Quantcast

samoubistvo

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.713
...iz zasede!!!!! 8-)
sta mislite, koliko je onih medju nama koji svesno srljaju u lose veze, lose medjuljudske odnose, promasene fatalne ljubavi? koliko je tu mazohizam zasluzan za buduccu patnju, depresiju, samotragiku?
zaista ima ljudi koji vole da pate. gde je granica koja odvaja jednu zdravu patnju od one iskarikirane?
i jos nesto- koliko je, zaista, moguce trenirati osecaj za srecu? da li mislete da se to trenira, kao i trbusnjaci? ja mislim da da. tvrdim.
ajmo o sreci..........gde je, koliko je jaka, kako je prepoznati, kako se uziveti u nju, kako kroz nju trajati...
Ti bas imas problema sa mozgom u zadnje vreme, umesto da se kvalitetno opituras ti razmisljas o ubistvima iz zasede.

Nijedna ljubav nije promasena, iz svake nesto naucis i na kraju pamtis samo dobre stvari, a sto ih je vise bilo kita je veselija.:lol:

Ivo Afrikanac

Aktivan član
Poruka
1.944
Mislim da je najcesci nacin samoubistva nedelanje.

Zapustanje sebe po i fizickom i psihickom stanju, trpljenje statusa quo, kompromis za kompromisom koji u stvari nismo u stanju da prihvatimo, pa onda ide laganje sebe...

Na kraju smo 'walking dead'.

Citav grad i planeta su puni ljudi koje srecete svaki dan, nasmejane, a u stvari su odavno sami sebi presudili i sada vrte palceve u publici i grickaju (glasno) kokice, tu i tamo neumesno dobacuju za stolom.

kambodza

Elita
Poruka
15.726
...iz zasede!!!!! 8-)
sta mislite, koliko je onih medju nama koji svesno srljaju u lose veze, lose medjuljudske odnose, promasene fatalne ljubavi? koliko je tu mazohizam zasluzan za buduccu patnju, depresiju, samotragiku?
zaista ima ljudi koji vole da pate. gde je granica koja odvaja jednu zdravu patnju od one iskarikirane?
i jos nesto- koliko je, zaista, moguce trenirati osecaj za srecu? da li mislete da se to trenira, kao i trbusnjaci? ja mislim da da. tvrdim.
ajmo o sreci..........gde je, koliko je jaka, kako je prepoznati, kako se uziveti u nju, kako kroz nju trajati...
.......ma mnogo je onih koji jednostavno vole patnju i bol ,da li se plashe srece ili shta nije mi jasno kao ni to shto se stalno zale na partnera/partnerku a sve im veze celog zivota liche jedna na drugu ,znam da ih i normalna stvar toliko obraduje da su posle toga srecni danima .........valjda su to oni ljudi koji vole da dotaknu dno znajuci da nema nishta gore te ih svaki boljitak mnogo obraduje .........sto ljudi sto cudi .........

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.023
Mislim da je najcesci nacin samoubistva nedelanje.

Zapustanje sebe po i fizickom i psihickom stanju, trpljenje statusa quo, kompromis za kompromisom koji u stvari nismo u stanju da prihvatimo, pa onda ide laganje sebe...

Na kraju smo 'walking dead'.

Citav grad i planeta su puni ljudi koje srecete svaki dan, nasmejane, a u stvari su odavno sami sebi presudili i sada vrte palceve u publici i grickaju (glasno) kokice, tu i tamo neumesno dobacuju za stolom.
FANTASTICNO RECENO!

samoubistvo u smislu mirenja sa situacijom, samoubistvo u smislu nemenjanja nicega, tonjenja u svakodnevicu itd itd itd.

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.023
a šta fali da se ništa ne menja..
pa zar nije cilj zadovoljstvo onim što se ima?
ne znam koliko je u prirodi coveka da bude zadovoljan onim sto ima. da je tako, jos ni tocak ne bi bio pronadjen.
mada, tako bih nekad volela d ajednostavno nista ne zelim. ali to je vec stanje nirvane. a za mene je, biti ziv- biti uzburkan. mir nije u skladu sa mojom prirodom. eh...:roll:

Pinkasta

Aktivan član
Poruka
1.691
Savrsen decko mi skida zvezda sa neba i mnogo me nervira,
a baraba me coolira i mnogo me privlaci.
Svesna sam da, posle toga mogu da patim za njim,
ali, jbg, nije mi interesantno, kad dabijem sve na tacni.
Ali, ako da toga dodje, nikome ne kukam i ne izigravam zrtvu posle toga,
jbg, sama sam to trazila.

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.023
Savrsen decko mi skida zvezda sa neba i mnogo me nervira,
a baraba me coolira i mnogo me privlaci.
Svesna sam da, posle toga mogu da patim za njim,
ali, jbg, nije mi interesantno, kad dabijem sve na tacni.
Ali, ako da toga dodje, nikome ne kukam i ne izigravam zrtvu posle toga,
jbg, sama sam to trazila.
e o tome je tema. dokle ici i dokle sebi dozvoliti luksuz da se tone za nekim ili necim sto je, mozda, nedostizno?

Pinkasta

Aktivan član
Poruka
1.691
e o tome je tema. dokle ici i dokle sebi dozvoliti luksuz da se tone za nekim ili necim sto je, mozda, nedostizno?
Ma, dostizno je, ali sve zavisi koliko ti imas zivaca i
koliko si spreman da preko nekih stvari prelazis.
Prvoklasnu bitangu sam navela da mi jede iz ruke
i trcka zamnom, kao kucence, ali sam kidala zivce godinu dana.
Kad sam ga dovela do savrsenstva, prestala sam da ga volim.
Ne znam, mozda sam kreten, ali jbg...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.