RUŽNA SAM :((((((((

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Đenka:
Ana-Marija:
POP Mare:
One novine u profilu ti skrivaju svu lepotu, predlazem da se njih otarasis :D
:roll: :lol: :lol: :roll: :lol: :lol:

Ana-Marija, idi da spavaš, bolje ti je...Vidiš da možeš još jedino da klikćeš na smajlije, skroz si smorena. :D
Mogu ja i da kuckam,ali na ono na sta je Mare mislio mogu samo da se smejem i kolutam ocima diveci se njegovoj inteligenciji :roll: ...Ali,u pravu si...Odoh da pavam...Oci mi se sklapaju od dosade...Bolje bi mi bilo da sam izasla u grad,bar bih znala zasto se smaram...Ma...Laku noc forumasi...
 
Aman devojko...opusti se...ti si ovde samo iskristalisala svoj problem i iznela ga nama...i ja sam svoj kao donekle problem ovde dao za razmisljanje...opusti se i sve ce ici svojim tokom!Znam da je nama kao lako da pricamo tako ali ozbiljno ti kazem - samopouzdanje je cudo!Hoces da se upoznamo?
 
Snezna_kraljica:
R U G O B A:
Evo mozgam i nikako da pronadjem vezu izmedju
moje ruznoce i toga sto sam sex-machine.....Mora da sam i glupa, definitivno... :?

Pa, ovde kazes da hoces sex, ali da te niko ne posmatra na taj nacin, a na 'Ona trazi njega', pricas kako si najbolja...
Nema veze....


Aman, Sneguljice...

Jesam ružna...ali volim brate sex...a niko me neće...svi bi da se druže samo... :cry:
 
R U G O B A:
Snezna_kraljica:
Devilishgirl:
Vidis..nisi jedina :wink:

Moze se i bez sexa :)

Cemu tolika frka :roll:
Pa, ta ista je rekla da je u sexu no.1 !
Nista ja njoj ne verujem kad kaze.... NEDOSLEDNOSTI!!!! :lol:


Evo mozgam i nikako da pronadjem vezu izmedju
moje ruznoce i toga sto sam sex-machine.....Mora da sam i glupa, definitivno... :?
Devojko,zeno,sta god da si,PRESTANI VISE DA SAZALJEVAS SAMU SEBE!!!Potrudi se malo,nasminkaj se,doteraj se,lepo se obuci,izadji u grad i navataj nesto musko!Dojadilo mi je vise da slusam kukumavke devojaka u stilu:ruzna sam,glupa sam,izasla mi je bubuljica,imam lepe crte lica-ali nepravilno rasporedjene,izasla mi je jos jedna strija,celulit samo seva,sise su mi se otegle i tako dalje...Zivnite bre malo,naci ce se neko ko ce vas voleti takve kakve jeste!!! :evil: :evil: :evil: UH...ne volim iskompleksirane devojke,a jos manje da slusam njihovu kuknjavu!!! :evil:
 
R U G O B A:
Aman, Sneguljice...

Jesam ružna...ali volim brate sex...a niko me neće...svi bi da se druže samo... :cry:
Aha... mislila sam da si nesto slagala, ali dobro...
Nije u lepoti sve.
Nadji nacina da kompenzujes svoj nedostatak. Takve zene se mnogo vise cene. Vidi samo onu groznu I.Bjelicu, ili slikarku Fridu K., ili.. Ima mnogo ruznih zena koje su u zivotu uspele zato sto su se trudile.
 
Armagedon:
Devojko,zeno,sta god da si,PRESTANI VISE DA SAZALJEVAS SAMU SEBE!!!Potrudi se malo,nasminkaj se,doteraj se,lepo se obuci,izadji u grad i navataj nesto musko!Dojadilo mi je vise da slusam kukumavke devojaka u stilu:ruzna sam,glupa sam,izasla mi je bubuljica,imam lepe crte lica-ali nepravilno rasporedjene,izasla mi je jos jedna strija,celulit samo seva,sise su mi se otegle i tako dalje...Zivnite bre malo,naci ce se neko ko ce vas voleti takve kakve jeste!!! :evil: :evil: :evil: UH...ne volim iskompleksirane devojke,a jos manje da slusam njihovu kuknjavu!!! :evil:

E, ovo je savet!!!!
 
Snezna_kraljica:
Armagedon:
Devojko,zeno,sta god da si,PRESTANI VISE DA SAZALJEVAS SAMU SEBE!!!Potrudi se malo,nasminkaj se,doteraj se,lepo se obuci,izadji u grad i navataj nesto musko!Dojadilo mi je vise da slusam kukumavke devojaka u stilu:ruzna sam,glupa sam,izasla mi je bubuljica,imam lepe crte lica-ali nepravilno rasporedjene,izasla mi je jos jedna strija,celulit samo seva,sise su mi se otegle i tako dalje...Zivnite bre malo,naci ce se neko ko ce vas voleti takve kakve jeste!!! :evil: :evil: :evil: UH...ne volim iskompleksirane devojke,a jos manje da slusam njihovu kuknjavu!!! :evil:

E, ovo je savet!!!!
Hvala malena...potrudio sam se jer mi je vise stvarno preko glave zenskih problema... :roll:
 
Armagedon:
Snezna_kraljica:
Armagedon:
Devojko,zeno,sta god da si,PRESTANI VISE DA SAZALJEVAS SAMU SEBE!!!Potrudi se malo,nasminkaj se,doteraj se,lepo se obuci,izadji u grad i navataj nesto musko!Dojadilo mi je vise da slusam kukumavke devojaka u stilu:ruzna sam,glupa sam,izasla mi je bubuljica,imam lepe crte lica-ali nepravilno rasporedjene,izasla mi je jos jedna strija,celulit samo seva,sise su mi se otegle i tako dalje...Zivnite bre malo,naci ce se neko ko ce vas voleti takve kakve jeste!!! :evil: :evil: :evil: UH...ne volim iskompleksirane devojke,a jos manje da slusam njihovu kuknjavu!!! :evil:

E, ovo je savet!!!!
Hvala malena...potrudio sam se jer mi je vise stvarno preko glave zenskih problema... :roll:


E mnogo ti hvala na iscrpnom komentaru...

A jel si ti ono na slici?
 
R U G O B A:
Armagedon:
Snezna_kraljica:
Armagedon:
Devojko,zeno,sta god da si,PRESTANI VISE DA SAZALJEVAS SAMU SEBE!!!Potrudi se malo,nasminkaj se,doteraj se,lepo se obuci,izadji u grad i navataj nesto musko!Dojadilo mi je vise da slusam kukumavke devojaka u stilu:ruzna sam,glupa sam,izasla mi je bubuljica,imam lepe crte lica-ali nepravilno rasporedjene,izasla mi je jos jedna strija,celulit samo seva,sise su mi se otegle i tako dalje...Zivnite bre malo,naci ce se neko ko ce vas voleti takve kakve jeste!!! :evil: :evil: :evil: UH...ne volim iskompleksirane devojke,a jos manje da slusam njihovu kuknjavu!!! :evil:

E, ovo je savet!!!!
Hvala malena...potrudio sam se jer mi je vise stvarno preko glave zenskih problema... :roll:


E mnogo ti hvala na iscrpnom komentaru...

A jel si ti ono na slici?
Sad vec pocinjes da se*es kao grlica :evil: Ako ti kazem da jesam,sta ce onda biti?Ispasce da su i zivotinje inteligentnije od tebe...Mnooooogo SE*ES!!! :evil:

PS.Sa kog drveta si sisla (mozda i sishao)???
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top