Saša Janković dolazi na obilježavanje godišnjice genocida

Moguće je i da ne želi vlast nego da hoće da zauzme mesta opozicije i to bude sledećih 15 godina. (...)

Колико још година ћемо стењати под Вучићем - не знам, али то ће бити до оног дана до када га Велика Немачка и САД буду подржавали јер им испоручује свашта нешто - од Бриселског споразума и споразума са НАТО, преко подршке Милу Ђукановићу у одсудном часу до постављања Шјор Брнабе за председника српске владе.
 
Janković ima moralno pravo da dođe , a ovi što su do sada dolazili a u teoriji i naročito praksi negirali genocid nemaju ..

naso obrezani o moralu

jel to onaj moral za koji hag rece da je dokazano da je tzv armija bih granatirala svoj narod i unprofor radi propagande ???


e popisam ti se ja u tvoj moral...

tako i u jankovica i njegov odlazak...

i u muniru obavezno!

dok munira puni licnu guzicu i trpa sinu dzipove, mi treba da brinemo o moralu?

mrs i vi i srebrenica ispolitizovana...
 
БРАВО ЈАНКОВИЋУ! ОСВЕТЛАО СИ ОБРАЗ НАРОДУ СРБИЈЕ!
СМРТ ФАШИЗМУ - СЛОБОДА НАРОДУ!

Ако ако нека иде слободно да се клања Насеровим кољачима
Добио 5 минута славе па му недостаје пажња
 
Janković ima moralno pravo da dođe , a ovi što su do sada dolazili a u teoriji i naročito praksi negirali genocid nemaju ..

Ој Гатачко поље меко, Ђе је бајо Турке секо, Турке секо, сабљом звао, А и војском командово, Да им видиш праунуке, Који данас мрзе Турке


 
Poslednja izmena:
naso obrezani o moralu

jel to onaj moral za koji hag rece da je dokazano da je tzv armija bih granatirala svoj narod i unprofor radi propagande ???


e popisam ti se ja u tvoj moral...

tako i u jankovica i njegov odlazak...

i u muniru obavezno!

dok munira puni licnu guzicu i trpa sinu dzipove, mi treba da brinemo o moralu?

mrs i vi i srebrenica ispolitizovana...

Čudo tebe nisu poslali da vas braniš ?

"ZA GENOCID U SREBRENICI Više od 600 godina zatvora i tri doživotne robije"
http://www.avaz.ba/clanak/245368/za...-od-600-godina-zatvora-i-tri-dozivotne-robije
 
Poslednja izmena:
Ој Гатачко поље меко, Ђе је бајо Турке секо, Турке секо, сабљом звао, А и војском командово, Да им видиш праунуке, Који данас мрзе Турке


Znam ja da ste vi sada na standby , ali proće vas volja da guslate kad vidite da od toga ne samo da više nejma hajra , nego ima i štete .. prohujaše vremena kad se isplatilo "mrziti Turke" koji su vas namnožili i napravili vam crkve ..
 
Уопште немам неко позитивно мишљење о Јанковићу ....... али овај наслов преносим овде јер ми је очигледно да СНС-овци ЧИТАЈУ ОВАЈ ФОРУМ тј:МОЈЕ ПОРУКЕ и да су моје обележје за АВ пренели на С.Јанковића...:lol::lol::lol:

ISPROVOCIRAO NAPREDNJAKE ZBOG SREBRENICE Jovanov: Saša je egomanijak! :hahaha::hahaha::hahaha:
Autor: Jelena Đondović | 05.07.2017.


Saša Janković, predsednik Pokreta slobodnih građana, potvrdio je da 11. jula ide u Srebrenicu kako bi odao počast žrtvama, ali naveo i da ima saznanja o mogućim incidentima koje bi zbog njega izazvala vlast u Srbiji?!


- Dobio sam poziv i uprkos ovim neprijatnostima, koji sasvim sigurno nemaju veze sa organizatorom, otići ću u Srebrenicu da izrazim poštovanje prema žrtvama i preživelim članovima njihovih porodica. Postoje saznanja da vlasti u Srbiji i sada planiraju da iskoriste moj odlazak u Srebrenicu da bi napravile neki incident. Jednostavno, oni ne mogu da podnesu da to bude sve u redu. Ne bi me čudilo da se sve to iskoristiti da se inscenira bilo kakav incident. To mi je najteže, zato što od sve muke, umesto barem da na taj dan pažnja bude usmerena prema žrtvama i porodicama, neki ljudi jednostavno ne mogu da pobegnu od sebe i svoje ekscentričnosti - kazao je Janković za „Al Džaziru“.
Komentarišući ovu izjavu, potpredsednik SNS-a Milenko Jovanov za „Alo!“ kaže da je „Janković ovaj put bolesnim lažima prevazišao sam sebe”.



- Saša Janković je jedan egomanijak koji očigledno misli da se i Zemlja zbog njega okreće, da Sunce zbog njega sija, da ceo univerzum samo zbog njega postoji. Svašta se od njega može očekivati, ali je ovog puta bolesnim lažima prevazišao sam sebe i sve dosadašnje budalaštine koje je izneo. Kome je on tema u ovoj zemlji? Koga uopšte briga za njega? Pa od njega su i oni koji su ga do juče podržavali pobegli glavom bez obzira! - kaže Jovanov.
 
КОЈИ ЧМАРО-НАТО УВЛАКАЧ...:roll:
ТРЕБАЛО БИ ДА... ТАМО ОДУ ...И ЊЕГОВИ ГЛАСАЧИ...:think:

TO je сјајна идеја.
Требао би Саша да организује бар један аутобус, да га окитимо југословенским заставама, и да кренемо тако организовано прво један аутобус а после још и још, да се зна да има нас из остатка СФРЈ који желимо да се поклонимо жртвама геноцида, да виде Бошњаци да има у Србији још увек Југословена за које је главни град Босне и даље Сарајево:heart:
 
Poslednja izmena:
TO je сјајна идеја.
Требао би Саша да организује бар један аутобус, да га окитимо југословенским заставама, и да кренемо тако организовано прво један аутобус а после још и још, да се зна да има нас из остатка СФРЈ који желимо да се поклонимо жртвама геноцида, да виде Бошњаци да има у Србији још увек Југословена за које је главни град Босне и даље Сарајево:heart:

Ти си болестан човек и треба да се лечиш.
 
TO je сјајна идеја.
Требао би Саша да организује бар један аутобус, да га окитимо југословенским заставама, и да кренемо тако организовано прво један аутобус а после још и још, да се зна да има нас из остатка СФРЈ који желимо да се поклонимо жртвама геноцида, да виде Бошњаци да има у Србији још увек Југословена за које је главни град Босне и даље Сарајево:heart:

Trebalo bi organizovati jedno 50-ak takvih autobusa ( otprilike toliko ima takvih kao ti ). I poslije posjete Srebrenici vas sve naseliti po Federaciji. Evo npr u Maoču :per:
 
Prvo koji smo to mi? :D Drugo kakav te genocid spopao? Ja fino kažem naseliti vas u Federaciju. Treće na tvoju ogromnu žalost tzv Jugoslovena je sve manje. Na nivou statističke greške.

otkad je http://ba.n1info.com/a172103/Vijesti...-genocida.html VALIDAN IZVOR IZ REGISTRATORA?

čim piše BA onda ok? jel BA?

- - - - - - - - - -

Уопште немам неко позитивно мишљење о Јанковићу ....... али овај наслов преносим овде јер ми је очигледно да СНС-овци ЧИТАЈУ ОВАЈ ФОРУМ тј:МОЈЕ ПОРУКЕ и да су моје обележје за АВ пренели на С.Јанковића...:lol::lol::lol:

ISPROVOCIRAO NAPREDNJAKE ZBOG SREBRENICE Jovanov: Saša je egomanijak! :hahaha::hahaha::hahaha:
Autor: Jelena Đondović | 05.07.2017.


Saša Janković, predsednik Pokreta slobodnih građana, potvrdio je da 11. jula ide u Srebrenicu kako bi odao počast žrtvama, ali naveo i da ima saznanja o mogućim incidentima koje bi zbog njega izazvala vlast u Srbiji?!


- Dobio sam poziv i uprkos ovim neprijatnostima, koji sasvim sigurno nemaju veze sa organizatorom, otići ću u Srebrenicu da izrazim poštovanje prema žrtvama i preživelim članovima njihovih porodica. Postoje saznanja da vlasti u Srbiji i sada planiraju da iskoriste moj odlazak u Srebrenicu da bi napravile neki incident. Jednostavno, oni ne mogu da podnesu da to bude sve u redu. Ne bi me čudilo da se sve to iskoristiti da se inscenira bilo kakav incident. To mi je najteže, zato što od sve muke, umesto barem da na taj dan pažnja bude usmerena prema žrtvama i porodicama, neki ljudi jednostavno ne mogu da pobegnu od sebe i svoje ekscentričnosti - kazao je Janković za „Al Džaziru“.
Komentarišući ovu izjavu, potpredsednik SNS-a Milenko Jovanov za „Alo!“ kaže da je „Janković ovaj put bolesnim lažima prevazišao sam sebe”.



- Saša Janković je jedan egomanijak koji očigledno misli da se i Zemlja zbog njega okreće, da Sunce zbog njega sija, da ceo univerzum samo zbog njega postoji. Svašta se od njega može očekivati, ali je ovog puta bolesnim lažima prevazišao sam sebe i sve dosadašnje budalaštine koje je izneo. Kome je on tema u ovoj zemlji? Koga uopšte briga za njega? Pa od njega su i oni koji su ga do juče podržavali pobegli glavom bez obzira! - kaže Jovanov.

Jovanov ovo misli na Vučića al smeo da napiše Jovanović
JER NEMA MUDA
 
genocid je netacno primenjen u ovom slucaju

Šta znači GENOCID?

» genocid • muški rod Zločin uperen protiv čitave nacije; sistematsko istrebljivanje čitavih naroda, etničkih ili religioznih grupa. (grč.-lat.)


ja koliko se secam cela jedna jedinica iz srebrenice je presla na teritoriju drzve srbije. ptrihvaceni su, razoruzani, nahranjeni, dobili medicinsku pomoc i ispraceni nazad, ne direktno u srebrenicu nego aliji

ako je to genocid onda sam ja rimski rara
 
Prvo koji smo to mi? :D Drugo kakav te genocid spopao? Ja fino kažem naseliti vas u Federaciju. Treće na tvoju ogromnu žalost tzv Jugoslovena je sve manje. Na nivou statističke greške.

Zadnji popis u BIH je pokazao da je najvise Jugoslovena u Banja Luci. Kada je BIH u pitanju
Zanimljivo

Inace nije sve tako crno ni u Srebrenici
Primer



http://www.biznisinfo.ba/ulozili-de...rbin-u-potocarima-pokrenuli-zajednicki-posao/

- - - - - - - - - -

genocid je netacno primenjen u ovom slucaju

Šta znači GENOCID?

» genocid • muški rod Zločin uperen protiv čitave nacije; sistematsko istrebljivanje čitavih naroda, etničkih ili religioznih grupa. (grč.-lat.)


ja koliko se secam cela jedna jedinica iz srebrenice je presla na teritoriju drzve srbije. ptrihvaceni su, razoruzani, nahranjeni, dobili medicinsku pomoc i ispraceni nazad, ne direktno u srebrenicu nego aliji

ako je to genocid onda sam ja rimski rara



http://www.icty.org/specials/srebrenica20/?q=srebrenica20/
 
neka ovaj alijin ne misli da mu iko ista ovde veruje

prvo da se predate, da lepo kazete `jelo smo dovna` , da isporucite aliju i bakira, pa dalje redom

u sledecem pictvajzu vas u startu tretiramo kao zlene beretke, nma vise cile mile, da vas stiti jna

bilo je na forumu da su u srebrenici sahranjivani brci vrs koji su bili muslimani, a oni poginuli od oric i bande
 
Poslednja izmena:

Back
Top