Sama u drustvu ili sama sa sobom

am ti nutricionisti su svi glupavi. taj ce da me izbaci zbog ovoga do sada, kada bi postojao neki shirih nazora pa i da odem, mada sta ima da mi kaze...koliko ljudi uopste ide kod N

da, pa vec venem, evo ocu josh malo da kukam. a ebote il da se kreshem ko zverina i da uletim u neko sra.nje :I to ko zverina je poluizvodljivo, jes da se oni svi reklamiraju, ok ne svi, njih nekoliko, ali treba da bude su posebnom stanju da bi taj sex uspeo, ako se zablokiram mogu samo traume da uspeju a i sad sam josh sujetna pa ih teram. ne znam i put je to ka chemu, ne kazem kod svih, ali meni ne bi bio problem da radim to za lovu. ok hvala. i shto se jos lozhim
a da se venchavam to bi vec bio posao..ne ne...jer ako bih uletela u bilo kakvu vezu da ne budem stara baba u 30 godina onjda bih pravila greshke ja ne mogu da se zaljubim nikako a cini mi se da jesma malo ali nije mi to bash pametno ne en nije bojan... : ))

e juce ja spavala 2h i shta mi se deshavalo...kod kuce - smrzavam se!!!! brrr i obucem jedno 5 slojeva na sebe i dodjem na fax... usput sam trcala koliko mi je bilo hladno pa kad sam stigla vec sam se kuvala pa se skinem..... onda kad dodjem kuci cini mi se prsti na nogama plavi !!! el ovo anoreksija? ili hipohondrija? ;))) a kozha mi je nekako ruzhna suvkasta, da l od sapuna il shta..
e ok ovo mozhda treba na onu dijetu sad da pocnete da se gojite malo. he ok ne svidja mi se ovo negativno je ali neka mogu da prebacim poruku negde
 
bejbica:
Ne mozes da mi kazes da ti uvek znas na pocetku jedne veze da li je taj neko skim si "loshe drustvo" ili ne!Vremenom se pokaze ko kako razmislja i da li je on pravi partner za tebe ili ne!A drugove nikada ne treba da zaboravis i da "cuce" negde u rezervi:-)

dobro a sta je "loshe drustvo"? to je josh maglovit pojam.
znaci ti sjajno razmishljash a taj je neki.. pa kako to sjajno razmishljash a ovaj te navozao. a je l si ti pravi partner ( u cemu partner? ) za njega
jeste, chuche u redu i samo tebe chekaju!
kad se dosadish igranja s tim folirantom onda ih iscimash. je l te zovu oni ponekad?
 
?:
dobro a sta je "loshe drustvo"? to je josh maglovit pojam.
znaci ti sjajno razmishljash a taj je neki.. pa kako to sjajno razmishljash a ovaj te navozao. a je l si ti pravi partner ( u cemu partner? ) za njega
jeste, chuche u redu i samo tebe chekaju!
kad se dosadish igranja s tim folirantom onda ih iscimash. je l te zovu oni ponekad?
Kada te neko jednom "provoza" drugima ne pruzas sansu.Iz iskustva se uci:-), a nisu svi oko tebe dobronamerni.
 
?:
am ti nutricionisti su svi glupavi. taj ce da me izbaci zbog ovoga do sada, kada bi postojao neki shirih nazora pa i da odem, mada sta ima da mi kaze...koliko ljudi uopste ide kod N

hahaha da da ti glupi nutricionisti
eto meni glupi nutricionisti nemaju pojma a nekima mushkarci tj momci tj..mslim to je ta paralela i ja pravim tu greshku ali bas uzivam u tome
 
bejbica:
Kada te neko jednom "provoza" drugima ne pruzas sansu.Iz iskustva se uci:-), a nisu svi oko tebe dobronamerni.

tachno i isus je bio strava dobronameran pa je naebo, nije mu se isplatilo

mada...kad ga malo bolje chitash...bio je on bogami sujetan lik! nije morao toliko da se istiche i da mashe svojim uchenjima!!! zar ne! onda bi i pontija pilata i celu njegovu ekipu preobratio i bili bi dobri! ali on je morao, na sred one gore da skuplja miting! e pa zato je naebo!
 
?:
tachno i isus je bio strava dobronameran pa je naebo, nije mu se isplatilo

mada...kad ga malo bolje chitash...bio je on bogami sujetan lik! nije morao toliko da se istiche i da mashe svojim uchenjima!!! zar ne! onda bi i pontija pilata i celu njegovu ekipu preobratio i bili bi dobri! ali on je morao, na sred one gore da skuplja miting! e pa zato je naebo!
Ala si ti "pozitivan" lik!
 
"bicesh nervozna ko stara baba" - e to vam izgleda ovako : )))

mada sad nisam negativna samo sam ono..

mada sad, n eshto je i karakter, nisu svi ljudi nenormalni zbog sexa.. mada ja mislim d ajesu!!
vi zapravo ne mozhete da se kre.shete kako i kad i koliko zhelite - zato sto imate obaveze. tipa posao. znaci tu sex. nagon malo pati. e sad na zapadu oni mnogo rade je l iscrplejni su....mozhda njima sex nagon bash punopati i onda bezhe u gay lobi.. kod nas gay nije neshto izrazhen, ali mozhda kod njih jeste mada nisam bas bila tamo

mada sad sam malo navrzla na ovu temu nema Amfe da me malo tresne. ona bi bila dobar par isto sa mnom
ahahah da me lupi po tintari mozhda je trudna pa povrac anema vremena da stigfne bash super. volim da gledam malu decu. mozhda cu uskoro voleti i da ih diram. mmm tako su mekani...
 
nea:
Onda smo nas dvoje najpametniji, svako je kriv samo ne mi! A i on je dosta dugo bez veze, zajedno smo odrasli, kao brat mi je, a kad smo vec toga, jesi li ti single? Mogli biste nesto zajedno pokusati! Da vas spojim?

o brate.....tako i ja spajam tj imam ideje s ovim likom...sad kao uistanovili smo da ne ide, al ga ja preporuchjim al kao fuj je to za mene...a shto se ti ne smuvash s njim!!! e pa garant te taj blokira !!!!! kao neshto tu i ima al neshto i ne valja
 
?:
o brate.....tako i ja spajam tj imam ideje s ovim likom...sad kao uistanovili smo da ne ide, al ga ja preporuchjim al kao fuj je to za mene...a shto se ti ne smuvash s njim!!! e pa garant te taj blokira !!!!! kao neshto tu i ima al neshto i ne valja
Ja nemam ideje sa tim likom, jer ga previse dobro znam, i zajedno samo odrasli. Nismo nista nikad ni pokusali, to bi medju nas bilo nekako neprirodno.
Ne blokira me on uopste! Stavise, upoznava me sa svojim drugovima, desilo se da nekad ispadne nesto iz toga. A i ja njega preporucujem mojim poznanicama, i uglavnom bude nesto izmedju njih.
 

Back
Top