Sledi li krah Vučićeve politike da EU nema alternativu zbog Srebrenice?

Drugim recima, niko nece nebeske proglasavati ''genocidnim narodom'', ma sta god to znacilo.
Ti da si imalo bistar lik znao bi šta znači Srpski pojam NEBESKI NAROD.
Taj pojam znači da Srbi biraju pre nebo, dakle oproštaj od ovog grešnog i prolaznog života pre nego činiti zlo drugima i promenu vere kao vi hrvati,bošnjaci i slični.

Dobri Nesko, prodaja Kosova i kosovskihs srba na na severu srbije je je plod kukavne srbije. Podguzen i prodane. one jos od 1945 te... pa i od 1941 kada smo bili prodani engleskim agentima koji su preko oficira pčista i seljackih stranaka preuzeli vlast i odradili puč, na brzinu proglasili kralja punoletnim i odveli ga čerčilu na noge kako bi zemlja bila obezglavljena bez kralja i kako bi tito k.urvin sin prodavao maglu ovde , kako je KRALJ TOBOZ pobegao i ostavio zemlju na nogama od vetra...

potom 45 godinan jihove titoisticke vladavine gde su se boegradski drugovi prodavali za interes , stanove, vikendice na hrvatskom primorju, stan za svalerku...
i ako smo anjbrojniji bili dopsutili smo da 1974te izglasaju sepratisticki ustav koji je doneo stetu samo srbiji i pdoeli oje na tri dela gde beograd gubi nadleznost nad pristinom i ns. E tad ste i zvanicno prodani dobri Nesko...

recu ti cinjenicu dau ratu u srpskoj , od 1992 srbija je dala samo dve do tri hiljade dobrovoljaca u vojsci republike srpske (bio sam jedan od njih). premalo ! čak je i malena crna gora dal vise u procentima od srbije , pogovoto u hercegovini tokom rata.
ostal oej prdelo po srbiji i gledalo kako im narod preko drine gine. isti onaj narod koji je najvise ginuo i tokom drugog svetskog rata. ponovo su pase i ustase spojile barjake i kamu da isteraju srbina.
tako i 1999 , skoro 100 000 srba se mobilisalo u rezervu tokom bombardovanja neso... veci broj je prdeo po poyadini i sirom srbije dok je na kosarama bio angayovan deo golobradih vojnika na odluszenju redovnog vojnog roka njih 200 do 300 . zrtvovano!
kad se yavrsilo bombardovanje , tih 100 000 rezervista koji uglavnom prdeli po debeloj poyadini POTRČAŠE U STRAZBOR DA TUŽ SVOJU SRBIJU U KOJU SE ZAKLINJU!
u strazbur u drzavu koja ih bombardovala...

i sta ocekuje od kukavne srbije ? davno je ovde zamro duh slavnih solunaca... interes je u srbe uveden dobri nesko...

A srpska ? e to ti je druga prica moj nesko. Izvini , ali srbi iz srbije se sa njima ne mogu porediti nesko!

Za njih ti ne brini. Da bi im ukinuli srpsku morace prvo sve do jednog da ih zgrome i pobiju!

sve do jednog.

to je narod dje se covjeku gleda u oci kada mu ruku pružaš. to nije ova žgadija prodana po srbiji...
Nije istina o brojci dobrovoljaca .Moja dva ujaka su bila doborovoljci znam stotine Srba samo sa Kosova što su bili kao pomoć RS.Kakve bre samo par hiljada iz cele Srbije.

Poslednja izmena:
Nije istina o brojci dobrovoljaca .Moja dva ujaka su bila doborovoljci znam stotine Srba sa Kosova samo što su bili kao pomož RS.Kakve bre par hiljada.
nesko ne lupetaj.

u Republici Srpskoj, vojsci republike srpske , je bilo do tri hilajde dobrovoljaca iz srbije! Jedan sam od njih. Bio sam na ozrenu 93 94. pocetkom 95 sam na ilijasu.
do tri hilajde!
mani se prica nesko... to su ti zvanicni i sigurni podatci o borj usrpskih dobrovoljaca iz srbije tokom rata u bosni. rapsitaj se!

u hrvatskoj je prica druga, biel su angazovane razne titoisticke udbaske formacije sa olosima i placenicima u tirgoviam kod arkana, potom kod jovica u belim orlovima potom i sta ti znam sve kao tas na vagi tudjmanovim zengama koje su formirane prve kao paravojna formacija koja je rusila jos uvek postojecu državu pa da ne ispadne da samo rhvati imaju paravojne formacije titoisitcka udba je ubacila dolanceve ubice arkana i gisku koji je bio komandant garde dojucerasnjeg titoistickog moljca draskovica koji ej posto tobož četnik preko noci...

sve to kako b ise rasplamsao rat sto pre a psole povratka nije bilo...

u srpskoj arkan nije mogao to da cini pa je gepekovan i sutnut odande.

evo ti i rat uvukovaru, ko ga je najvise vodio ? NOVOSADSKI KORPUS. logicno jel geografski gledano. pa i najveci broj rezervista je odavde sas evera srbije logicno. otuda i komandant sljivancanin koji je ziveo i zivi u ns, zbog sluzbe...
dok je masovno dezerterstvo sirom srbiej bilo i odbijanje poalska u reyervni sastav...
beograd nije dao bgo zna koliko dobrovoljaca u vukovar jer je to najvise pokrivao novosadski korpus...

nesko u srbiji su ti pickice od 45te, prodane duse. tokom rata u bosni rpduckali su pod jorganom i podizali tri prsta po kafanama kad skupe nesto nvoca da odu u nju.ebalo im se za srpsku i srpski anrod preko drine...
takvi su i tebe prodali.

ali anrod u srpskoj je nesto drugo, najvece sprstvo je preko drine.

padom srpske ode srpstvo u vrazju mater , svesni su nasi dusmani toga.

i budi ubejdjen nece pasti srpska. jer je to drugaciji narod!

vi na kosovu ste uglavnom potomci mojih zemljaka iz crg , nase gore list. borili ste se u okruzenju kolko ste mogli. ali ste prodani od bratije iz srbije.

pomiri se s tim i pomoli se yas rpski rod preko drine. samo su nam oni ono sto nam je ostalo od cestitosti!

nesko ne lupetaj.

u Republici Srpskoj, vojsci republike srpske , je bilo do tri hilajde dobrovoljaca iz srbije! Jedan sam od njih. Bio sam na ozrenu 93 94. pocetkom 95 sam na ilijasu.
do tri hilajde!
mani se prica nesko... to su ti zvanicni i sigurni podatci o borj usrpskih dobrovoljaca iz srbije tokom rata u bosni. rapsitaj se!

u hrvatskoj je prica druga, biel su angazovane razne titoisticke udbaske formacije sa olosima i placenicima u tirgoviam kod arkana, potom kod jovica u belim orlovima potom i sta ti znam sve kao tas na vagi tudjmanovim zengama koje su formirane prve kao paravojna formacija koja je rusila jos uvek postojecu državu pa da ne ispadne da samo rhvati imaju paravojne formacije titoisitcka udba je ubacila dolanceve ubice arkana i gisku koji je bio komandant garde dojucerasnjeg titoistickog moljca draskovica koji ej posto tobož četnik preko noci...

evo ti i rat uvukovaru, ko ga je najvise vodio ? NOVOSADSKI KORPUS. logicno jel geografski gledano. pa i najveci broj rezervista je odavde sas evera srbije logicno. otuda i komandant sljivancanin koji je ziveo i zivi u ns, zbog sluzbe...
dok je masovno dezerterstvo sirom srbiej bilo i odbijanje poalska u reyervni sastav...
beograd nije dao bgo zna koliko dobrovoljaca u vukovar jer je to najvise pokrivao novosadski korpus...

nesko u srbiji su ti pickice od 45te, prodane duse. tokom rata u bosni rpduckali su pod jorganom i podizali tri prsta po kafanama kad skupe nesto nvoca da odu u nju.ebalo im se za srpsku i srpski anrod preko drine...
takvi su i tebe prodali.

vi na kosovu ste uglavnom potomci mojih zemljaka iz crg , nase gore list. borili ste se u okruzenju kolko ste mogli. ali ste prodani od bratije iz srbije.

pomiri se s tim i pomoli se yas rpski rod preko drine. samo su nam oni ono sto nam je ostalo od cestitosti!
Ti definitivno imaš neki problem ali stvarno .Dalje sa tobom ne vredi,

Nije istina o brojci dobrovoljaca .Moja dva ujaka su bila doborovoljci znam stotine Srba samo sa Kosova što su bili kao pomoć RS.Kakve bre samo par hiljada iz cele Srbije.
u tih dve tri hiljade srba iz srbije doabr deo je sa poteza kraljevo, potom valjeva... i od uzica takodje... ima i sa kosova , iz beograda i novog sada nas je bilo veoma malo!

nesko ne lupetaj.

do tri hilajde!

takvi su i tebe prodali.

Da, zaboravih na prekodrince.

Oni bi se borili i odrekli Evrope, ali parama iz Srbije.

Tako da, potrebno je da Srbi iz Srbije dobijaju pare iz Evrope, da bi ih slali preko Drine, da bi ti tvoji prekodrinci mogli da glume anti-Evropljane i najvece Srbe.

To mu malo dodje kao nemoguca misija, kao deljenje nulom.

Ti definitivno imaš neki problem ali stvarno .Dalje sa tobom ne vredi,
ne mozes sa cinjenicama . ne vredi u neistini su kratke noge.

na zalost ne mozes proediti kukavnu srbiju sa republikom srpskom. srbija je prodala sve sto ej mogla. krajinu , kosovo, samo srpsku nije jer je se nije pitalo i sto ne mogu taj narod da preokrenu!

da se i ratuje za kosovo sta mislis ko bi najvise ratovo ? ko ga vise voli, srbi iz srbije ili srbi iz srpske?
iz srpske ga vole vise sto puta!

ovde u sbriji vas se cesto i gade kao pricajuci eh ti kosovari (tako vas nayivaju) prodali su sve dole siptarima pobelgi ovamo pa sad da im mi idemo braniti kosovo?

pljuju po vama...
daleko je srbin iz srbije (cast izuzetcima) od Kosova . upamti to. zato ste i ostavljeni na vetrometini!

Da, zaboravih na prekodrince.

Oni bi se borili i odrekli Evrope, ali parama iz Srbije.

Tako da, potrebno je da Srbi iz Srbije dobijaju pare iz Evrope, da bi ih slali preko Drine, da bi ti tvoji prekodrinci mogli da glume anti-Evropljane i najvece Srbe.

To mu malo dodje kao nemoguca misija, kao deljenje nulom.
ti kao nesrbin mozes samo da prduckas.

naravn da ce se boriti parama iz srbije. kad su tovje pase i ustase podrzavali citav zapadnjacki i islamisticki svjet , moze valjda srbija podryavati novcano srpski narod da se odbrani od paša i ustaša!

tolko bar može i mora kad je već kukavna odavno da se muski i junacki kako dolikuje bori za svoju slobodu... ali jbg od 41ve je srbinu u srbiji bilo draže boriti e sa gibanicom i rpasetinom u tanjiru no sa svabom...

i boriće se srbi u sprskoj ne brini za svoju srpsku.

dobciete kurka a ne srpsku.

ti kao nesrbin mozes samo da prduckas.

naravn da ce se boriti parama iz srbije. kad su tovje pase i ustase podrzavali citav zapadnjacki i islamisticki svjet , moze valjda srbija podryavati novcano srpski narod da se odbrani od paša i ustaša!

tolko bar može i mora kad je već kukavna odavno...

i boriće se srbi u sprskoj ne brini za svoju srpsku.

dobciete kurka a ne srpsku.
Ne, nije normalno da Srbija salje pare za retardirane gluposti, poput tvojih ratova kapetane Mark.

Ok je da salje za neke investicije, razlicitog tipa, naravno, ali za tvoje bolidske ratove- ne, to nije normalno.

To je kao da vama pandurima Drzava da da vodite neku fabriku. Investicija u pm.

Ne, nije normalno da Srbija salje pare za retardirane gluposti, poput tvojih ratova kapetane Mark.

Ok je da salje za neke investicije, razlicitog tipa, naravno, ali za tvoje bolidske ratove- ne, to nije normalno.

To je kao da vama pandurima Drzava da da vodite neku fabriku. Investicija u pm.
ako dirnu u srpsku kao sto su dirnuli 1992 (kada je alija povukao potpis sa mirovnog kutiljerovog sporazuma i povukao zemlju u rat pa i srbe) naravno da ce srbija pomoci finansijski svoj narod . kako su vas podržavale islamisticke bagre od irana palestine arabije turske egipta ... pa do katolicke bagre nemacke amerike, samo ti niej normalno da srbe neko podrzi pa makar to bili sami srbi!

znamo i zasto nesrbine...

:mazi:

dirnete li u srpsku (nadamo se da necete) napadnete li je, znaj bice obrezivanja. ali oko glave.
ne dirajte mir. ne dirajte srpsku i mirna bosna.

dirnete li ?
zna se.

Autorska
Srbi mogu da prežvaću Vućićevu prodaju Srba na Severu Kosova kao što i jesu ali Srbe u RS neće moći njegov želudac da svari jer Srbi u RS neće sedeti skrštenih ruku kao Srbi na Severu Kosova koji su ucenjeni zavisnošču od plata iz Srbije.
RS će krenuti ka nezavisnosti a Vučićevo EU nema alternativu neće moći dalje da opstane a da ne dovede do posledica.

Niko nece da proglasi Srbe genocidnim narodom jer je nemoguce ni da narod bude genocidan ni da se proglasi za genocidnim :)

Mislim da je to vrlo jasno, i ne kapiram zasto vise spinujes.

I ti, i svi ostali koji iznosite tu nebulozu o "genocidnom narodu".

Svesno ili nesvesno, spinujete.

Niko nece da proglasi Srbe genocidnim narodom jer je nemoguce ni da narod bude genocidan ni da se proglasi za genocidnim :)

Mislim da je to vrlo jasno, i ne kapiram zasto vise spinujes.

I ti, i svi ostali koji iznosite tu nebulozu o "genocidnom narodu".

Svesno ili nesvesno, spinujete.
kad si vec kod toga, jel se zna nesto hoce li biti rezolucije o jasenovcu glini jadovnom ?

o najvecem genocidu ikada na ovom delu evrope i najvecem genocidu posle holokausta nad jevrejima?

da nece mozda neko slucajno od katolicke zapadnajcke bagre da pocne da sprovodi rezoluciju UN 12 44 ?

javi mi ako saznas nesto

znas dok se to ne desi poserem se ja njima na rezolucije i djemosajde.

Zvanična politika Dodika je zameranje zapadu, što znači da se realno ide u tom pravcu. Nažalost. Ali njihova je volja, tako su odlučili, šta se ti buniš ;)
odlucio je amer i 92 da aliju gurne u rat.

da povuce potpis sa kutijerovog mirovnog psorazuma koji je skoro pa identican ko dejstonski sporazum.

pa je dobio kitu.

od unistenja srpske nema nista turcine.

kad si vec kod toga, jel se zna nesto hoce li biti rezolucije o jasenovcu glini jadovnom ?
Pokreni je, ako ti je stalo do toga.
Niko ti ne brani. Niko ne brani srpskim politicarima da pokrenu bilo kakvu rezoluciju o bilo cemu.

Ali nece - lakse im da dozvole nepravdu, da narod besni, i da se drzava izoluje da bi lakse krali.

To se radi jos od vremena tvog voljenog Milosevica. Nista se nije promenilo.

Autorska
Srbi mogu da prežvaću Vućićevu prodaju Srba na Severu Kosova kao što i jesu ali Srbe u RS neće moći njegov želudac da svari jer Srbi u RS neće sedeti skrštenih ruku kao Srbi na Severu Kosova koji su ucenjeni zavisnošču od plata iz Srbije.
RS će krenuti ka nezavisnosti a Vučićevo EU nema alternativu neće moći dalje da opstane a da ne dovede do posledica.
Ne postoje genocidni narodi, to nije ni pravni ni politički termin

nesko ne lupetaj.

do tri hilajde!

takvi su i tebe prodali.

Nemoj meni o Srbima iz RS da prićaš druže.Bio sam skoro četiri dana u Tršiću sam rub Zapadne Srbije i imao susret sa mnogim Srbima iz RS..Ta ljubav je iz razumevanja jer smo u približnom problemu sa zapadom.I upoznao sam mnoge Srbe iz RS koji uopšte ne vole Dodika.

Nemoj meni o Srbima iz RS da prićaš drže.Bio sam skoro četiri dana u Tršiću sam rub Zapadne Srbije i imao susret sa mnogim Srbima iz RS..Ta ljubav je iz razumevanja jer smo u približnom problemu sa zapadom.I upoznao sam mnoge Srbe iz RS koji uopšte ne vole Dodika.
e sad si pretero!
ja da ti en pricam o srbima iz rep srpske ??? ja ???

alo srpski internet junace!
ja sam ovde prezentovao sve dokumentovao i slikama , video je ko treba da vidi. dve godine na ozrenu. da se imalo razumes u rat u bosni ne bi predo tu meni nesto o srpskoj! da imalo pozanjes sta je ozren bio u ratu!
godinu dana skoro potom sam proveo na ilijasu
dva puta ranjavan.

dobrovoljac u vojsci rep srpske, dosao iz novog sada da se borim sa nasom bracom iz srpske.

i ti meni kazes da ja tebi ne pricam ?

niste vi ni blizu srbima iz srpske! oni en prodaju svoje ognjiste i svoje kuce!

oni ginu dok ste vicekali da srbi dodju iz cenrane srbije i sire da odbrnae ti zemlju i kucni prag

ok je to svi smo mi srbi , ali onaj u srpskoj nije to cekao! taj je ginuo i trebalo mu je smao oruzje i finansijska pomco da ga prehranis, toliko na hlebu i vodi!

gladoval isu i ginuli!

a vi ste cekal ida dodje drugi da vam brani!
ja ne volim dodika! lopinger ko svaki politicar. dosao je na vlas sa nato i sa madlen olbrajte ne zaboravi to...

no opet narod u srpskoj je najvece srpstvo koje mi imamo! nismo im ni prici odavde iz srbije! ni prici!

pa ni vi od dole od kojih mnogi rasprodase svoje imovine...ni blizu niste r sprskoj!

e sad si pretero!
ja da ti en pricam o srbima iz rep srpske ??? ja ???

alo srpski internet junace!
ja sam ovde prezentovao sve dokumentovao i slikama , video je ko treba da vidi. dve godine na ozrenu. da se imalo razumes u rat u bosni ne bi predo tu meni nesto o srpskoj! da imalo pozanjes sta je ozren bio u ratu!
godinu dana skoro potom sam proveo na ilijasu
dva puta ranjavan.

dobrovoljac u vojsci rep srpske, dosao iz novog sada da se borim sa nasom bracom iz srpske.

i ti meni kazes da ja tebi ne pricam ?

niste vi ni blizu srbima iz srpske! oni en prodaju svoje ognjiste i svoje kuce!

oni ginu dok ste vicekali da srbi dodju iz cenrane srbije i sire da odbrnae ti zemlju i kucni prag

ok je to svi smo mi srbi , ali onaj u srpskoj nije to cekao! taj je ginuo i trebalo mu je smao oruzje i finansijska pomco da ga prehranis, toliko na hlebu i vodi!

gladoval isu i ginuli!

a vi ste cekal ida dodje drugi da vam brani!
ja ne volim dodika! lopinger ko svaki politicar. dosao je na vlas sa nato i sa madlen olbrajte ne zaboravi to...

no opet narod u srpskoj je najvece srpstvo koje mi imamo! nismo im ni prici odavde iz srbije! ni prici!

pa ni vi od dole od kojih mnogi rasprodase svoje imovine...ni blizu niste r sprskoj!
Ne ulazim uopšte u tvoju priču samo ti kažem da sam dobro obavešten i o trenutnim kao i o prošlim vremenima u vezi RS.Ja se družim većinom sa ljudima koji nisu političari ali su unticajni od sudija pa do uglednih intelektualaca.Nema porebe da ti dalje detaljišem jer nemam ni pottrebe za to pogotovo na ovom forumu.

Poslednja izmena od moderatora:

Back