Sado - Mazo

Gazdarica:
Heh, prica meni drugarica prije kako je jedne veceri prisla muzu dok je gledao TV, izvadila mu kitu pop*ushila, natakla se na nju i kad je svrsila, ustala i otisla... On je samo pogledao zbunjeno, vratio kitu u trenerku i nastavio da gleda TV...
Reko', jbte uopste nije reagovao umjesto da te je bacio na pod i izhebao kao zadnju qcku...
Kaze ona meni tuzno - pa da to, toooo... A on nista...

E ,jbg...
ekstra. :lol: :lol:

Samo sam koristio lisice i bilijarsku kuglu u ustima (na njoj i po njenoj zelji). Nista posebno jer je kucka uigrana i voli to. Pravi sado mazo bi trebalo probati na nekoj koja to nije probala i ne voli. ***** sado mazo u kome strana koja je sadirana uziva a ona koja sadire ne. Treba obrnuto da bude.

Mene lozi taj SM imidz (posto sam debela goticarka jelte) i sav taj latex i siljci i te gluposti me odusevljavaju, i nasminkani tipovi (mmmm crni eyeliner na tipu, drool) al posto sam lenja da bicujem i maltretiram a bogami ne volim ni da trpim bol sve moje SM igrice se svode na lisice i malo grickanja po vratu... eventualno koji pljes po goozi... i to je to.

......pa kao kad se isechemo posle par trenutaka osecamo neko chudno zadovolstvo i slad tako i pri neznim sm(ili ti grubljim )se javlja odredjena kolichina zadovoljstva,to verujem da osim vizuelnog zadovoljstva(svi tezimo da dominiramo vishe ili manje) postoji i medicinsko objashnjenje,jel prilikom svakog udarca u telo mozak shalje impulse i oslobadja se .................koji poput droge utice na nashe telo ............tako da malo sm nije na odmet,chak shta vishe pozeljno je.....

Back