Rusija spremna da primi15000 Juzno Africkih belaca farmera izbeglica

Lepo je to što kad neko hoće ''da vrati belcima milo za drago'' uvek dobije po p*cki još jače nego prvi put. Samo tako je pravedno, udariti među rogove svom žestinom sve otpatke koji kmeče o svetskoj pravdi, a u stvari prikrivaju svoje demonske namere. ''Mi irci, crnci, indijanci, pakistanci smo jadni i nikakvi i da nam se pruži prilika bili bismo 50 puta bahatiji od tih groznih Engleza, ali pošto su nas oni jaki, a mi bedni, onda smo siroti dobri narodi koji bi malo pravde na ovom svetu, a oni su grozni tlačitelji.'' To je ta priča, koju guta svaki imecil na zemaljskoj kugli.

Najveci razlog za njihovu odluku je nebrojeni broj ubistava i napada na bele farmere od strane Juznoafrickih crnaca......vidiš da ima pravde......što ih ne udare jače ovi tvoji fini belci nego beže iz afrike da bi spašavali život......na kraj krajeva koj će qurac beli čovek u južnoafričkoj državi gde su starosedeoci crnci.....uvode im demokratiju.....jel taj fazon....pa nisu crnci srbi....
 
Mnogo si piglu ako misliš da su im belci uvodili demokratiju... To svakako nije bio cilj. Nakljukao si se komunističkih gluposti po kojima je demokratija super, osim ako je zapadna buržoaska demokratija koja je ''zla, kapitalistička i tlačiteljska'' (a upravo ona i jedino ima nekog smisla). Belci koji su kolonizovali Afriku su bili svesni da živeći na kontinetnu sa crnačkom većinom moraju zavesti oligarhijsko uređenje jer demokratija bi tu značila pravo većine, što će reći tiraniju crnačkih masa i propast svakog reda i smisla u toj zemlji. Uvođenje neograničene demokratije i predavanje vlasti u ruke crnačkoj rulji 1994. i jeste upropastilo Južnu Afriku kao zemlju, naravno najviše zahvaljujući saosećajnim dobročiniteljskim budalama među belcima kojima je srce krvarilo što crnačka većina nema prava, tj. batinu u svojoj ruci. Baš se pitam kako su posle objasnili raspomamljenim crnjama da su se oni sve vreme borili za njihova prava i da oni nisu ti ''zli tlačitelji''. Crnja kad dobije ''slobodu'' ne gleda ko se borio za njegova prava, nego pljačka, siluje i ubija...
 
Lepo je to što kad neko hoće ''da vrati belcima milo za drago'' uvek dobije po p*cki još jače nego prvi put. Samo tako je pravedno, udariti među rogove svom žestinom sve otpatke koji kmeče o svetskoj pravdi, a u stvari prikrivaju svoje demonske namere. ''Mi irci, crnci, indijanci, pakistanci smo jadni i nikakvi i da nam se pruži prilika bili bismo 50 puta bahatiji od tih groznih Engleza, ali pošto su nas oni jaki, a mi bedni, onda smo siroti dobri narodi koji bi malo pravde na ovom svetu, a oni su grozni tlačitelji.'' To je ta priča, koju guta svaki imecil na zemaljskoj kugli.

Та тужна прича о злим белцима пролази само код четвороногих.
 
Mnogo si piglu ako misliš da su im belci uvodili demokratiju... To svakako nije bio cilj.
Druže to mami tati da pričaš da su gloopi.....razumeš....bio sam ironičan jer danas ti isti kolonizatori tipa amera i nato patke uvode demokratiju.....razumeš irooniju....
Nakljukao si se komunističkih gluposti po kojima je demokratija super, osim ako je zapadna buržoaska demokratija koja je ''zla, kapitalistička i tlačiteljska'' (a upravo ona i jedino ima nekog smisla).
Dal sam se ja nečim nakljukao ili ne nisi uopšte merodavan da me komentarišeš ....mene ili bilo kog drugog na forumu.....vidiš u doba mog odrastanja moji roditelji nisu zajmili pare da bi mene i brata slali na eskurzije,more i planine....to je nama bilo normalno.....more sa školom....pa sa očevom firmom pa sa majkinom i sve džaba bato....kopaonik i bešnjaja obavezno....društveno uređenje je bilo drukčije....bili smo bezbrižni i spokojni....imali smo kad je trebalo.....dalje ....demokratija sa zapada jeste zla pitaj danas svakog radnog čoveka....ne mlatikurčine i džabalebaroše već pitaj radnika bednog.....i ne živim u prošlosti....niti u budućnosti....mene ebe sadašnjost.....druže ja tebe ne želim da vređam već te žalim jer očigledno nismo odrastali u istom uređenju države gde je u fokusu bio naraod nasuprot dans gde je bitan pojedinac....pojedini koji su se nafatirali na grbači ovog naroda .....[/QUOTE]
Belci koji su kolonizovali Afriku su bili svesni da živeći na kontinetnu sa crnačkom većinom moraju zavesti oligarhijsko uređenje jer demokratija bi tu značila pravo većine, što će reći tiraniju crnačkih masa i propast svakog reda i smisla u toj zemlji.
Kornelije Srbine....te belce koji su kolonizovali afriku je bole qurac za demokratiju i bilo kakvo uređenje države koju su okupirali......cilj im jeste bio pljačka prirodnih bogastava i korišćenje starosedeoca kao robove koje su kasnije dovodili u evropu i ameriku.....klasičan čin otimačine i plačke i boli qurac za taj narod.....jer ebote oni su belci....jel te.....imaju po defaultu veća prava.....vidiš tu se mi razlikujemo.....za mene su svi isti.....možda nisi bio u mogućnosti da putuješ sveto kao ja....takav mi je posao.....i nisi bio u mogućnosti da spoznaš druge narode i kulture.....da jesi video bi da smo mi divljaci(belci) a ne starosedeoci....iz iskustva ti govorim da pri poseti aziskih zemalja ja moram daimam oružanu pratnju.....i to samo što sam beo.....zašto bre....kako u pakistanu.....avganistanu.....burmi....nepalu.....bangladešu i još 58 država van evrope gde se lično ne osećam slobodno a ne zbog mene lično već što meštani imaju loše.....veoma loše iskustvo sa belcima.....a to je moja poenta moje prepiske sa tobom.....da mislim da si bušan qurac ne bi ti replicirao.....
Uvođenje neograničene demokratije i predavanje vlasti u ruke crnačkoj rulji 1994. i jeste upropastilo Južnu Afriku kao zemlju, naravno najviše zahvaljujući saosećajnim dobročiniteljskim budalama među belcima kojima je srce krvarilo što crnačka većina nema prava, tj. batinu u svojoj ruci. Baš se pitam kako su posle objasnili raspomamljenim crnjama da su se oni sve vreme borili za njihova prava i da oni nisu ti ''zli tlačitelji''. Crnja kad dobije ''slobodu'' ne gleda ko se borio za njegova prava, nego pljačka, siluje i ubija...
Ta rulja kako ti nazivaš narode koji žive u svojim državama imaju pravo da se organizuju kako oće i želi......njihova kuća .....njihova pravila.....isto kao u mom domu......i to mene ne zanima.....odrastao sam čovek i znam da treba da poštujem domaćina i njegova pravila...ali isto tako on ne može da meni uređuje moju kuću......ako ti se ne sviđa nemoj da ideš i gotova stvar.....i još jednom.....gde god je belac sa zapada kročio posle njih je natala pustinja i haos.....gori su od najezde skakavaca....i ja i moj narod i moja zemlja moja Srbija smo žrtve istih tih kolonizatora sa zapada.....toliko i bez vređanja.....

- - - - - - - - - -

Та тужна прича о злим белцима пролази само код четвороногих.

ćibe džukelo----mrš
 
Nemam vremena da odgovaram na sve tvoje mudrosti. Ali samo ukratko: ako tebi treba obezbeđenje u bangladešu ili gde si već bio, zato što si belac, a ti kriviš sebe zbog toga, onda si teški mazohista. Ali tvoja druga mudrost me je posebno dojmila:

gde god je belac sa zapada kročio posle njih je natala pustinja i haos

Nekad je na ovom forumu postojala ''knjiga debila'', ovom izjavom si svakako zaslužio istaknuto mesto u njoj. Bez belaca, Afrika je samo gomila blatnjavih udžerica, da ne govorim da mnoga plemena čak nisu znala za odeću (!!!) pre dolaska Evropljana. Što se tiče Južne Afrike, ona je pre belaca bila veoma slabo naseljena, crnci su se većinom spustili na jug posle dolaska belaca. Ideja da je ta zemlja njihova (crnačka) je posebno suluda imajući u vidu da crnačka plemena mahom nisu ni imala koncept posedovanja zemlje.
 
Nemam vremena da odgovaram na sve tvoje mudrosti. Ali samo ukratko: ako tebi treba obezbeđenje u bangladešu ili gde si već bio, zato što si belac, a ti kriviš sebe zbog toga, onda si teški mazohista. Ali tvoja druga mudrost me je posebno dojmila:



Nekad je na ovom forumu postojala ''knjiga debila'', ovom izjavom si svakako zaslužio istaknuto mesto u njoj. Bez belaca, Afrika je samo gomila blatnjavih udžerica, da ne govorim da mnoga plemena čak nisu znala za odeću (!!!) pre dolaska Evropljana. Što se tiče Južne Afrike, ona je pre belaca bila veoma slabo naseljena, crnci su se većinom spustili na jug posle dolaska belaca. Ideja da je ta zemlja njihova (crnačka) je posebno suluda imajući u vidu da crnačka plemena mahom nisu ni imala koncept posedovanja zemlje.


ok....razumem tvoj način razmišljanja....ne poštujem ali razumem.....ima nas raznih.....probaj sa tvojim načinom razmišljanja da kolonizuješ komšiji deo dvorišta ili kuće ....da vidimo kako ćeš proći....i ovde je konjec....sve najbolje


p.s.kako si opisao afriku vidim da nisi bio u istoj.....posebno južno afričku republiku.....keniju.....niger....itd.....da si imao sreće da je spoznaš video bi šta je raj na zemlji....
 
Poslednja izmena:
Druže to mami tati da pričaš da su gloopi.....razumeš....bio sam ironičan jer danas ti isti kolonizatori tipa amera i nato patke uvode demokratiju.....razumeš irooniju....

Dal sam se ja nečim nakljukao ili ne nisi uopšte merodavan da me komentarišeš ....mene ili bilo kog drugog na forumu.....vidiš u doba mog odrastanja moji roditelji nisu zajmili pare da bi mene i brata slali na eskurzije,more i planine....to je nama bilo normalno.....more sa školom....pa sa očevom firmom pa sa majkinom i sve džaba bato....kopaonik i bešnjaja obavezno....društveno uređenje je bilo drukčije....bili smo bezbrižni i spokojni....imali smo kad je trebalo.....dalje ....demokratija sa zapada jeste zla pitaj danas svakog radnog čoveka....ne mlatikurčine i džabalebaroše već pitaj radnika bednog.....i ne živim u prošlosti....niti u budućnosti....mene ebe sadašnjost.....druže ja tebe ne želim da vređam već te žalim jer očigledno nismo odrastali u istom uređenju države gde je u fokusu bio naraod nasuprot dans gde je bitan pojedinac....pojedini koji su se nafatirali na grbači ovog naroda .....



Само треба упоредити те афричке рупе пре владавине белаца, за време владавине белаца и сада када владају црнци, да би се увидело колико лупеташ и када је заправо тамо једино владала цивилизација и неки ред. Сада тамо влада хаос и тиранија, а то је прави пример како изгледа кад ,,црначка браћа несврстани" преузтму власт у своје руке.

Јбг, све што ти Корнелије овде прича је гола истина, само си толико затрован левичарским дебилизмом да не увиђаш то. Кад би црнци некако превладали у Европи, рецимо, и завладали њоме, претворили би је у исту рупу какве су и афричке земље, плус што би завладала таква тиранија да би чак и ти закукао за ,,злим белим ескплотаторима, буржујима и капиталистима". Тад би схватио.

Сва срећа, неће се то десити, немају они капацитета да завладају овде, чак им ни множење не може помоћи, ево већ почиње преваспитавање исламиста по Европи.- Белци им сиогурно неће дозволити да завладају овде и униште све што могу. Дали су им да владају по своим црначким рупама, додуше на штету белаца у тим земљама, али у Европи се то неће десити.
 
Lepo je to što kad neko hoće ''da vrati belcima milo za drago'' uvek dobije po p*cki još jače nego prvi put. Samo tako je pravedno, udariti među rogove svom žestinom sve otpatke koji kmeče o svetskoj pravdi, a u stvari prikrivaju svoje demonske namere. ''Mi irci, crnci, indijanci, pakistanci smo jadni i nikakvi i da nam se pruži prilika bili bismo 50 puta bahatiji od tih groznih Engleza, ali pošto su nas oni jaki, a mi bedni, onda smo siroti dobri narodi koji bi malo pravde na ovom svetu, a oni su grozni tlačitelji.'' To je ta priča, koju guta svaki imecil na zemaljskoj kugli.

Тачно све, од речи до речи. :ok:
 
Само треба упоредити те афричке рупе пре владавине белаца, за време владавине белаца и сада када владају црнци, да би се увидело колико лупеташ и када је заправо тамо једино владала цивилизација и неки ред. Сада тамо влада хаос и тиранија, а то је прави пример како изгледа кад ,,црначка браћа несврстани" преузтму власт у своје руке.

Јбг, све што ти Корнелије овде прича је гола истина, само си толико затрован левичарским дебилизмом да не увиђаш то. Кад би црнци некако превладали у Европи, рецимо, и завладали њоме, претворили би је у исту рупу какве су и афричке земље, плус што би завладала таква тиранија да би чак и ти закукао за ,,злим белим ескплотаторима, буржујима и капиталистима". Тад би схватио.

Сва срећа, неће се то десити, немају они капацитета да завладају овде, чак им ни множење не може помоћи, ево већ почиње преваспитавање исламиста по Европи.- Белци им сиогурно неће дозволити да завладају овде и униште све што могу. Дали су им да владају по своим црначким рупама, додуше на штету белаца у тим земљама, али у Европи се то неће десити.

e baš me zabole qurac za tvoje mišljenje.....tebi se nisam obraćao....dršte se vi vaših 4 zida i čekajte deda mraza.....
 
Запенушена мржња према сваком бољем од себе стварно јесте то што уједињује грбавије Србе са неким суманутим црнцима умотаним у крпе и сличним безјацима.

Тзв грбава интернационала.
 
e baš me zabole qurac za tvoje mišljenje.....tebi se nisam obraćao....dršte se vi vaših 4 zida i čekajte deda mraza.....

Небитно је коме сиу се обраћао, ово је јавни форум. Само сам се осврнуо на небулозе које си износио у свом бунилу и неке смернице ти показао да увидиш колико ниси у праву. Иди Амин и слични канибали су ти слика и прилика како изгледа кад црнци завладају. И сам Мендела је био тежак тиранин.

А ти мислиш да су ти они нека браћа, а мрзиш и пљујеш цивилизацију којој што је најгоре и сам припадаш и желиш њен нестанак. Јадно.
 
Небитно је коме сиу се обраћао, ово је јавни форум. Само сам се осврнуо на небулозе које си износио у свом бунилу и неке смернице ти показао да увидиш колико ниси у праву. Иди Амин и слични канибали су ти слика и прилика како изгледа кад црнци завладају. И сам Мендела је био тежак тиранин.

А ти мислиш да су ти они нека браћа, а мрзиш и пљујеш цивилизацију којој што је најгоре и сам припадаш и желиш њен нестанак. Јадно.

svako nek priča iz ličnog iskustva.....ta civilizacija je počinila najgnusnje zločine u istoriji čovečanstva krijući se iz boga i interesa......malčice je drukčije u praksi
 
svako nek priča iz ličnog iskustva.....ta civilizacija je počinila najgnusnje zločine u istoriji čovečanstva krijući se iz boga i interesa......malčice je drukčije u praksi

Брате, ти идеализовано гледаш на људе. Па сви људи од памтивека чине злочине. Није то специфичност само белаца. И уопште не стоји да су белци починили најгнусније злочине, одакле ти тај податак? Сви су чинили злочине, па ти црнци се свакодневно убијају по њиховим земљама, на најгнусаније начине, јбт, канибализам код њих још постоји, итд. Сва срећа па они нису никад успели да освоје толико колико су белци освојили, али да јесу видео би ти шта је терор, тиранија и злочин.

Не заваравај се ту и не призивај зло. Лепо је Корнелије објаснио, црнци само кукају како су угрожени, а заправо када би им се дала власт, тек тада би показали на какве су злочине спремни. Слично и мислимани, нема ко не кукак као они, а кад би завладали, видео би ти шта је тиранија.

Зато, ћути ту боље и не жали, много ти је боље овде у ,,злој Европи", где можеш да кажеш своје мишљење и да те нико не убије због тога, видео би те код Мугабеа или сличних црначки, или азијатских, рецимо, деспот где не би смео да писнеш јер би те убили ко једа два ако нешто кажеш. Исламистичке државе да не помињем.

Тако да.
 
ko su bili konkviskadori.....ko potamani starposedioce američkog kontinenta.....ko je pobio najviše ljudi u ime boga.....crnci....jel tako.....odo na doručak pa se kuckamo večeras.....pozdrav

Опет ништа ниси схватио. Људи убијају од кад постоје. А ти само гледаш једну страну. А кад већ постављаш таква питања, јел знаш ти ко је белим робовлкасницима продао црне робове? Па црнци, црначки робовласници. И муслимани су продавали црнце робове.

И так даље. Не нису белци најгори на свету. Сви су убијали и чинили злочине. Једино где су белци прошли, прошла је и цивилизација.

Опет ти лажем, овде у ,,злој Европи" имаш слободу какву немаш нити ћеш имати у било којој црначкој земљи у којој црнци владају. Тако да...

- - - - - - - - - -

И да, још једна ствар- нико овде не велича и не оправдава ничије злочине, само указујем на идиотску тезу ,,бели Европљани највећже зло на планети а црнци дивни и добри". То је тешка небулоза, проистекла углавном као последица идиотских левичарских идеологија.
 
Запенушена мржња према сваком бољем од себе стварно јесте то што уједињује грбавије Србе са неким суманутим црнцима умотаним у крпе и сличним безјацима.

Тзв грбава интернационала.

Не дирај добар народ наш.

Јел видиш како су квргавци Албион гадно бамбусали, да је све прштало.
 

Back
Top