"Samo nam NATO tenkovi mogu doneti pravdu!"

Михајло:
Е па ОНДА ПРЗНАМ СВЕ
Eto, i sad normalno diskutujes, ako je moguce :confused:
Da te malo razveselim (Iron sigurno spava, jomini se pravi da spava :wink: mene ovo sve neodoljivo podseca na mog komisiju. Taj svaki dan hoce mene za gusicu, zbog mog macka.
Taj macak, to je jedno cudo, mangup, prepredenjak.......i ode bas blizu komisijinog psa koji je vezan na lancu. I, tacno u milimetar proceni gde moze da se izvali a da ga ovaj ne docepa.
Kad proceni, on se pruljne, pa se meshkolji, prevrce, dize sve cetiri uvis, ama, akrobacije nevidjene. Pas crce, prokopa zemlju ali ne moze s lanca, i moj komsija kaze meni: Komsinice,pokusajte da disciplinujete svog machka :confused: :confused: :confused:
Pazi, ja da vezem macka u mom dvorishtu :confused: :confused:
On ne moze da pomeri svog psa na neku drugu stranu :confused:
Tako nekako mu dodje i ova diskusija :roll:
 
Plava Bilja:
Eto, i sad normalno diskutujes, ako je moguce :confused:
Da te malo razveselim (Iron sigurno spava, jomini se pravi da spava :wink: mene ovo sve neodoljivo podseca na mog komisiju. Taj svaki dan hoce mene za gusicu, zbog mog macka.
Taj macak, to je jedno cudo, mangup, prepredenjak.......i ode bas blizu komisijinog psa koji je vezan na lancu. I, tacno u milimetar proceni gde moze da se izvali a da ga ovaj ne docepa.
Kad proceni, on se pruljne, pa se meshkolji, prevrce, dize sve cetiri uvis, ama, akrobacije nevidjene. Pas crce, prokopa zemlju ali ne moze s lanca, i moj komsija kaze meni: Komsinice,pokusajte da disciplinujete svog machka :confused: :confused: :confused:
Pazi, ja da vezem macka u mom dvorishtu :confused: :confused:
On ne moze da pomeri svog psa na neku drugu stranu :confused:
Tako nekako mu dodje i ova diskusija :roll:

Легендо!!
Свака част 100% ТАЧНО
П.С
МАЧАК ЈЕ КРАЉ
 
no_problem:
Уназадила? Прво, шиптарски терористи су почели да дивљају по Прешеву, Медвеђи и -Бујановцу под владом Зорана Ђинђића. Мартовски догађаји нису били пре 2000. него после колико се сећам. Што се предаје Косова и Метохије тиче, оно није предато. Предаће га ови сада. Могу још да причам о томе, само напред.
Tacno tako ovo si u pravu u potpunosti i ovde se vidi razlika izmedju Djindjica i vasih ,2001. je smirena pobuna Albanaca na jugu i pocela je njihova integracija kakva takva u ovo drustvo i presevska dolina je i dalje deo Srbije dok je Kosovo zahvaljujuci Slobi i Seselju fakticki nezavisno a uskoro ce biti i formalno tako da se iz7 ovog primera lepo vidi ko je izdajnik i ko je rasprodavao teritorije.
 
Погрешан закључак! Ти и ја не мислимо исто. У Прешеву још увек није успостављен мир онако као је то било пре тога. Што се тиче одвајања тог дела Србије, колико памтим, и то је у игри око независности Косова ио Метохије. Доста је ДОС допринео томе. Нема везе Шешељ са тим. Нема ни Милошевић. Колико се сећам, лидери којекаквих опозиционих партија тада су позивали шиптаре на рушење Слободана Милошевића. Но, ни то нема везе толико, колико имају везе догађаји из 1981. године на Косову и Метохији.
 
Plava Bilja:
Eto, i sad normalno diskutujes, ako je moguce :confused:
Da te malo razveselim (Iron sigurno spava, jomini se pravi da spava :wink: mene ovo sve neodoljivo podseca na mog komisiju. Taj svaki dan hoce mene za gusicu, zbog mog macka.
Taj macak, to je jedno cudo, mangup, prepredenjak.......i ode bas blizu komisijinog psa koji je vezan na lancu. I, tacno u milimetar proceni gde moze da se izvali a da ga ovaj ne docepa.
Kad proceni, on se pruljne, pa se meshkolji, prevrce, dize sve cetiri uvis, ama, akrobacije nevidjene. Pas crce, prokopa zemlju ali ne moze s lanca, i moj komsija kaze meni: Komsinice,pokusajte da disciplinujete svog machka :confused: :confused: :confused:
Pazi, ja da vezem macka u mom dvorishtu :confused: :confused:
On ne moze da pomeri svog psa na neku drugu stranu :confused:
Tako nekako mu dodje i ova diskusija :roll:

Poštovana,

ovde se ne spava ovde se radi!

Što se drugog dela Vaše priče tiče, želim da Vas upoznam da postoji podforum na forumu Krstarica - Kućni Ljubimci
To je bila lepa vest.
Loša sledi: ako se kućnom ljubimcu "desi nešto" van Vašeg dvorišta, NIKO ne snosi odgovornost.
Pa ni Vaš komšija koji mu je "uradio nešto"!
Možete samo da ga mrzite zajedno sa Elvirom Burazerovićem koji ima svoj NVO.


Usput, nevezano za temu, meni je zimus uleteo mačorčić kroz poluotvoren prozor!
Ja sam ga hranio redovno jer je bio mnogooo sladak!
Onako sivo-pepeljast!
Snimio sam ga kako se glupira!

E onda kada je malo odrastao "da sam zaradi" za hranu (koju nije delio sa nama) uradio je nešto čudno!
Prosto je paradirao po simsu prozora sa uzdignutim repom.
To je "vojnički" odavao počast svima koji su bili dobri prema njemu.
Više nije dolazio mada ga vidim da se smuca "po kraju"!
 
untouchable:
Posle Djindjica koji je odobravao agresiju NATO na Srbiju, njenog supruga koji je ljubio ruku zeni koja je organizovala bombarodvanje, pa sad kad je dosao na vlast i potpisao sporazum sa NATO paktom koji im omogucava legalnu okupaciju Srbije, i Dana Draskovic je usla u red onih koji se javno svrstavaju na stranu ove vojne organizacije i koji prizeljkuju okupiranje Srbije. Pa nek posle neko kaze da je podela na patriote i izdajnike deplasirana.
Izjava Draskoviceve posle obaranje presude za Ibarsku:

Колико ми је познато ошинута Дана Драшковић била је присутна на митингу ЛДП-а 09.маја у Бгд. Зар то није занимљива информација ??? 8-)
 
Даница Драшковић, сестра Веселина Бошковића, који је убијен на Ибарској магистрали, за Б92 каже да у земљи у којој влада штити злочинце, пре свега Ратка Младића и Милорада Улемека Легију, другачију пресуду није могла ни очекивати: „Ја не очекујем ништа у овој земљи, ни правду, ни кажњавање оних који заслужују. Ништа ме није изненадило. После предаје Легије и њиховог разговора од три сата са злочинцем и са руководиоцем ескадрона смрти, ништа ме није изненадило. Они су се тада и договорили да ће Легија бити на слободи, само је питање на који начин ће да заврше и колико ће да растежу суђење и када ће доћи радикали и ДСС на власт. Вероватно је то близу па је зато и ова пресуда донета, да се понови суђење, да се сачека годину-две, а у међувремену ће доћи они са којима су они тај злочин и планирали.“


eto sta je rekla Dana,pa ti sad meni Eremita reci sta je tu ona rekla osinuto?
 
_Milanche_:
Даница Драшковић, сестра Веселина Бошковића, који је убијен на Ибарској магистрали, за Б92 каже да у земљи у којој влада штити злочинце, пре свега Ратка Младића и Милорада Улемека Легију, другачију пресуду није могла ни очекивати: „Ја не очекујем ништа у овој земљи, ни правду, ни кажњавање оних који заслужују. Ништа ме није изненадило. После предаје Легије и њиховог разговора од три сата са злочинцем и са руководиоцем ескадрона смрти, ништа ме није изненадило. Они су се тада и договорили да ће Легија бити на слободи, само је питање на који начин ће да заврше и колико ће да растежу суђење и када ће доћи радикали и ДСС на власт. Вероватно је то близу па је зато и ова пресуда донета, да се понови суђење, да се сачека годину-две, а у међувремену ће доћи они са којима су они тај злочин и планирали.“


eto sta je rekla Dana,pa ti sad meni Eremita reci sta je tu ona rekla osinuto?

Прво да Ти кажем да је Дана клинички луда жена и као таква је пензионисана одавно.
Друго, она је(и не само она) фиксирала одређене људе ДА СУ БАШ ОНИ ИЗВРШИОЦИ ЗЛОЧИНА - а то питање треба да реши суд, а Ти као познајеш право као што ја познајем нуклеарну физику.
Треће, уопште ме не чуди што је тај Бошковић(њен брат) ликвидиран јер ја знам шта је он радио овде на Врачару(распитај се чега је био директор), као и шта је та луда жена радила у Бгд. као и шта данас њена многобројна фамилија ради по Београду. Мафија је мафија - а ко се помеша с' говнима . покљуцају га кокошке.
И шта се сада буни... лудача једна.

Или Петре ФПН Ти уопште не верујеш да Суд треба да суди - него ћемо све да решавамо преко Б92 и преко осталих гласноговорника???
 
eremita,radi se o politickom zlochinu,gde je javnost upoznata sa tokom dogadjaja i brojnim dokazima...na sudu je samo da donese presudu,a na javnosti da sluchaj proprati...
recimo se sudjenje prolongira narednih 20 godina..jel treba svi da cutimo do tad?ili,recimo dodju reakcionarske siel na vlast,nashe zavisno sudstvo donese oslobadjajuci presudu-jel to znachi da niko nije kriv?formalno da...ne znachi da svi treba da cutimo...
jel mozemo,recimo da kazemo draza mihailovic je sigurno kriv za to zasta je osudjen,jer je sud tako rekao?..ok,ispostovati presudu suda,ali naravno da ce i javnost da bude ukljuchena i da da svoj sud...
ovo za mafiju.....nije za komentar.....chovek je muljao na vracharu,dana je luda..treba ih sve ubiti..jel to tvoja logika? bruka
 
eremita:
Прво да Ти кажем да је Дана клинички луда жена и као таква је пензионисана одавно.
Друго, она је(и не само она) фиксирала одређене људе ДА СУ БАШ ОНИ ИЗВРШИОЦИ ЗЛОЧИНА - а то питање треба да реши суд, а Ти као познајеш право као што ја познајем нуклеарну физику.
Треће, уопште ме не чуди што је тај Бошковић(њен брат) ликвидиран јер ја знам шта је он радио овде на Врачару(распитај се чега је био директор), као и шта је та луда жена радила у Бгд. као и шта данас њена многобројна фамилија ради по Београду. Мафија је мафија - а ко се помеша с' говнима . покљуцају га кокошке.
И шта се сада буни... лудача једна.

Или Петре ФПН Ти уопште не верујеш да Суд треба да суди - него ћемо све да решавамо преко Б92 и преко осталих гласноговорника???

ja mozda ne poznajem pravo ali ti nemas pojma o zivotu,sud je dva puta doneo osudjujuce presude ali je to visi sud vratio ponovo iz proceduralnih razloga i ne pravi se blesav znas i sam da je to uradjeno da bi se legija i ostali pustili iz zatvora...a znas i zasto...i naravno da ti to podrzavas...ali to je tvoja stvar ali nemoj onda srati o poznavanju ili ne poznavanju prava...
 
serb_pagan:
ajde da pocnemo novu temu...recimo,kome je odgovaralo NATO bombardovanje? ja tvrdim da je odgovaralo SMradovom rezimu..zapad se u to vreme dosta petljao u unutrasnje stvari srbije,nastojeci da svrgne krvavi tiraninov rezim,pomazuci opoziciju,nezavisne medije i slicno. tiranin je "mudro" zakljucio da ce,ukoliko se barem malo zakachi za zapadom,i ukoliko uspe da izazove barem raketne udare,proizvesti bes naroda protiv zapadnih zemalja i na takvom tlu vladati zauvek.NATO,EU I USA bi tada potpuno izgubili kredibilitet,ali je tiranin rachunao da ce za njega "mali i nistavan"gubitak srpskih zivota i nekoliko razorenih fabrika prestavljati prihvatljivu "cenu uspeha"
i uspeo je..{color=red]dugo je provocirao i pozivao kurchevito NATO na intervenciju,po sistemu "necete vi to smeti"...[/color]medju srbima je preovladala (opravdana) mrznja prema zapadnom bloku..medjutim,tiranin je nesto prevideo..prevideo je da gradjani srbije znaju i za bolji zivot,da se ovde nije oduvek zivelo kao u siriji...te je bes preusmerio protiv sebe...

kad već vršiš lobotomiju mrtvom čoveku ajd' da malo postavimo to drugačije: kao svaki obrazovan čovek je smatrao da je današnja civilizacija i zapadna demokratija napustila ekspanzionističko-kolonijalne ratove pod plaštom brige za jadne, slabo naoružane i organizovane teroriste, da je to istom zapadu pođednako interes da se trerorizam suznbija u korenu, a ne da se stvara zelena transverzala u srce Jevrope. tu se zayb'o.
no, bez ibzira na to ista ta Jevropa je pokazala besomučno divljaštvo koje se nije kod njih menjalo od pećinskog doba, a o humanosti mala Milica i druge male Milice :-( :-( :-( nikada i nikome neće moći pričati jer su je ti varvari zauvek ućutkali u kupatilu svoga (ne njihovog, veq svoga) stana, na mostu u svome (ne njihovm, već svom) gradu, u bolci u svome (ne njihovom, već svom) gradu :-(

zapad, nein danke...
 
o tome ti i pricham...nije poginuo marko miloshevic,niti dete onih koji su sve to izazvali vec nevini ljudi,koji su za SMrada bili "prihvatljiva cena""..samo brojevi..a mozda ni to...kada je taj tiranin posetio nekog ranjenika,izjavio sauchesce porodicama poginulih..ni on,ni vjekoslav,ni toma,ni aca...niko bre..samo su balavili o nekakvoj pobedi
 
Али није бомбардовање тражио Слободан Милошевић, да би могли тако да причате. Бомбардовање је заговарала тадажња опозиција, тачније Зоран Ђинђић, Вук Драшковић, Весна Пешић и још неки. Ишли су по околним земљама и мољакали да се бомбардује Србија "ради промене власти". Сматрам их директно одговорнима за убиства цивила у НАТО бомбардовању. Кад тад ће им се судити. Правда никог још није заобишла, зар не?
 
Pogotovo kada se krvniku ljube ruke,...............Vuk i M Olbrajt............i Najlepsi osmeh snishodljivo servilnog sluge,........Taci ih je nadmasio, on je je bar uz dobar zeludac navuko.........takvi su podanici ,drugi karaju a oni ljube ruke i dele osmehe, da ti se smuci kad nemas dobar zeludac
 
serb_pagan:
o tome ti i pricham...nije poginuo marko miloshevic,niti dete onih koji su sve to izazval

pa nikad nece ni poginuti debeloguzani (ko je od vidjenijih amera poginuo u Vijetnamu, Iraku...sutra u Iranu ? sve neki Sancezi, Gomezi i sl. :-(

vec nevini ljudi,koji su za SMrada bili "prihvatljiva cena""..samo brojevi..a mozda ni to...kada je taj tiranin posetio nekog ranjenika,izjavio sauchesce porodicama poginulih..ni on,ni vjekoslav,ni toma,ni aca...niko bre..samo su balavili o nekakvoj pobedi

tu me nisi dobro sFatio :-(

ne znam da li se mozemo uopste sloziti da li je bilo ili nije bilo humanitarne katastrofe na Kosovu ?

da je i bilo (a nije, jer je ona kasnije isfabrikovana od strane medija) nije si ta sveCka demokratija smela dozvoliti da ubije te nevine zrtve koje su krive samo zato sto su rodjene na pravom mestu u pogresno vreme :-(

u danasnje doba sofisticirane tehnike, oruzja, da su hteli maknuti Milosevica, makli bi ga snajper, bomba, pa i raketa. kako su koknuli njegovu spavacu sobu u toku bombardovanjaa nisu mogli pre ? (da su' teli - al' nisu) :-(

oni su 'teli "disciplinovati" taj ybeni srpski narod da mu ne padne na pamet da se koprca kad ga pritisnu :-( e, to stvarno ne mERe u ovoj zemlji na brdovitom Balkanu.
 

Back
Top