Šamari

Strašno, a opet ništa novo u svetu, a ni u istoriji čovečanstva. Ima daleko gorih situacija od ove iza kamere. Jednom prilikom mi je došao snimak gde tuku dvogodišnje dete dok ono plače. Neki tip me pita na kom jeziku pričaju ti što tuku dete. Jeziv snimak. Svakako je dobro što su joj oduzeli dete.
 
Kada bi se oduzimala djeca na svako roditeljsko ludilo... pise svetila se muzu sto ju je ostavio i otisao sa ljubavnicom.
Ovo ce je malo prodrmati, osvijestiti prioritete, centar ce da je nadgleda neko vrijeme i mozda sve i bude dobro
Ta ako izliva bes nad bebom ta ce posle kad poraste malo dete da zakojucava u spaiz i da lema motkama
Nema tu prostora za bice dobro, prodrmace je malo i sl.... Nju kod psihijatra a dete kod nekog normalnog
 
https://lolamagazin.com/2024/04/25/...jX94BOZaGuQoe5mosYYiPddArOe3NBwvGvxVzjB8VJUUi
Zašto rađaju djecu ako će ovo raditi? Svaka čast onom ko je odlučio da joj oduzme dijete,ja bih nju sterilisala.Uvela bih obaveznu sterilizaciju onom ko zlostavlja djecu.
Još jedan dokaz da mnogi ne bi trebali da imaju decu...a ova lujka od majke ili je drogirana ili pijana a najverovatnije da nije cista u glavi
Pitanje je gde je otac bebe i da li im uopšte vratiti bebu
 
Još jedan dokaz da mnogi ne bi trebali da imaju decu...a ova lujka od majke ili je drogirana ili pijana a najverovatnije da nije cista u glavi
Pitanje je gde je otac bebe i da li im uopšte vratiti bebu
Pise da je ovo uradila da se osveti mužu što je strasno i stavlja je u ravan sa onim muškarcima koji iz osvete ubije ženu i dijete.
 
Kod koga normalnog?
Kod tate i ljubavnice u ljubavno gnezdo? Tek to sto bi bio hit.
Mislis da su usvajanja garantovano srecna i svi oni normalni?
Ne mislim, ima raznih budala i medju usvojiteljima
Ali ona svakako nije za dete
Ne postoji izgovor za ovo sto je uradila, u jeeaa muz ima ljubavnicu, ma nemoj, stani u red, pa ne zlostavljaju decu sve preverene majke, zamisli moze to da se prebrodi i bez nasilja
Mene bas briga sta se desilo izmedju nje i muza, dete je dete i zna se gde se izbacuju frustracije - u ordinaciji kod dr, ne nad detetom
 
Bar postoji šansa da budu normalni što sa majkom nije slučaj.
Kako to znas, postoji velika sansa da se zena dozove. Na X sam vidjela ovu vijest, al bila je fotka instagram naloga, djeluje kao neka vrlo mlada djevojka.
Kada je kod stopostotne dobrobiti kod usvojitelja. Drugarica se povezala sa ljudima koji su usvojili djecu, ona pokusava pa joj znaci, ljudi ne znaju sta ce sa djevojcicom koju su usvojili, dijete pati za mladjom sestrom. Par koji je usvojio mladje ne dozvoljava vidjanje, jer dijete je malo, zaboravice da postoji starije.
Socijalnom to ok.
Mislis da je tu zaista nadjeno resenje koje je dobrobit djece?
Kao i sto bi ovdje bilo oduzimanje i sterilizacija, umjesto kontrole i savjetovanja
 
Kako to znas, postoji velika sansa da se zena dozove. Na X sam vidjela ovu vijest, al bila je fotka instagram naloga, djeluje kao neka vrlo mlada djevojka.
Kada je kod stopostotne dobrobiti kod usvojitelja. Drugarica se povezala sa ljudima koji su usvojili djecu, ona pokusava pa joj znaci, ljudi ne znaju sta ce sa djevojcicom koju su usvojili, dijete pati za mladjom sestrom. Par koji je usvojio mladje ne dozvoljava vidjanje, jer dijete je malo, zaboravice da postoji starije.
Socijalnom to ok.
Mislis da je tu zaista nadjeno resenje koje je dobrobit djece?
Kao i sto bi ovdje bilo oduzimanje i sterilizacija, umjesto kontrole i savjetovanja
Mislim da normalna osoba ne koristi dijete kao osvetu.Ne vidim da može da se dozove. Nisam za tu opciju da su roditelji najbolje rješenje pa makar zlostavljao,tukli izgladnjivali. Toliko ima primjera lošeg ponašanja roditelja u skorije vrijeme da ne mogu da budem empaticna prema nekom ko ovo radi.
 

Back
Top