Quantcast

Seks na prvom dejtu,da ili ne?

Dekston

Domaćin
Poruka
3.985
Dragi moji,
česta je polemika u svetu,da li treba devojke da se kresnu sa muškarcem na prvom dejtu.
Pošto sam devojka,zanima me šta muškarci misle o tome.Da li Vi muškarci zavodite devojku na prvom dejtu?Posle koliko dejtova mislite da devojke trebaju da spavaju sa Vama?
Ja bi na prvu,al ne ide :D. Možda pričekaj 2 - 3 dejta,vidi je li zagrijan,eto da ne pomisli da si laka. Ja da sam žensko,ako je baš zgodan privlačan lik odmah bi mu dao...pa kud puklo da puklo.

MrNapokon

Elita
Poruka
17.890
Dragi moji,
česta je polemika u svetu,da li treba devojke da se kresnu sa muškarcem na prvom dejtu.
Pošto sam devojka,zanima me šta muškarci misle o tome.Da li Vi muškarci zavodite devojku na prvom dejtu?Posle koliko dejtova mislite da devojke trebaju da spavaju sa Vama?
Ako provalim da je svoja, cvrstog karaktera, drugacija i za mene vredna neceg dubljeg, onda odmah, drito, bez igara. A ako vidim da ce se to i svesti na nekoliko pukih seks vidjanja i mediokritetske romantike onda pricekam i stavim na listu.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.