СДА тражи промену имена Републике Српске

Ti si prototip bota, onako baš kako se opisuje bot. Sva tri naroda su konstitutivna u cijeloj BiH, neznalice, zbog toga je RS promijenila grb... A što se tiče islamske države, pa.to neće ni 85% Bošnjaka.

A šta ti je takija?

Grb će biti vraćen,samo posmatraj.
Na tragu te floskule o konstitutivnosti na svakom pedlju tkz.Bih zajednice bi vi ukidali ime Republike Srpske.Gde vam je hApelacija?!Što kasni?!?

- - - - - - - - - -

Da su svi takvi kao ti, mirne duše bih gledao kako se "crnogorišete". Jer, takvi turbosrbi su svojevremeno i bili turbokomunisti i streljali Srbe po Srbiji. Jer to je mentalitet turbo u svemu. Sve ili ništa, sve da gori ili svi da propadnemo. Da svi izginemo. Što uludije, to bolje. Radi "časti"...
Sreća, pa su slučajevi poput tvog čist eksces, a narod tamo je poput kolege Emihsa, dakle neko ko je razuman i trezven.

To kakav je narod u Republici Srpskoj će te da vidite kad i nas izdate.
 
Da su svi takvi kao ti, mirne duše bih gledao kako se "crnogorišete". Jer, takvi turbosrbi su svojevremeno i bili turbokomunisti i streljali Srbe po Srbiji. Jer to je mentalitet turbo u svemu. Sve ili ništa, sve da gori ili svi da propadnemo. Da svi izginemo. Što uludije, to bolje. Radi "časti"...
Sreća, pa su slučajevi poput tvog čist eksces, a narod tamo je poput kolege Emihsa, dakle neko ko je razuman i trezven.

opet da nemamo toga u mentalitetu sad bismo bili ko Kurdi

zamisli da smo imali prilikom povlacenja preko Albanije razumne i trezvene ljude
sad bismo bili nacionalna manjina na Krfu
 
Grb će biti vraćen,samo posmatraj.
Na tragu te floskule o konstitutivnosti na svakom pedlju tkz.Bih zajednice bi vi ukidali ime Republike Srpske.Gde vam je hApelacija?!Što kasni?!?

- - - - - - - - - -



To kakav je narod u Republici Srpskoj će te da vidite kad i nas izdate.

Manje fatalizma, patetike i mudrovanja po forumu, više rada i delovanja.
 
Grb će biti vraćen,samo posmatraj.
Na tragu te floskule o konstitutivnosti na svakom pedlju tkz.Bih zajednice bi vi ukidali ime Republike Srpske.Gde vam je hApelacija?!Što kasni?!?

- - - - - - - - - -



To kakav je narod u Republici Srpskoj će te da vidite kad i nas izdate.

Nevažno šta će biti, bubnuo si da nisu konstitutivni i sad pravo botovski mijenjaš priču.
 
Američki pristup rešavanju balkanskih pitanja je: nacionalne države, ali nijedan nacionalni cilj potpuno ostvaren.
I to se vidi na primeru i Srba i Hrvata i Bošnjaka, ali i Makedonaca (verovatno i Albanaca nakon podele KiM)
Hrvati su celovitu i etnički očišćenu Hrvatsku zaplatili Bosnom i Hercegovinom. To je očigledno iz žestokih i žustrih odgovora Zapada na svaki pomen ili pokušaj obnove Herceg-Bosne.
Posavinu su već izgubili (patrljci Orašje i Odžak su nebitni), srednja Bosna je na putu iščezavanja, a i Zapadna Hercegovina će sistemom spojenih sudova postepeno preliti stanovništvo u Hrvatsku. Bošnjaci će mirno dobiti gotoov celu Federaciju.
Realno, onda ostaje dogovor sa Srbima i, ako je već međunarodni imperativ postojanje BiH kao države, onda i uređenje BiH kao dvočlane federacije Srba i Bošnjaka.
I da takva Federalna Bosna i Hercegovina bude u najbližim partnerskim odnosima sa Srbijom.
To je win-win za date okolnosti za oba naroda.

19b149f90403.gif
причаш ли о Латинима :lol: (мислим да гријешиш)

Не знам.... класична Сарајевска пропаганда
да ће Хрвата нестати а да ће они владати големим ентитетом ??? :rotf:

- пази сви Хрвати имају ЕУ пасош па не одлазе колико би се неки надали ...
- баве се финијим пословима као што су препродаја (увоз и дистрибуција) и туризам ... све је лаганини
- доста су образованији па све оно што слиједи ......
- ХР тј. Загреб итекако се брине о њима немој да те заварају напади на ХерцегБосну (представа за ЕУ) док је интересна зона тамо гдје је ЗГ најтањи ....
- поправљају наталитет
-
-

све то горе наведено (а има још) наведено +
- како год окренеш остаје ДС тј. да остане 100 Хрвата у БиХ имају 1/2 власти у ФБиХ односно 1/3 власти у БиХ

З.Ы. погледај сад распоред власти у ФБиХ биће ти јасније о чему причам
или мислиш да је неколико милиона Хрвата на овој територији угрожено од ..... хм
 
Poslednja izmena:
opet da nemamo toga u mentalitetu sad bismo bili ko Kurdi

zamisli da smo imali prilikom povlacenja preko Albanije razumne i trezvene ljude
sad bismo bili nacionalna manjina na Krfu

Da smo imali razumne i trezvene ljude, Principov atentat bi se okončao ne ratom, prepolovljenjem srpske biološke supstance i albanskom golgotom, već istragom u kojoj bi saučestvovali i AU policajci, a koja bi rezultirala demontiranjem mafijaške organizcaije zvane Crna Ruka
 
Da smo imali razumne i trezvene ljude, Principov atentat bi se okončao ne ratom, prepolovljenjem srpske biološke supstance i albanskom golgotom, već istragom u kojoj bi saučestvovali i AU policajci, a koja bi rezultirala demontiranjem mafijaške organizcaije zvane Crna Ruka

Žuti demokrata,drugosrbijanac ?
Doviđenja,svako dobro.Vrši prepiske sa muhamedancima,sa Srbime iz RS nemaš šta.
 
Intrenacionalna zajednica je priznala njezino unutrasnje uredjenje, ona sama kao drzava nije bila upitna, ali je priznala kao dva multieticna entiteta a ne vlasnistvo samo jednog naroda. To sto su se i EU i USA i vecina MZ trenutno zabavili svojim trenutnim polickim problemima pa je samim tim popustila paznja i interesovanje za nama ne znaci da su oni zaboravili sta je dogovoreno u Daytonu....

Ja ne negiram niti jednu etnicku zajednicu u B i H i postujem svakog covjeka kao induvidio, dok vecina voli da prebrojava njihova krvna zrnaca sto je po meni sasvim pogresno.....
Ako je kao takva priznata što tražiš onda ukidanje nekog entiteta i kako ne negiraš niti jednu etničku zajednicu kada tražiš vraćanje BiH koja je nastala bez volje jednog od državotvornih naroda, odnosno trećine stanovništva?
 
Da smo imali razumne i trezvene ljude, Principov atentat bi se okončao ne ratom, prepolovljenjem srpske biološke supstance i albanskom golgotom, već istragom u kojoj bi saučestvovali i AU policajci, a koja bi rezultirala demontiranjem mafijaške organizcaije zvane Crna Ruka
Ђе си то историју учио?
Слагали те мангупи. Није им сваку вјеровати. Сарајевски атентат ипак нема везе са нападом на Србију.
Мани се историјских теме, држи се дневнополитиких, боље ти иде.
 
Žuti demokrata,drugosrbijanac ?
Doviđenja,svako dobro.Vrši prepiske sa muhamedancima,sa Srbime iz RS nemaš šta.

Sa Srbima iz Republike Srpske imam 2 kuma: jednom sam ja venčani kum i kršteni kum njegove dece, drugi RS je venčani kum meni i kršteni kum moje dece ;)
Ja nisam niti krugodvojkaš, niti žuti, niti drugosrbijanac.
NIsam ta adresa

- - - - - - - - - -

Ђе си то историју учио?
Слагали те мангупи. Није им сваку вјеровати. Сарајевски атентат ипак нема везе са нападом на Србију.
Мани се историјских теме, држи се дневнополитиких, боље ти иде.

Ne bih da širimo dalje temu.
Pričao sam ja o tome već.
Znam da ovakvi moji iskazi izazovu long faces, ali ima razloga zašto ja iznosim zaključke koje iznosim. ;)
Možemo o tome pričati na posebnoj temi
 
Da smo imali razumne i trezvene ljude, Principov atentat bi se okončao ne ratom, prepolovljenjem srpske biološke supstance i albanskom golgotom, već istragom u kojoj bi saučestvovali i AU policajci, a koja bi rezultirala demontiranjem mafijaške organizcaije zvane Crna Ruka

mi?

ti zaboravljas da su nas napali i to ne s jedne strane
 
Nepriznavanjem cinjenice o postojanju srednjovjekovne Bosne, nepriznavanjem da je u Osmanski Iperiji bila Vilajet, takodjer u Austro-Ugarskoj posebna teritorijalna jedinica, da ju je akceptirao i Zavnobih, kao i Dayton, govori o tebi da nisi korispodentan sagovornik. To sto ti ne zelis priznati i prihvatiti istorijske cinjenice, ne znaci da ce one sa tim cinom prestati postojati, Naprotiv one su i dalje tu, zapisane u istorijskim faktima....

:lol:

факти су факти јбг као и десетак страница раније очекујем да се тема распламса, мало о краљевима Муји, Суљи и принцези Фати
Ево НА, мммало ВАШИХ историјских чињеница
https://www.vecernji.ba/u-ime-oca-i-sina-ne-moze-u-tuzlanski-park-455101
 
Neću reći da sam svaki mjesec u RS ali sam često... ti pojma nemaš o čemu pišeš i sad sam siguran i da ne pišeš uopšte iz BiH

Vrši prepisku sa @ministrom.
Nama se javi kad napišete apelaciju.Ustvari,javićemo se mi vama.

- - - - - - - - - -

Oni su nas hteli da napadnu bar još 10 puta pre toga. Mala zemlja, nespremna za rat mora učiniti sve da rat izbegne

Pa šta kaže Đilas?Jeli priznaje Kosovo isti dan kad dođe na vlast ili sutra dan?
 
- - - - - - - - - -

To kakav je narod u Republici Srpskoj će te da vidite kad i nas izdate.

O kakvoj izdaji pricas?Srbija ti moze samo pomoci, blizeg od nje nemas.Cak i za vrijeme Slobe komunjare Srbija je pomogla koliko je mogla u datom trenutku.Znas li koliko je nasih lijeceno i sastavljano na VMA?Nemoj da brkas politiku i narod, brzih nepromisljenih poteza smo vec imali na izvoz, ne donose nista.Ja licno mislim da je Dejton samo prva faza raspada BIH ali to danas mnogi ne vide jer ne gledaju toliki daleko niti dalje od svog nosa.Neke stvari se desavaju postepeno,za neke dogadjaje postoji period sazrevanja a nas ostaje prioritet da RS ucinimo modernom i ekonomski jakom, ostalo vreme cini svoje.Mnogi danas ne znaju da neko prijavljen u Federaciji placa zdrastveno lijecenje u RS kao da je stranac i obrnuto.Daleko smo mi od kompaktne drzave.Jos 50 godina ovakvog sistema dobijate dve potpuno nezavisne drzave u jednoj drzavi bez metka bez rata.Dalje procjenite sami...
 
O kakvoj izdaji pricas?Srbija ti moze samo pomoci, blizeg od nje nemas.Cak i za vrijeme Slobe komunjare Srbija je pomogla koliko je mogla u datom trenutku.Znas li koliko je nasih lijeceno i sastavljano na VMA?Nemoj da brkas politiku i narod, brzih nepromisljenih poteza smo vec imali na izvoz, ne donose nista.Ja licno mislim da je Dejton samo prva faza raspada BIH ali to danas mnogi ne vide jer ne gledaju toliki daleko niti dalje od svog nosa.Neke stvari se desavaju postepeno,za neke dogadjaje postoji period sazrevanja a nas ostaje prioritet da RS ucinimo modernom i ekonomski jakom, ostalo vreme cini svoje.Mnogi danas ne znaju da neko prijavljen u Federaciji placa zdrastveno lijecenje u RS kao da je stranac i obrnuto.Daleko smo mi od kompaktne drzave.Jos 50 godina ovakvog sistema dobijate dve potpuno nezavisne drzave u jednoj drzavi bez metka bez rata.Dalje procjenite sami...

STARA SRBIJA CRNA GORA REPUBLIKA SRPSKA KRAJINA KOSOVO I METOHIJA
Rampa na Drini.
Prodaja municije muslimanima.
Klanjanje pobijenim mudzahedinima u Potočarima.
Odustajanje od Deklaracije.
 
Poslednja izmena:
Има већ неколико година, бошњачки политичари, а то одмах прати и њихова псеудо интелектуална елта, отварају ове теме, олако призивају рат, ако им се шта не допадне иде одговор "то без рата не мере", малтене што не кажу, ако не бидне како ми кажемо, рат. И тако годинама.
Нема сумње да тако држе у мобилности умове свог националног корпуса, не попуштају их. Једно слуђивање, ту и није замјерити неким падобранцима који са "кликса" упадну на овај форум, њихов гријех је њихова малоумност.

Ту иде и индоктринација, ако пукне Дејтон, враћа се Р БиХ, и опет ако се неком не свиђа рат. Малтене морамо да се препаднемо, и да се одмах ресетујемо.

Како год, оружани сукоб у БиХ није опција, и нема шансе да се деси. Ови интернет ратници са Кликса, ако би се забелајило, ће по обичају у мишје рупе, Бакир који такође воли призивати рат ће у трезор, но на њихову срећу, оружани сукоб у БиХ није опција, и он се неће десити, неће мораи у мишје рупе и трезор. Разлози су бројни зашто се неће, и нећу да смарам. Они који га призивају, нису вриједни одговора.
Наравно, могуће су неке усијане главе да у моменту лудила ураде крвопролиће, но то могу и овако, уосталом имали смо териристичких напада, и то нема везе са неким могућим расплетом ове БХ трагикомичне приче.

Како је већ један форумаш примијетио, у Дејтону смо имали реконституцију БиХ, нека реп.БиХ је отишла не сметлиште историје, алтернатива Српској и фед.БиХ у заједници (коју неки опет БиХ зову) јесте свако својим путем, поштено. Ту опет јест проблем нагомилани и све компликованији бошњачко-хрватски односи, ту се и лијепа њијева петља, но то је већ њихов проблем.

Знам ја да не иде то лако. Чак и кад би се договорили, ту су они који роваре нашим простором, и оно што је нама добро, њима није, а и тако им је основна водиља Divide et impera, опет поштено.

Како год, ако се покаже да је ова дејтонска долина плача одржива, да може да профункционише, добро и јест, ако не, дисолуција, идемо даље. Ове иницијативе Бакира ибн-Алије, а то је тема овдје, не воде ову државну заједницу ка добром, мада опет ко зна.
 
O kakvoj izdaji pricas?Srbija ti moze samo pomoci, blizeg od nje nemas.Cak i za vrijeme Slobe komunjare Srbija je pomogla koliko je mogla u datom trenutku.Znas li koliko je nasih lijeceno i sastavljano na VMA?Nemoj da brkas politiku i narod, brzih nepromisljenih poteza smo vec imali na izvoz, ne donose nista.Ja licno mislim da je Dejton samo prva faza raspada BIH ali to danas mnogi ne vide jer ne gledaju toliki daleko niti dalje od svog nosa.Neke stvari se desavaju postepeno,za neke dogadjaje postoji period sazrevanja a nas ostaje prioritet da RS ucinimo modernom i ekonomski jakom, ostalo vreme cini svoje.Mnogi danas ne znaju da neko prijavljen u Federaciji placa zdrastveno lijecenje u RS kao da je stranac i obrnuto.Daleko smo mi od kompaktne drzave.Jos 50 godina ovakvog sistema dobijate dve potpuno nezavisne drzave u jednoj drzavi bez metka bez rata.Dalje procjenite sami...

Sve zavisi od demografije
Da se ostvarilo ono sto je Alija planirao i da su muslimani ostali na natalitetu kakvog su imali pre 10 god za 30 god u BIH bi bilo 80% i vise muslimana a BIH bi postala nacionalna drzava bosanskih musliman
Ali posto su muslimani demografski pukli a njemacka otvara vrata od 2020 muslimani se nemaju cemu nadati jer su im planovi propali
Sad vidjecemo kojm ce smjerom krenuti muslimanska politka,strategija demografskog poklapanja na duge staze i rahat patnje je krahirala ,muslimani ce sada krenuti u rusenje dejtona i oruzane sukobe to je najizglednji scenario
 
STARA SRBIJA CRNA GORA REPUBLIKA SRPSKA KRAJINA KOSOVO I METOHIJA
Rampa na Drini.
Prodaja municije muslimanima.
Klanjanje pobijenim mudzahedinima u Potočarima.
Odustajanje od Deklaracije.
Ta rampa je igranka Slobe,on je bio toliko van vremena da je umislio da moze dobiti nobelovu nagradu za mir.Stipu Slobi.
Ne mogu nije tema jer taj sverc komerc i koketiranje nas je unistilo.Oruzje i nafta se prodavala ali ne samo od kriminalaca iz Srbije nego i nasih domacih.Znam koliko hoces ratnih profitera, samo u ulici kojoj zivim danas ima najmanje 10.Tadic je prosao kako je prosao.*ebes deklaraciju bitna je sustina da li neko normalan bilo ko iz Srbije smatra da je narod u RS genocidan?
 

Back
Top