Seks na prvom dejtu,da ili ne?

Tema moze malo da se procisti od nebitnih odgovora. Smanjice se broj strana i bice pregledno.

--------------------------------------------------

Divim se doticnim damama ovde koje pisu da u danasnje vreme umeju da se ne predaju napaljenim jednokratnim momcima.

Ne zelim da zvucim kao svetac svi mi muski na ulici kad vidimo curu po nekom njenom stavu i izgledu znamo da li bi jednom ili vise puta bili sa njom.
 
Tema moze malo da se procisti od nebitnih odgovora. Smanjice se broj strana i bice pregledno.

--------------------------------------------------

Divim se doticnim damama ovde koje pisu da u danasnje vreme umeju da se ne predaju napaljenim jednokratnim momcima.

Ne zelim da zvucim kao svetac svi mi muski na ulici kad vidimo curu po nekom njenom stavu i izgledu znamo da li bi jednom ili vise puta bili sa njom.
Pa hvala,ja se nikada ne bih ni davala takvim jednokratnim momcima.Svi muškarci su isti,predlažu neku vezu da bi dosli do seksa.A onda kad im propadne sta su hteli,dolazimo do toga da zele seks
 
Momak moze biti namazan, pa da ceka kres mesec dana i posle sutne. Na pocetku izlazaka na prvom, drugom, petom je bitnije ko je koliko iskren.
Pa da.Zato nikome ni ne treba verovati.Tako je jedan moju drugaricu pitao sto puta jel nevina,i ona kaze nisam,a on kaze ja jesam,ali mi u ovom momentu vise odgovaraju devojke koje nisu nevine jer mi treba iskustvo.Da li bi mu ti poverovao u to da je nevin?Ja ne verujem u to
 
Tema moze malo da se procisti od nebitnih odgovora. Smanjice se broj strana i bice pregledno.

--------------------------------------------------

Divim se doticnim damama ovde koje pisu da u danasnje vreme umeju da se ne predaju napaljenim jednokratnim momcima.

Ne zelim da zvucim kao svetac svi mi muski na ulici kad vidimo curu po nekom njenom stavu i izgledu znamo da li bi jednom ili vise puta bili sa njom.
Svi Vi padate na curu koja ce Vam rasiriti noge sto pre,nego na onu koja mora da se ceka,jer zeli da prodje neko vreme pa da uradi sa njim sekss
 
Dragi moji,
česta je polemika u svetu,da li treba devojke da se kresnu sa muškarcem na prvom dejtu.
Pošto sam devojka,zanima me šta muškarci misle o tome.Da li Vi muškarci zavodite devojku na prvom dejtu?Posle koliko dejtova mislite da devojke trebaju da spavaju sa Vama?
Nema tu broja, sve zavisi. Imao sam i odmah, mada najčešće ipak mora malo da se pričeka.
 

Back
Top