Sada je jasno, ako Srbija hoce u EU mora da prizna Kosovu i Metohiju, sve stranke Vuciceve i Djialsove opcije podrzavaju EU

Akset

Zainteresovan član
Poruka
484
Autroska tema

Vise nema nikakvih dilema, posle posete od Lejnove, Srbija da bi usla u EU mora da prizna Kosovo i Metohiju. Posto vlast SNS-SPS kao i deo okupljen oko Djilas-DSS liste to podrzava, tj. ulazak u EU, onda neka objasne kako nece priznati nezavisnost Kosova i Metohije?

Autroska tema

Vise nema nikakvih dilema, posle posete od Lejnove, Srbija da bi usla u EU mora da prizna Kosovo i Metohiju. Posto vlast SNS-SPS kao i deo okupljen oko Djilas-DSS liste to podrzava, tj. ulazak u EU, onda neka objasne kako nece priznati nezavisnost Kosova i Metohije?

SADA je jasno?!

200w.gif

A ako i prizna Kosovo,opet neće ući u EU

reći će, ejbga primamo od 2200, javite se onda. al to što se priznali KOSOVO je baš lepo od vas!
inače , od 33 poglavlja, mi smo zatvorili 2, i otvorili podosta, al otvaranje je najlakše

Autroska tema

Zaboravio si ustase i četnike, pored balista....sve "demokratske i zelene" stranke podržavaju vekovne ubice Srba, jer su sve te stranke fašističke....

Srbija je na laznom putu u EU i ne njen sistem se nikada nece integrisati u EU...To ne zele ni vlast ni sluzba ni mediji i niti jedan nosilac moci u Srbiji...Takodje i sam narod je naucen da prezire evroatlanske integracije...
Fala bogu, zašto bi se mi odricali teritorije zbog ulaska u EU? Koja je to članica imala slične uslove? Da nas žele u EU ne bi nam postavljali nemoguće uslove.

Srbija je na laznom putu u EU i ne njen sistem se nikada nece integrisati u EU...To ne zele ni vlast ni sluzba ni mediji i niti jedan nosilac moci u Srbiji...Takodje i sam narod je naucen da prezire evroatlanske integracije...
to ne zeli EU da primi Srbiju, a sami su rekli da nema prosirenja!

Mi smo Kosovo svakako izgubili, za to treba zahvaliti triu Sloba-Tadić-Vučić. EU samo traži da prestanemo da se pravimo mutavi. A ako ipak želimo da se pravimo mutavi (kakav si to Srbin ako se ne busaš besmisleno), onda nas očekuju dalje ćuške a Kosovo nećemo vratiti. Pred nama je izbor: da budemo normalna evropska država bez Kosova ili da budemo šupak evrope takođe bez Kosova. Ja bih reko da je ipak bolje ovo prvo ;)

Mi smo Kosovo svakako izgubili, za to treba zahvaliti triu Sloba-Tadić-Vučić. EU samo traži da prestanemo da se pravimo mutavi. A ako ipak želimo da se pravimo mutavi (kakav si to Srbin ako se ne busaš besmisleno), onda nas očekuju dalje ćuške a Kosovo nećemo vratiti. Pred nama je izbor: da budemo normalna evropska država bez Kosova ili da budemo šupak evrope takođe bez Kosova. Ja bih reko da je ipak bolje ovo prvo ;)
a narod sto zivi dole koj.be...samo ti da zivis bolje

a narod sto zivi dole koj.be...samo ti da zivis bolje

Tom narodu smo korisniji kao član EU. Ovako dok se pravimo ludi, i Srbija i oni trpe pritisak, a ništa ne dobijaju, svakako ne možemo da promenimo status unazad. Naši beskorisni "saveznici" Rusi su pobegli iz Kfor misije 2003. godine tako da ne mogu da pomognu. A i zabole ih.

Tom narodu smo korisniji kao član EU. Ovako dok se pravimo ludi, i Srbija i oni trpe pritisak, a ništa ne dobijaju, svakako ne možemo da promenimo status unazad. Naši beskorisni "saveznici" Rusi su pobegli iz Kfor misije 2003. godine tako da ne mogu da pomognu. A i zabole ih.
da, ali nece da nas prime u EU, nema prosirenja i da damo Kosovo..kako to ne vidis?

da, ali nece da nas prime u EU, nema prosirenja i da damo Kosovo..kako to ne vidis?

Ne menja stvari. Formalno članstvo biće kad bude. Ali kad ispuniš standarde (demokratija, slobodni mediji, sasečeš korupciju...) i uskladiš spoljnu politiku, staju pritisci i možemo da živimo normalno. Kosovo u svakom slučaju nemamo, što ne bi onda mogli da živimo normalno. Koja je poenta da se inatiš a znaš da ne možeš da preokreneš situaciju?

Ne menja stvari. Formalno članstvo biće kad bude. Ali kad ispuniš standarde (demokratija, slobodni mediji, sasečeš korupciju...) i uskladiš spoljnu politiku, staju pritisci i možemo da živimo normalno. Kosovo u svakom slučaju nemamo, što ne bi onda mogli da živimo normalno. Koja je poenta da se inatiš a znaš da ne možeš da preokreneš situaciju?
smislice oni nove uslove, bez brige...ali nijedna normalna drzava nije pristala da da deo svoje teritorije za otvaranje poglavlja, po meni to rade samo budale ili ucenjeni..

smislice oni nove uslove, bez brige...ali nijedna normalna drzava nije pristala da da deo svoje teritorije za otvaranje poglavlja, po meni to rade samo budale ili ucenjeni..

Pa predlažeš da je onda bolje da damo teritoriju za neotvaranje poglavlja? Ok, nemam ništa protiv, kako masa odluči ;)

Kako smo izgubili ako od nas traze da ga priznamo? Ako traze da predamo Gazivode, damo telefonski broj...to je izgleda nova mnatra Djilas-SNS-DSS trojca.

Taj narod "dole" ce isto ziveti kao i do sada, us.rano. A ima Srba tamo koliko u predgradju Beograda. Ako mislis da zbog njih treba satrti drzavu od 6 miliona ljudi onda debelo gresis.
Kako možeš toliko biti neuk i protiv svog roda?
Na Kosovu se nalazi rudno--mineralna bogastva za buduće Srbe tvoje i moje čukun - čukun unuke u narednih hiljadu godina a EU misliš koliko da će da traje?
I treba svi da znate da zapad ne može bez rešenog statusa da pokupi sva ta blaga.

Poslednja izmena:
Ja bih rekao da je za Srpstvo bolje da se takvi poput tebe iskese pre svega i spasu okupiranu teritoriju od vašeg izdajstva i kolektivnog proklestva.

Back