Quantcast

samoubistvo

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.023
ili joj reci da odigra veceras lion u dvojku, i da uzme pare... ne znam kolika je kvota... provericu posle... mada mi onaj drug kaze i da treba da se igra da ce cska dati 2 gola turcima... ispostovacemo osecaj... sta znam... barselona i stutgart moze bilo sta da bude... x, recimo... mancester protiv rome mozeda bude jedan dobar 1... mada mislim da i fenerbahce moze da se ispostuje u dvojku... nisam siguran... veceras cu sebi narezati malo salamice... malo kackavalja... malo suvog mesa... par lav piva i uzivancija... i nema greske... eh, to je zivot...
ubicu te !!!!!! :D:D:D:D:D

Banshee

Buduća legenda
Poruka
25.614
...iz zasede!!!!! 8-)
sta mislite, koliko je onih medju nama koji svesno srljaju u lose veze, lose medjuljudske odnose, promasene fatalne ljubavi? koliko je tu mazohizam zasluzan za buduccu patnju, depresiju, samotragiku?
zaista ima ljudi koji vole da pate. gde je granica koja odvaja jednu zdravu patnju od one iskarikirane?
i jos nesto- koliko je, zaista, moguce trenirati osecaj za srecu? da li mislete da se to trenira, kao i trbusnjaci? ja mislim da da. tvrdim.
ajmo o sreci..........gde je, koliko je jaka, kako je prepoznati, kako se uziveti u nju, kako kroz nju trajati...
hm pa znam dosta veza u kojima se preferira sado mazo odnos...tipa bez par samara nedeljno pisi propalo,pa onda bar po raskid mesecno i tako to :)
sto je najgore mislim da im cak ni ne smeta...neki valjda vole da pate,prave scene i slicno :?
i definitivno ima tu mnogo vise nego puki element slucajnosti za izbor sledece veze...sad da li svesno ili podsvesno ne znam.
i moguce je trenirati srecu.al za to prvo moras sebe jako dobro da upoznas :)

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.023
hm pa znam dosta veza u kojima se preferira sado mazo odnos...tipa bez par samara nedeljno pisi propalo,pa onda bar po raskid mesecno i tako to :)
sto je najgore mislim da im cak ni ne smeta...neki valjda vole da pate,prave scene i slicno :?
i definitivno ima tu mnogo vise nego puki element slucajnosti za izbor sledece veze...sad da li svesno ili podsvesno ne znam.
i moguce je trenirati srecu.al za to prvo moras sebe jako dobro da upoznas :)

mislim da si dosla do srzi moje teme. ovo o samospoznaji, to je kljuc svega. ako toga nema, ne moze se ocekivati ni prozimanje emocijom, bilo kojom, posebno ne tom najdragocenijom- srecom (nazvacu je emocijom jer na neki nacin to i jeste...to nisu kule i cardaci, to je, prosto, emocija..).
upoznati sebe, znaci imati prvi i najvazniji uslov za srecu. bravo banshe, ovo me odusevilo!

Poruka
82
Covek da zna gde ce da padne,on bi seo.
Ne verujem da ima ljudi koji sebi svesno nanose bol i patnju.Jednostavno postoje neke stvari kojima ne upravljamo mi i koje su jace od nas,a to su osecanja.
Sreca je trenutak koji ne traje vecno i zarad tog trenutka i osecanja pripadnosti i ljubavi srljamo u neke situacije zbog kojih kasnije patimo.

Warden_Assasin

Ističe se
Poruka
2.381
Srljam... luda sam, ali nisam srecna vishe... ne znam ni sama zashto... i tako se ubijam ne samo srljanjem u veze gde se nekada svesno, nekada nesvesno prilagodjavam partneru i tako ubijam svaki put mali deo sebe... vetj i stvari sa strane... e, neke su me u skorije vreme bash zabolele... a znala sam da nece biti nishta... znala sam! Ali, jbga... :( svesno sam se opet povredila... i plashim se... Shta ce ostati posle mene? Od mene?

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.023
Srljam... luda sam, ali nisam srecna vishe... ne znam ni sama zashto... i tako se ubijam ne samo srljanjem u veze gde se nekada svesno, nekada nesvesno prilagodjavam partneru i tako ubijam svaki put mali deo sebe... vetj i stvari sa strane... e, neke su me u skorije vreme bash zabolele... a znala sam da nece biti nishta... znala sam! Ali, jbga... :( svesno sam se opet povredila... i plashim se... Shta ce ostati posle mene? Od mene?
to ti pricam. cucis u zasedi i vrebas samu sebe, da dokusuris. aj probaj da to obrnes i okrenes. pa da naucis da budes srecna. o tome se radi u ovoj temi. nauciti biti srecan. prvi korak si napravila, tvoj post je uvod u promene.

Warden_Assasin

Ističe se
Poruka
2.381
Eh, a probala sam ja da se promenim... pa nekako postanem agresivna... prema sebi uglavnom... slaba sam ja josh... i josh mi je gore kada se svadjamo, pa kada popustim brzo... ili kada moja tvrdoglavost izadje na povrshinu i mnogo puta bude josh gore... i grdim sebe, jer mnogo puta zamislim sebe u tudjoj situaciji, kao - znam shta treba raditi, ali kada sam ja tu... koji mi je onda? Shta, sve shto sam prichala pada u vodu? I prilagodim se, popustim...

gost 10000

Veoma poznat
Poruka
10.852
Da! U tome je fora! Znam to!
Ali, meni se to desilo, vise puta!
Onda razmisljam, kako funkcionise brak?
Mislim, ne moze u braku, "vise mi nije interesantno"!
Jednostavno, kad dobijem ono sto sam htela, meni vise nije interesantno.
Prestaje sve!
Nemam zelju ni da pricam sa njim, a kamoli da se tuc..
Jednostavno me nervira, ne mogu da ga gledam!
Da li postoji prava osoba i kako to znas?
To mi nije jasno! Ili sam ja maler, pa uvek nailazim na pogresne? :-?

ali ne znaš da li će tako uvek da boode........ako stalno i sa svim tako.....onda je baš bedak.....možda si mladooonče....ono ...u poobertetu te svi smaraju...........

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.