Quantcast

Sado - Mazo

Gost118

Elita
Poruka
22.413
Necu je zakljucati, a objasnicu i zasto...
Imali smo teme o vezivanju i dominaciji...
No, to striktno ne mora da bude vezano za sadomazohizam, isto kao sto je taj pojam - Sadomazohizam je sirok pojma koji ne obuhvata samo gore dvije navedene stvari, vec i mnogo vise...

Milojko Vasic

Ističe se
Poruka
2.525
E baš lepo od tebe Gazdarice. :)

Evo moj primer. Nije mi to padalo na pamet dok mi pre par godina to nije predložila tadašnja devojka. Želela je da proba. Prvo sam se zbunio i uplašio, ( kuku, lele, šta me snadje ! Kako ću ja neiskusan ?). Onda sam pristao i probali smo jednom. Ja sam, kao, bio onaj sa bičem. Tj. štapom. :)
I - meni se žešče dopalo, a njoj ne. Kasnije sam ja njoj predlagao da ponovimo, ali jok - ni da čuje. Probao sam i sa predlogom da sledeći put bude ona sa bičem, ali avaj. Ništa.
Kasnije sam devojkama stidljivo predlagao, ono, okolišno ne bih li provalio njen stav, da ne ispadnem totalni frik predlogom: "Maco ajde da te izlemam za vreme seksa !".
I tako. Jednom u zivotu.

Milojko Vasic

Ističe se
Poruka
2.525
Jeb0te, Lens, da znas da je tako. Mislim, pazi, nisam ja siledzija. Ne bi meni na pamet palo da maltretiram ribu. Ne daj boze da je udarim. Nisam to u zivotu uradio. Ali, eto, brate, izvuce iz tebe nesto najtamnije. Cak sam se kasnije i stideo, i razmisljao jesam li ja frik kad mi se dopala ta sado varijanta. Mozda je i bolje sto sam to samo jednom u zivotu.

blondi

Domaćin
Poruka
4.970
Lens:
razbijam idilu... smrc

vračam temu... nisam za sado-mazo možda one sitne slatke perverzije ali nešto grublje ne...

a teorija da se žena predomisli je ponekad i u tome da mnogo žena mašta o grubostima ali ih ne upražnjava ili kad ih proba prođe ih... šta češ moralac je ipak moralac i to od malih nogu pa se sad oslobodi ako možeš... :roll:

Gost118

Elita
Poruka
22.413
Koja igrica te zanima?
Vezanje kite za volan u kolima, na putu punom krivina?
Stavljanje kite na otvor cijevi od usisivaca i njegovo startovanje? :evil:
Mozda navlacenje najlonske kese preko glave i njeno uvrtanje oko vrata?
Znas kako vazduh ponestaje sve vise i vise, aaa... :twisted:
Ili bi radije neko sibanje, gazenje, pljuvanje, tanka stikla na jajca? :mrgreen:

septembar

Gost
Poruka
1.033
Gazdarica:
Koja igrica te zanima?
Vezanje kite za volan u kolima, na putu punom krivina?
Stavljanje kite na otvor cijevi od usisivaca i njegovo startovanje? :evil:
Mozda navlacenje najlonske kese preko glave i njeno uvrtanje oko vrata?
Znas kako vazduh ponestaje sve vise i vise, aaa... :twisted:
Ili bi radije neko sibanje, gazenje, pljuvanje, tanka stikla na jajca? :mrgreen:
QQ...dobro sto nemam kitu, zabolela bi me :P