Savez računovođa i revizora Srbije

Zdravo, Molim vas ako neko ima skripte i testove za poganje ispita 2.7, 2.8 i 2.9 za ovlascenog racunovodju posaljite na mail miradjurdjekof@yahoo.com
Postovani da li moze neko da mi prosledi materijal-skripte i ispitna pitanja/zadatke za ispite 2.8 i 2.7 na e mail radalazic84@gmail.com? Hvala puno unapred

Postovani da li moze neko da mi prosledi materijal-skripte i ispitna pitanja/zadatke za ispite 2.8 i 2.7 na e mail radalazic84@gmail.com? Hvala puno unapred
 
Pozdrav, prijavila sam ispit 2.7. za ispitni rok decembar 2021. pa me interesuje da li mozda neko prodaje knjigu za taj predmet - ACCA Finansijski menadzment i kontrola, i da li mozda neko ima primere testova iz prethodnih godina?
Hvala svima unapred :)
Da nemate slucajno nesto u e formi da mi prosledite na radalazic84@hmail.con? Hvala unapred

Da nemate slucajno nesto u e formi da mi prosledite na radalazic84@hmail.con? Hvala unapred
Da nemate slucajno nesto u e formi da mi prosledite na radalazic84@gmail.com? Hvala unapred
 
Pozdrav svima! Da li ima neko literaturu za polaganje ispita u savezu racunovodja za zvanje racunovodja? (1.1.....1.9) Bilo sta, skripte, ispite i testove? Nek mi pošalješ na mail ivana.lazarevicc@gmail.com Hvala unapred svima
Ako dobijete bilo šta molim da mi prosledite na helenavaltner@outlook.com
Hvala :)

Kolege da li neko možda ima nova ispitna pitanja za računovođe 1.1 pa nadalje.Kada sam izašao na ispit pitanja koja sam prethodno dobio skoro da se nisu pojavljivala.Hvala
Molim da mi prosledite ako dobijete bilo šta na helenavaltner@outlook.com
Hvala :)
 

Back
Top