Savet, drage moje!

Nije lako, ali uz takve okolnosti odluka ne moze biti laka.Ipak ma kakva da je odluka, ne odlagati njeno donosenje beskonacno da ne bude posle
hemademe.gif
. Moze on nekome da izgleda sebicno ili realno ili kako god, ali svako snosi licnu odgovornost za svoje odluke i postupke. Ima prava i da hoce i da nece i fer je sto je rekao otvoreno svoj stav, a mogao je i da razvlaci "cekaj sad ovo, pa ekaj ono".
 
Imam jednu veliku dilemu.Ovako, u vezi sam sa covekom koji iza sebe ima brak i 3 devojcice, sve tri su kod njega, njegova ex je otisla iz zemlje, preudala se, i tom coveku rodila sina. Naravno zivela deca, zivela ona, on...Ali dolazim do problema a to je sto mi je pre neki dan, posle 2 godine zabavljanja, moj "decko" izjavio da nije spreman opet za cetvrto dete, a kaze da me voli, da me zeli kod sebe, cak je zeleo da mi kupi prsten, da se verimo, ja se pitam kako sad.."Volis me, zelis me pored sebe, zelis da ti budem zena, prihvatila tvoje 3 dece, a sada kada ja treba da se ostvarim kao zena i majka onda nista...pisi propalo.....Zar je moguce da je toliko sebican, ipak ja imam 33 god i mislim da mogu jos koju godinu "da guram" a onda ode meni moj bioloski sat...
Inace volimo se, komunikacija je odlicna, sve ostalo je u redu, ali me je ta njegova izjava izbacila iz koloseka totalno, a ovamo bukvalno se ljuti sto ne predjem da zivim kod njega......Nista ja ne razumem drage moje...Dajte koji pametan savet, molim vas.......:dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:

razgovaraj sa njim. nemoj da zbog nekog levog uskratis sebe za majcinstvo,to bi bila tragedija ma koliko je taj covek kvalitetan.
 
Ovom čoveku treba odati priznanje zato što je iskren i ostavlja joj izbor da razmisli, što je jako važno. Istina jeste surova, ali bi bilo surovije da joj napravi dete, a da suštinski nije bio za to, pa se to odrazi i na njhov odnos ubuduće.

On jeste sebičan, ali nije negativac.
 

Back
Top