Quantcast

Seks na prvom dejtu,da ili ne?

jagodinko

Domaćin
Poruka
3.002
Koliko dugo peces?
Ja licno ne ocekujem na prvom sastanku,ali u nekim zrelim godinama da se zena/devojka prenemaze i ceka pravi trenutak,mesecevu menu ili ne znam ni ja sta...glupo je.
Ja sam licno imao jednu takvu situaciju...Napadao,udvarao se,pokusavao sve i nista, drugari.Ok,drugari,jbg.Jednu noc me zove na kafu! u pola 2,kaze ostala bez cigara a pije joj se kafa.Slucajno joj cimerka noci kod decka...
Znas sta je bilo tu noc?Nista.Kafa,zezanje i svako svojoj kuci...
Tek posle par dana sam joj rekao da joj je to za sve ono vreme sto je pokusavala da se igra samnom.
Da nije bila ustvari sjajna i devojka na mestu,posle toga me ne bi videla nikad.Ali ok,sve smo to kasnije okrenuli na salu.
Poenta cele price-lepo je zavodjenje,ali treba da ima meru,nije isto u 18 ili 38 ...
Ne mogu reci precizno. Prosto preko puta mora biti i lik koji po svojoj prirodi "pece plen na tihoj" vatri, da bi ishod bio uspesan.

gost 427461

Ističe se
Poruka
2.541
Što ste mnogo ozbiljni, niko da ebe ali nema problem da vodi decu na pregled za školicu, aj malo po redosledu, mslm, ozbiljnost za kad se upoznate, a koj ste se upoznali ako se niste dovatili.

---

I naravno da nema sexa na prvom dejtu. To ide posle. Sad neposredno posle il nakon još viđanja, kako se kome zalomi.

tuc muc

Poznat
Poruka
8.401
Što ste mnogo ozbiljni, niko da ebe ali nema problem da vodi decu na pregled za školicu, aj malo po redosledu, mslm, ozbiljnost za kad se upoznate, a koj ste se upoznali ako se niste dovatili.

---

I naravno da nema sexa na prvom dejtu. To ide posle. Sad neposredno posle il nakon još viđanja, kako se kome zalomi.
Nekim parovima se zalomi odmah na prvom dejtu. Neki tamo, ne poznajete ih, nisu sa ovog foruma. :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.