Sada je jasno, ako Srbija hoce u EU mora da prizna Kosovu i Metohiju, sve stranke Vuciceve i Djialsove opcije podrzavaju EU

Kako smo izgubili ako od nas traze da ga priznamo? Ako traze da predamo Gazivode, damo telefonski broj...to je izgleda nova mnatra Djilas-SNS-DSS trojca.

Pa jel tebi deluje da nismo izgubili? Nemamo nikakav suverenitet. Nemamo čak ni ljude tamo, samo šačica. Ostalo samo slovo na papiru i sad nas zapad pritiska da se to dovede u red. Ne može da piše jedno a da u realnosti bude drugo.
 
Mi smo Kosovo svakako izgubili, za to treba zahvaliti triu Sloba-Tadić-Vučić. EU samo traži da prestanemo da se pravimo mutavi. A ako ipak želimo da se pravimo mutavi (kakav si to Srbin ako se ne busaš besmisleno), onda nas očekuju dalje ćuške a Kosovo nećemo vratiti. Pred nama je izbor: da budemo normalna evropska država bez Kosova ili da budemo šupak evrope takođe bez Kosova. Ja bih reko da je ipak bolje ovo prvo ;)
Da smo ga stvarno izgubili kako ti kazes,nebi nam stalno trazili da ga priznamo kao drzavu.
 
Fala bogu, zašto bi se mi odricali teritorije zbog ulaska u EU? Koja je to članica imala slične uslove? Da nas žele u EU ne bi nam postavljali nemoguće uslove.
Da smo mi krenuli u evroatlanske integracije pocetkom devedesetih kada su krenuli svi oni koji su bili manje razvijeni od nas mi nebismo imali ni rat ni teritoriju kojom vise ne upravljamo...Ali nas sistem kao ni danas nije zeleo da bude promenjen...Nasi lopovi su to nazvali zeljom da budemo svoji, suvereni...A tome i naucili prost narod... Tako da mi preziremo razvijenije, jer oni nam donose neki sistem i neka pravila koja smetaju nasim domacim gazdama....
 
Autroska tema

Vise nema nikakvih dilema, posle posete od Lejnove, Srbija da bi usla u EU mora da prizna Kosovo i Metohiju. Posto vlast SNS-SPS kao i deo okupljen oko Djilas-DSS liste to podrzava, tj. ulazak u EU, onda neka objasne kako nece priznati nezavisnost Kosova i Metohije?
Opet lagarija samo da posto poto priznamo Kosovo,a nikada nas nece primiti u EU,bar u ovom veku.
 
Opet lagarija samo da posto poto priznamo Kosovo,a nikada nas nece primiti u EU,bar u ovom veku.
Можда и хоће да нас приме јер им треба радне снаге док можемо да дајемо. Довели би они нас брзо у ред, само поставе на власт једног као што је овај тренутни и испуниће све што они траже, као и до сада.
 
Kako možeš toliko biti neuk i protiv svog roda?
Na Kosovu se nalazi rudno--mineralna bogastva za buduće Srbe tvoje i moje čukun - čukun unuke u narednih hiljadu godina a EU misliš koliko da će da traje?
I treba svi da znate da zapad ne može bez rešenog statusa da pokupi sva ta blaga.
A ko trenutno koristi te rudnike, Srbija?
 
Da smo mi krenuli u evroatlanske integracije pocetkom devedesetih kada su krenuli svi oni koji su bili manje razvijeni od nas mi nebismo imali ni rat ni teritoriju kojom vise ne upravljamo...Ali nas sistem kao ni danas nije zeleo da bude promenjen...Nasi lopovi su to nazvali zeljom da budemo svoji, suvereni...A tome i naucili prost narod... Tako da mi preziremo razvijenije, jer oni nam donose neki sistem i neka pravila koja smetaju nasim domacim gazdama....

Bar ponekad promeni priču i nemoj da nas predstavljaš kao jedine krivce... Unapred znam koji je tvoj odgovor, skoro doslovce, dosadno do bola :)
 
Mi smo Kosovo svakako izgubili, za to treba zahvaliti triu Sloba-Tadić-Vučić. EU samo traži da prestanemo da se pravimo mutavi. A ako ipak želimo da se pravimo mutavi (kakav si to Srbin ako se ne busaš besmisleno), onda nas očekuju dalje ćuške a Kosovo nećemo vratiti. Pred nama je izbor: da budemo normalna evropska država bez Kosova ili da budemo šupak evrope takođe bez Kosova. Ja bih reko da je ipak bolje ovo prvo ;)

НЕТАЧНО.
прекини да шириш ШИФТАРСКЕ приче!
 
Bar ponekad promeni priču i nemoj da nas predstavljaš kao jedine krivce... Unapred znam koji je tvoj odgovor, skoro doslovce, dosadno do bola :)

A ko su krivci, evo i mene zanima? Svako je gospodar svoje sudbine a izgovori kako je problem u drugima su samo za slabiće koji ne mogu da prihvate odgovornost. Sve što nam se dešava sada je posledica lošg puta koji je odabran u prošlosti i manjka muda da se taj put izmeni.

Zašto Kina a ne zapad? Pa vrlo je prosto, zato što zapad kad daje pare (a daju obilato), traže projekat i kontrolu trošenja novca. I onda ne može da se klepa. A Kinezi ne traže ništa. Pa se recimo za neki auto put digne duplo više kredita, pola stavi u džep a pola ode na projekat. I odatle dolazi ta Kineska ljubav. Za vlast je to ljubav prema novcu a nacionalistima ložačima se prodaje priča o ljubavi, slobodnom svetu, suverenizmu, patriotizmu, zloj evropi...
 
Bar ponekad promeni priču i nemoj da nas predstavljaš kao jedine krivce... Unapred znam koji je tvoj odgovor, skoro doslovce, dosadno do bola :)
Pa ne moze svet biti kriv😂...Svet je takav kakav je(ni bolji ni losiji nego uvek), kao sto je priroda takva kakva je...
 
A ko trenutno koristi te rudnike, Srbija?
Treba da se stidiš kolika si neznalica a kao pripadaš Srpstvu pa si tako postao štetočina.
SRAM TE BILO DOVEKA.
Rudnike na Severu još koriste Srbi i prostire se pod zemljom i van Kosova prema Pazaru i Kopaoniku.
Dati to je gore nego gubitak Srbije 1000 milijardi dolara koje ni deseti deo ot toga nećemo dobiti u EU koliko god postojali..
 
A ko su krivci, evo i mene zanima? Svako je gospodar svoje sudbine a izgovori kako je problem u drugima su samo za slabiće koji ne mogu da prihvate odgovornost. Sve što nam se dešava sada je posledica lošg puta koji je odabran u prošlosti i manjka muda da se taj put izmeni.

Zašto Kina a ne zapad? Pa vrlo je prosto, zato što zapad kad daje pare (a daju obilato), traže projekat i kontrolu trošenja novca. I onda ne može da se klepa. A Kinezi ne traže ništa. Pa se recimo za neki auto put digne duplo više kredita, pola stavi u džep a pola ode na projekat. I odatle dolazi ta Kineska ljubav. Za vlast je to ljubav prema novcu a nacionalistima ložačima se prodaje priča o ljubavi, slobodnom svetu, suverenizmu, patriotizmu, zloj evropi...
Svi vaši argumenti padaju u vodu kada otvorite oči i razbudite se :) Ljudi su za Kineze zato što druga strana otima teritoriju i finansira terorizam. Smešno je koliko se trudite da ne pomenete tu činjenicu. :roll:
 
Zanimljivo je to za priznanje, kad je granica bila suplja kad se razvijao veliki sverc, kad je ulazila trula hrana u Srbiju , Srbiji nije bilo to bitno nego kako da se instaliraju sverceri i kanali...
A sad kad vise nije nista bitno , i kad nema potrebe za velikom kontrolom granice, nekome je nesto hitno ......
E pa nije nikom hitno....
 
Zanimljivo je to za priznanje, kad je granica bila suplja kad se razvijao veliki sverc, kad je ulazila trula hrana u Srbiju , Srbiji nije bilo to bitno nego kako da se instaliraju sverceri i kanali...
A sad kad vise nije nista bitno , i kad nema potrebe za velikom kontrolom granice, nekome je nesto hitno ......
E pa nije nikom hitno....
EU je hitno :mrgreen:
 

Back
Top