Savez računovođa i revizora Srbije

Pošaljite mi mail pa ću vam proslediti šta imam.
Molim Vas i meni sta imate na dabovicmilana@gmail.com hvalaa

Imam ja nesto sto sam sakupa sa raznih strana.Mozemo posle ovog ispita 2.9 sto je u subotu da se cujemo i razmenimo materijale ili da vam posaljem ovo sto imam.Jedino ako vam je nesto bas hitno za 2.9 da vam posaljem veceras kad budem kod kuce
Gordana, molim Vas ako mozete i meni da posaljete sta imate od 2.1 do 2.9 na dabovicmilana@gmail.com
 
Postovanje kolege, da li neko ima ispite ili konsultacije za 2.1 i 2.2 iz junskog ili oktobarskog roka?

Ako ima posaljite na dejanmekic92@gmail.com

Hvala unapred.

Postovanje kolege, da li neko ima ispite ili konsultacije za 2.1 i 2.2 iz junskog ili oktobarskog roka?

Ako ima posaljite na dejanmekic92@gmail.com

Hvala unapred.
Ako moze i meni za 2.1 na dabovicmilana@gmail.com hvala unapred

Posaljite mail da prosledim šta imam za 2.7 i 2.8.
Pozdrav!
Mozete li i meni za 2.8 sta imate molim vas na dabovicmilana@gmail.com
 
Poštovane kolege, ukoliko ima neko nešto od literature ili testova za ispit 2.1. i 2.2. bila bih zahvalna ukoliko može da pošalje na mail kostadinovicmarina@gmail.com

Pozdrav svima, ako neko ima testove i literaturu za ispit 2.5 molim da mi pošalje na jojacm@hotmail.com
Hvala unapred.
Ako moze i meni na dabovicmilana@gmail.com

Postovanje kolege, da li neko ima ispite ili konsultacije za 2.1 i 2.2 iz junskog ili oktobarskog roka?

Ako ima posaljite na dejanmekic92@gmail.com

Hvala unapred.
Moze i meni 2.1 na dabovicmilana@gmail.com hvala
 
Polagala sam oba u junu. 2.2 je potpuno isti kao sa testova ranijih godina a 2.1 je bio drugaciji,bio je samo jedan zadatak od 15 tak dana i u okviru svakog dana po 2-3 promene.Zadatak sa preduzecem koje je u pdv-u i sa racunanjem razlike u ceni,prilicno kompleksan zadatak i zahteva dobru koncentraciju ali ako ste u ovom poslu ovaj predmet vam nece biti problem.Zadatka sa amortizacijom nije bilo
Mozete li i meni 2.1 na dabovicmilana@gmail.com hvala!
 

Back
Top