Samo za Baje

Ma ne bre, antena, odašiljač :D (svi primaju, yel da?)

Bajodetektor je mnogo kompleksniji sistem koji se sastoji od 5 autonomnih segmenata, ako se jedan pokvari rade ostala 4, ali ako se pokvari 2 već je vreme za remont ili staro gvožđe :(
Odlicno, pravi covek na pravom mestu, curi bas i treba majstor, 'aj' sad joj lepo objasni dalje mere koje treba da se preduzmu i angazuj se malo pa popravi to, otkloni kvar . :D
E i to da dozivim, pojavi se majstor bas kad treba. :) Sretan rad ljudi! :)
 
Valjda ti je sad jasno zašto se bake lože na majstore :mrgreen:
Na majstore se ne loze samo "bake", kaze se "a i sire, a i sire". :D
:?: "Baka" s kikicama, pa jos i plavusica? :) Na takvu "bakicu" se loze i majstori i nemajstori. :)
Samo ovaj Bajadetektor s "antenom", :?: nisam bas za petljanje oko cura koje imaju "antenu", :D mislim tesko "baji" ako ga TO s "antenom" otkrije, morace dobro da gleda u svoj "retrovizor" ("antena" i "bajina" guza nisu bas k'o Romeo i Julija, pa da ne mogu jedno bez drugog). :)
 
Sad josh ispadoh Baka s pokvarenim bajopredajnikom/detektorom...nechu tako da se igram!


Nego tema je zapravo bila oko oralnih sposobnosti majstor-baje...da li ima varanja putem korishchenja dopinga za jezik....da li stepen utrnulosti istog povechava uzzitak i da li je dozvoljeno spljeskati ushi Baji na privremenom radu?
 
Šećeri, hoćete da vam ispričam šta sam doživeo na svom prvom, drugom, trećem i četvrtom (i poslednjem!) kunilingusu? z:lol:

E, važi, samo prvo da doručkujem i da odnesem lek tetki. : p
 
evo gde se mogu naći sveže baje :)

bajafresh.jpg
 
ajoj
zar i ti sine Pipidonka...
pa ti si meni bila jedna od uglednijih forumaša

zajebavam se
ne koristim mentol bombone.
a dole ne mogu da izdržim puno
uglavnom mi se ukoči vrat od izvijanja
gusan vrat
 

Back
Top