaragd,
20 Peti sardoniks, šesti sard, sedmi hrisolit, osmi viril, deveti topaz, deseti hrisopras, jedanaesti jakint, dvanaesti ametist.
21 I dvanaest vrata, dvanaest zrna bisera: svaka vrata behu od jednog zrna bisera: i ulice gradske behu zlato čisto, kao staklo presvetlo.
22 I crkve ne videh u njemu: jer je njemu crkva Gospod Bog Svedržitelj, i Jagnje.
23 I grad ne potrebuje ni sunce ni mesec da svetle u njemu; jer ga slava Božija prosvetli, i žižak je njegov Jagnje.
24 I narodi koji su spaseni hodiće u videlu njegovom, i carevi zemaljski doneće slavu i čast svoju u njega.
25 I vrata njegova neće se zatvarati danju, jer onde noći neće biti.
26 I doneće slavu i čast neznabožaca u njega.
27 I neće u njega ući ništa pogano, i što čini mrzost i laž, nego samo koji su napisani u životnoj knjizi Jagnjeta
 
muskarac sa zenom u raju uziva sa svim cullima , tako i zena uziva sa muskarcem sa svim culima.


1. oko , jedno drugom ce biti lijepi i , atraktivni i sexy

2. mirisati ce prirodnim parfem iz njihovih tijela koje ce tijela producirati

3. uho ce uzivati u pjesmi jedni drugih, naprimjer zene ce imati tako lijep glas sa pjevanje da se malo sta moze sporedeiti sa tim, cak imamo i tekst pjesme u islamu zabiljen od jedne sto ce pjevati u Raju

4. dodiri ce jednih drugih biti strastveni

5. okus jednih drugih ce biti slatkast.
Gde si sad stao!?! Nastavi! :per:
 

Back
Top