Seks na prvom dejtu,da ili ne?

Izabrao bih onu koja se nudi samo ako mi se svidja. Odbijam lako po cenu samoce.
Jedan si od retkih.Ja volim takve koji odbijaju lake devojke.Kad cujem neke muške koji traze dobru devojku za sebe,a onda kazu,a mozda bih se zaljubio i u laku,ja pobegnem od njih.Čovek koji se zaljubi u laku,ne moze da voli na istinski nacin devojku koja je normalna.Lake su samo za seks,normalne devojke sve daju iz ljubavi.
 
Jedan si od retkih.Ja volim takve koji odbijaju lake devojke.Kad cujem neke muške koji traze dobru devojku za sebe,a onda kazu,a mozda bih se zaljubio i u laku,ja pobegnem od njih.Čovek koji se zaljubi u laku,ne moze da voli na istinski nacin devojku koja je normalna.Lake su samo za seks,normalne devojke sve daju iz ljubavi.
Uopce ne vjerujem u ovo. Nije stvar cure kao cure, nego odnosa. Npr., bio sam s "lakom curom" u vezi, a spavao kad sam ja bio spreman na to; nakon cca mjesec dana odnosa. Po meni; musko ili zensko koji spavaju s nekim pri pocetku odnosa imaju neku patologiju.
 
Lako odbijam devojke koje su kao sto ti kazes gabori. Samo mi je to teska reč nista im toliko nije falilo, ali necu da glumim pred curom. Nemam inspiraciju za muvanje ako mi se ne svidja.
о томе и причам. Није битно да ли ти се набацује (лака женска?) или не. Чак шта више, не замераш ни мало ако ти се набацује нека која ти се свиђа.
 
Jedan si od retkih.Ja volim takve koji odbijaju lake devojke.Kad cujem neke muške koji traze dobru devojku za sebe,a onda kazu,a mozda bih se zaljubio i u laku,ja pobegnem od njih.Čovek koji se zaljubi u laku,ne moze da voli na istinski nacin devojku koja je normalna.Lake su samo za seks,normalne devojke sve daju iz ljubavi.
za normalne mora da postoji neki interes ljubav se ne maze na leba
a lake dok to uvide vec je kasno
 

Back
Top