Savez računovođa i revizora Srbije

Poštovana Gordana,
da li biste mogli molim Vas i meni da pošaljete materijal za ispit 2.9? Pokušala bih u oktobarskom roku da polažem.
Moj mail dragana.ajdukovic77@gmail.com.
Hvala unapred,

Ja sam eticki kodeks samo procitala medjutim sva pitanja u martu bila su iz dela za ovlascene javne racunovodje.Knjigu revizija isto procitajte informativno sve ali 3-4 oblasti su bile najvise zastupljene....posaljite mi mail da vas uputim i posaljem jos nesto do cega sam u medjuvremenu dosla.Inace ja sam polozila u martu samo tu literaturu sam koristila
Poštovana Gordana,
Reviziju za oktobarski rok sam spremala iz skripti koje ste mi prosledili i položila sam. Puno Vam se zahvaljujem na tom poslatom materijalu.
Zato bih Vas zamolila ako možete i imate da mi prosledite materijale za 2.6; 2.7 i 2.8. Za decembar bih probala spremiti bar Poreske sisteme, a ako budem uspela i stigla bar još jedan ispit...
Hvala Vam još jednom na pomoći do sada.
Moj mail dragana.ajdukovic77@gmail.com .
Pozdrav,
Dragana
 
Da li mozete i meni da posaljete literaturu koju imate m.stojanovic1@yahoo.com
Imam ja nesto sto sam sakupa sa raznih strana.Mozemo posle ovog ispita 2.9 sto je u subotu da se cujemo i razmenimo materijale ili da vam posaljem ovo sto imam.Jedino ako vam je nesto bas hitno za 2.9 da vam posaljem veceras kad budem kod kuce
Poštovana Gordana, da li možete da mi pošaljete materijale za ispite 2.2, 2.6, 2.7, 2.8, 2.9. Hvala Vam unapred puno. Moj mejl je dragana.cosovic@gmail.com
 
imam cini mi se junski za 2.2 posaljite mail pa da vam prosledim sve sto imam.Za 2.1 nemam ali je junski test bio dosta drugaciji od testova prethodnih godina
Imam ja nesto sto sam sakupa sa raznih strana.Mozemo posle ovog ispita 2.9 sto je u subotu da se cujemo i razmenimo materijale ili da vam posaljem ovo sto imam.Jedino ako vam je nesto bas hitno za 2.9 da vam posaljem veceras kad budem kod kuce
Poštovana Gordana da li možete da mi prosledite skripte iz 2.9. Ja spremam ispit iz više knjiga što mislim da je gubljenje vremena jer ništa od toga skoro nije bilo na konsultacijama.
Vidim da ste mnogima pomoglo za taj ispit
accofficee@gmail.com
Unapred hvala
 
Poštovana Gordana da li možete da mi prosledite skripte iz 2.9. Ja spremam ispit iz više knjiga što mislim da je gubljenje vremena jer ništa od toga skoro nije bilo na konsultacijama.
Vidim da ste mnogima pomoglo za taj ispit
accofficee@gmail.co
Unapred hvala

Posaljite mi mail da Vam prosledim sve sto imam za 2.9
Postovana Gordana, da li mogu da Vas zamolim da i meni prosledite literaturu, testove ili sta imate za ispit 2.9
Mail: anaamladenovic1995@gmail.com
Veliko Vam hvala na pomoci
 
Postovane kolege posto sam kratka sa vremenom i slabo na forumu ovo je link od mog diska gde imam sve sto sam sakupila do sada za polaganje za ovlascenog racunovodju. Kako sam koji predmet polozila tako vise nisam sakupljala literaturu za taj predmet.Necu nikome ovde posebno odgovarati jer stvarno nemam vremena a puno vas je. Dovoljno je samo da mi posaljete zahtev za pristup i ja cu vam u toku dana odobravati.Veliki pozdrav svima

https://drive.google.com/drive/folders/1fDXHbadp5z7_nmflFdsVBJeIqYOHQ3nq?usp=sharing
 

Back
Top