Šapić uoči sednice Skupštine grada: Ako za desetak dana ne bude jedinstvenog stava na listi "Mi - glas iz naroda", idemo na nove izbore

Па шта ћеш... Ванредни избори се дешавају и у много уређенијим земљама.

Него, мислим да ћемо на скупштинске изборе поново током 2026. - да би вођа, још увек као председник (до 2027.) могао да изабере одговарајућег мандатара. Та влада ће имати шансу за пун мандат, до 2030.
А после председничких избора можемо видети вођу да сиђе на премијерско место. Немој да ме питаш кога ће подметнути да буде председник.

Шта мислиш о таквој претпоставци?
ja se izvinjavam, ali mi krsta odavno nije mesto sa relevantnim temama, diskusijama, to je postao rijaliti sa posednutim nickovima bezvrednim za komunikaciju, koji stancuju teme, sa nove, n1 i sl, sa jednom ili dve recenice, cesto davno prezvakane, a to nije ni po pravilniku. i naravno ne pratite rad vlade pa niste ni ozbiljan kriticar.

i ovo sto kuckam vise obrisem nego sto postavim, imam stav, sve znam, znam i neke stvari sta ce biti.

da prevedem kuvajte se u sopstvenom sosu, u asked for it

odgovor - pa nekih izbora ce sigurno biti
 
ja se izvinjavam, ali mi krsta odavno nije mesto sa relevantnim temama, diskusijama, to je postao rijaliti sa posednutim nickovima bezvrednim za komunikaciju, koji stancuju teme, sa nove, n1 i sl, sa jednom ili dve recenice, cesto davno prezvakane, a to nije ni po pravilniku. i naravno ne pratite rad vlade pa niste ni ozbiljan kriticar.

i ovo sto kuckam vise obrisem nego sto postavim, imam stav, sve znam, znam i neke stvari sta ce biti.

da prevedem kuvajte se u sopstvenom sosu, u asked for it

odgovor - pa nekih izbora ce sigurno biti
Pa ko te tera da se mučiš ako ti smeta? A jesi ti neki gospodin što brišeš više nego što pišeš.

Ajde molim te, kuckaj ti svoje "znanje" i "stavove", valjda nekom znače, a ne nerviraj nas ovde koji pokušavamo normalno da razgovaramo.

Sve znaš, sve vidiš, a ovo ovde ti nije dovoljno dobro za tvoje genijalne misli, je l' tako?

Ma 'ajde, skloni se s foruma ako ti ne paše, niko te ne drži ovde kao taoca.
 

Back
Top