Seks na prvom dejtu,da ili ne?

Znaci gledala sam zenu kad mi pricala da se zaljubi kad se kresne,kao da je s uma sisla
Nema tu nista lose, osim, sto kada sidje s uma pocne da prica od rodjenja gde je bila i sta je radila...i kada normalan momak sabere da se juce kresnula na klik, a od njega trazi dokaze da samo nju ceka ceo zivot...." koga bre ti zajebavas? " i ode kod neke lakse za rukovanje....
 
Nema tu nista lose, osim, sto kada sidje s uma pocne da prica od rodjenja gde je bila i sta je radila...i kada normalan momak sabere da se juce kresnula na klik, a od njega trazi dokaze da samo nju ceka ceo zivot...." koga bre ti zajebavas? " i ode kod neke lakse za rukovanje....
Pa ako se skines na prvom dejtu to nije ok.Ali ima i momaka i devojaka,koji ciljano pozovu devojku na dejt,da bi pokusali da sa njom imaju seks
 
Nema tu nista lose, osim, sto kada sidje s uma pocne da prica od rodjenja gde je bila i sta je radila...i kada normalan momak sabere da se juce kresnula na klik, a od njega trazi dokaze da samo nju ceka ceo zivot...." koga bre ti zajebavas? " i ode kod neke lakse za rukovanje....
A bre svako svoje bira :)
Mislis da postoji zena koja trazi nevinog,koji samo nju ceka ceo zivot?
Ne znam sto volis sa mnom o toj tematici,najdalje sto mene zanima iz necije proslosti,jeste da li je bilo nekog oblika nasilja.Kod mene orden ne dobija ni ako je kresnuo 5 ni ako je kresnuo 50.Najvise me zanima gde je neko sad,a ne gde je bio.
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
A bre svako svoje bira :)
Mislis da postoji zena koja trazi nevinog,koji samo nju ceka ceo zivot?
Ne znam sto volis sa mnom o toj tematici,najdalje sto mene zanima iz necije proslosti,jeste da li je bilo nekog oblika nasilja.Kod mene orden ne dobija ni ako je kresnuo 5 ni ako je kresnuo 50.Najvise me zanima gde je neko sad,a ne gde je bio.
A cvetak,da li Vi mislite da ako mladić nije probao seks,a kaze da voli seks,da on laze i da u stvari nije nevin?
 
A bre svako svoje bira :)
Mislis da postoji zena koja trazi nevinog,koji samo nju ceka ceo zivot?
Ne znam sto volis sa mnom o toj tematici,najdalje sto mene zanima iz necije proslosti,jeste da li je bilo nekog oblika nasilja.Kod mene orden ne dobija ni ako je kresnuo 5 ni ako je kresnuo 50.Najvise me zanima gde je neko sad,a ne gde je bio.
Valjda zato sto mi komentarises postove, a nista, ich ne razumes...nije prica o nevinosti nego o tome da je poslednja, jedina, samo ona cekana, zena njegovog zivota....znaci zajebancija do koske, a do juce skakala na sve sto leti.
Ko tebi nesto objasni da razumes iz prvog puta, svaka mu cast....
 
Kako se postaje tetka ( ujna ) razocaras se par puta do 30 godina i onda si iskusna, muskarac ti treba da ponese sa sobom samostrel zvani vibrator...i da nauci tehniku upotrebe, naravno, da bude poslusan i prati situaciju na terenu ( dobro ugradjen softver razocarane mame)
 

Back
Top