Samo za Baje

Sad josh ispadoh Baka s pokvarenim bajopredajnikom/detektorom...nechu tako da se igram!


Nego tema je zapravo bila oko oralnih sposobnosti majstor-baje...da li ima varanja putem korishchenja dopinga za jezik....da li stepen utrnulosti istog povechava uzzitak i da li je dozvoljeno spljeskati ushi Baji na privremenom radu?

Pipice, pa zar ne znaš da je za te svrhe najbolje koristiti "Septolete" ili neke sl. apotekarske bombone za grlo. Sadrže anestetik. Jedino je problem što jezik izgubi na pokretljivosti.
Najbolje je umesto varanja redovno trenirati - pre i posle sexa jedan oral dati i za mesec dana eto diplomiranog lizača.
 
Na primer "kvar na prostati" ili "zaboravljeni mito" (prvo izaziva lose funkcionisanje jednog k, a drugo moze dovesti do gubitka drugog k, znaci "baja" ostaje bez oba k koji ga cine "bajom" po forumaskoj definiciji).

Vec sam negde spominjao poznanika "strebera" za koga su ribe saznale da je "superbaja" dosta dugo nakon njegovog puberteta ("SUPERBAJA" - kategorija blize 30 cm nego 25 cm i ekstra zarada u svajcarskim francima kao posledica "strebanja"; zadrzavam pravo na koriscenje ovog izraza, zasticen patent), ali srecnica cije je on "vlasnistvo" nije visila po forumima, nego "trazila" svojim BAJODETEKTOROM. :)

Pipi vragolanu mali, kako covek da te ne :heart: ? :) Nestasko s kikicama, a kao neka "neznalica". :)
'Ajde, ipak cu se potruditi da pojasnim, mislim nije rec ni o Bajernu, ni o bajboku...verovatno cu negde pogresiti, posto sam poprilican laik. :)
BAJADETEKTOR je slozeni "sistem" koji se sastoji od "uredjaja" visoke tehnologije, koje firma "Evolucija" serijski ugradjuje svim devojkama. To je "hardver" na koji vecina tipova (i "baje" i "polovnjaci") pocinje da se lozi vec u pubertetu, kao sto je neko rekao, da bi se to lozenje kasnije nastavilo razlicitim intenzitetom. "Hardver" uvek cini isti broj komponenata (od noznih prstica do usnih skoljkica), koje se kod devojaka razlikuju po konstrukciji, gabaritima, kapacitetu i dizajnu (dizajn je izuzetno vazan i zato cure non stop rade na njegovom usavrsavanju, da bi se izborile s konkurencijom). Podeljena su misljenja oko toga da li je za pravilno funkcionisanje Bajadetektora bitniji "hardver" ili "softver" i bojim se da se to nikada nece utvrditi. Taj "softver" je sam po sebi prava misterija, u njegov razvoj su ukljuceni brojni faktori (karakter, inteligencija, emocije, intuicija itd. u nedogled).
"Evolucija" sve to nekako odradi, nekad bolje, nekad losije, a dalje je na svakoj curi da taj svoj "sistem" iskoristi kako zna i ume. Znaci najvazniji su nacin i stepen koriscenja Bajadetektora tj. kako i koliko cura koristi to sto joj je dala "majka priroda". Tu je potrebna neverovatna vestina, ali svaka devojka moze da nauci da uspesno rukuje Bajadetektorom, samo treba biti uporan i treba dosta "vezbati", potrebna je sinteza teorije i prakse (eksperimenti na "zamorcicima").
Primer pravilne upotrebe Bajadetektora ti je poznat, to je ono kad riba kojoj je riknuo auto na semaforu zaplace i tako natera petoricu pobesnelih tipova - ucesnika u saobracaju da njenu krsinu sklone s druma i da je dzabe poprave na licu mesta. Da je bar jedan od te petorice bio "baja", bio bi to strava rezultat, a opet j...s "baju", "baja" jeste "baja", al' petorica su petorica. :)

Ne znam brate, nema ti pomoci, sibaj il' kod cika doktora il' kod frizera na farbanje (ovo je vec magija, pravi vudu, nije bas pametno, al' moze da upali). Ali mozda ti je Bajadetektor na "automatskom pilotu" kao kod prirodnih plavusa, onda nemas brige, bice ulovljenih "baja", to ne moras ni da razumes, a radi...

Eto vidis sam radi, a ni "ne znas"...:oops: Samo izgleda da taj tvoj "sistem" stvarno treba pregledati, ma koliko mi sad neprijatno bilo...:oops: , posto je taj tvoj "automatski pilot" lose programiran, pa se pali i na "polovnjake" kao sto sam ja...tu je nesto neispravno, pa bi to neki "baja" morao sto pre da prekontrolise... :oops:...neki sto nije brate "brat"... :oops:
A i ta tvoja "vidovitost"...pa djavo bi ga znao...mozda je tvoj detektor neka nova generacija, novi i savrseniji tip, pa moze da otkrije i "potencijalnog preletaca iz polovnjaka u baju"...A sto se tice toga gde se nalazi, tu je on, tu, trebalo bi ti pokazati taj "hardver" i malo te obuciti da ga koristis...:oops:

Slabo ja ceprkam po tome, znas ono godine - tresu mi se ruke, vid oslabio, isijas..., pa me novi sistemi detektuju samo iz radoznalosti. Pilot ti definitivno radi i svi senzori, al' je "sistem" izgleda nepouzdan, treba to neki majstor, po mogucstvu mladji (jeste da su takvi neiskusni, medjutim dosta uce o tim novim tehnologijama), obavezno da pregleda, mozda ces morati na neko bazdarenje...
Jao covece. :zstidljivko::zstidljivko::zstidljivko:
Najgori sam od sve dece... :zima:
z:dm3:
 

Back
Top