Seks na prvom dejtu,da ili ne?

Dragi moji,
česta je polemika u svetu,da li treba devojke da se kresnu sa muškarcem na prvom dejtu.
Pošto sam devojka,zanima me šta muškarci misle o tome.Da li Vi muškarci zavodite devojku na prvom dejtu?Posle koliko dejtova mislite da devojke trebaju da spavaju sa Vama?



Na prvom dejtu ne mora da bude seksa.
Na drugom (ako je već do njega došlo znači da postoji nešto između dvoje) može seks ali i ne mora.
Na trećem mora jer situacija postaje sumljiva.
Nismo bre peederi i lezbe majku mu......


:cool:
 
Dragi moji,
česta je polemika u svetu,da li treba devojke da se kresnu sa muškarcem na prvom dejtu.
Pošto sam devojka,zanima me šta muškarci misle o tome.Da li Vi muškarci zavodite devojku na prvom dejtu?Posle koliko dejtova mislite da devojke trebaju da spavaju sa Vama?
Licno nema sanse, koliko god da me jako privlaci. Obozavam dugo udvaranje i pecenje na tihoj vatri :mrgreen: i ne zelim da mi iko to oduzme :heart:
 
Licno nema sanse, koliko god da me jako privlaci. Obozavam dugo udvaranje i pecenje na tihoj vatri :mrgreen: i ne zelim da mi iko to oduzme :heart:
Koliko dugo peces?
Ja licno ne ocekujem na prvom sastanku,ali u nekim zrelim godinama da se zena/devojka prenemaze i ceka pravi trenutak,mesecevu menu ili ne znam ni ja sta...glupo je.
Ja sam licno imao jednu takvu situaciju...Napadao,udvarao se,pokusavao sve i nista, drugari.Ok,drugari,jbg.Jednu noc me zove na kafu! u pola 2,kaze ostala bez cigara a pije joj se kafa.Slucajno joj cimerka noci kod decka...
Znas sta je bilo tu noc?Nista.Kafa,zezanje i svako svojoj kuci...
Tek posle par dana sam joj rekao da joj je to za sve ono vreme sto je pokusavala da se igra samnom.
Da nije bila ustvari sjajna i devojka na mestu,posle toga me ne bi videla nikad.Ali ok,sve smo to kasnije okrenuli na salu.
Poenta cele price-lepo je zavodjenje,ali treba da ima meru,nije isto u 18 ili 38 ...
 
Koliko dugo peces?
Ja licno ne ocekujem na prvom sastanku,ali u nekim zrelim godinama da se zena/devojka prenemaze i ceka pravi trenutak,mesecevu menu ili ne znam ni ja sta...glupo je.
Ja sam licno imao jednu takvu situaciju...Napadao,udvarao se,pokusavao sve i nista, drugari.Ok,drugari,jbg.Jednu noc me zove na kafu! u pola 2,kaze ostala bez cigara a pije joj se kafa.Slucajno joj cimerka noci kod decka...
Znas sta je bilo tu noc?Nista.Kafa,zezanje i svako svojoj kuci...
Tek posle par dana sam joj rekao da joj je to za sve ono vreme sto je pokusavala da se igra samnom.
Da nije bila ustvari sjajna i devojka na mestu,posle toga me ne bi videla nikad.Ali ok,sve smo to kasnije okrenuli na salu.
Poenta cele price-lepo je zavodjenje,ali treba da ima meru,nije isto u 18 ili 38 ...
Pa da ali kad musko kaze nisam sposoban za vezu,nisam tip za vezu,nisam spreman za vezu,a gura u prijateljstvo,to znaci da nece da bude sa njom.A onda kad mu se to kaze,on kaze nije tako.
 
Koliko dugo peces?
Ja licno ne ocekujem na prvom sastanku,ali u nekim zrelim godinama da se zena/devojka prenemaze i ceka pravi trenutak,mesecevu menu ili ne znam ni ja sta...glupo je.
Ja sam licno imao jednu takvu situaciju...Napadao,udvarao se,pokusavao sve i nista, drugari.Ok,drugari,jbg.Jednu noc me zove na kafu! u pola 2,kaze ostala bez cigara a pije joj se kafa.Slucajno joj cimerka noci kod decka...
Znas sta je bilo tu noc?Nista.Kafa,zezanje i svako svojoj kuci...
Tek posle par dana sam joj rekao da joj je to za sve ono vreme sto je pokusavala da se igra samnom.
Da nije bila ustvari sjajna i devojka na mestu,posle toga me ne bi videla nikad.Ali ok,sve smo to kasnije okrenuli na salu.
Poenta cele price-lepo je zavodjenje,ali treba da ima meru,nije isto u 18 ili 38 ...
Pa to odma kazes koga ti zajebavas? Ili hoces ili neces, nisam ja budala.. Mora ostro sa zenama
 
Mene je blam da pitam curu na prvom dejtu za sex i da spominjem nesto na tu temu. Moze umereni kompliment. Sex i ta tema mi je napadna i odbojna. Cura moze misliti da si izaso samo da je tresnes I vise nece da cuje za tebe. To ako stvarno covek curu za vezu. Koliko dugo ce da traje veza mesec dana ili nekoliko meseci to niko ne zna.

Osim ako bas nisi neku navatao na letovanju ili zurci kao neko zezanje.
 

Back
Top