Rusija spremna da primi15000 Juzno Africkih belaca farmera izbeglica

5b434733fc7e93a71b8b458d.jpg


Delegacija od 30 familija Juzno Africkih farmera dosla je u Rusiju u zemljom plodni Stavropol region da se upozna sa uslovima za zemljoradnju i da zatrazi, kao prethodnica od 15000 njihovih sunarodnika Bura, azil u Rusiji.
Svaki od njih je spreman da ulozi $100,000 za iznajmljivanje zemlje u Rusiji i dobijanje Ruskog drzavljanstva. Najveci razlog za njihovu odluku je nebrojeni broj ubistava i napada na bele farmere od strane Juznoafrickih crnaca.
Rusija ima 43 milion hektara nekoriscenog plodnog zemljista koje je daje besplatno za obradu svojim gradjanima.




:think:


3342106_64BA9955-59C6-472A-8CE6-7A37F89E3DCE.jpeg
 
Нису Бурима доста једни црнци па се гурају да дођу код других, балканских.

Који ће опет да их мрзе, да им завиде и да сањају дан кад ће да им отму имање.

Звучи добро, није да не звучи, али ја бих на њиховом месту пре отишао у Аустралију.
 
ne treba da ih primi Rusija.....treba da ostanu u Južnoj afričkoj državi i da snose posledice vladanja i tlačenja južno afrikanaca......sad oni treba da postanu robovi crnaca.....i na taj način pravda će biti zadovoljena......svakom po zasluzi.....

Ako si belac onda pricas gluposti. Svako treba da se bori za svoje a pravdu treba prepustiti Bogu.
 
Dobra prilika da se nasele u Vojvodinu,da ožive opustela imanja. Takođe Republici Srpskoj bi odgovaralo da ih nasele na ionako prazna bošnjačka imanja u Republici Srpskoj.

Nisu ni oni naivni. Ljudi oce da idu u stabilnu zemlju. Ko je lud, osim lopina, da dodje da zivi u Srbiju koja se raspada.

- - - - - - - - - -

Potresao sam se zbog potomaka holandjana. Evo, iskreno da ti rečem.

A i nas boli kuracc za tvoje tresenje. Evo, iskreno da ti rečem.

- - - - - - - - - -

Pravi raj na zemlji. Odmah Srbi da pohrle tamo a ne u Bec.

U pravu si Bec je pun cigana svako medju svoje.

- - - - - - - - - -

Bila moja familija bratanica sa porodicom u Antaliji na moru, Kazu Rusi puni kao brodovi Idu samo u hotele 4plus zvezdice minimum.Bahate se i razbacuju kazu ovi moji da su se totalno razocarali u Ruse a zet rusofil inace, kaze kao u Altini za nOvu godinu divljaju, Odakle im tolika lova?

Kad sam bijo na Tajlandu u Phuket sve najvise Rusa turista. Na Aeodromu obavestenja na Tajlandskom i Ruskom. Po gradu isto pamet da ti stane.
 
U selu odakle su moji zapustene kuce i zaparlozene njive al sve nesto male povrsine po nekoliko hektara a Buri navikli na ogromne rancetine po 1000 ha.
Ono kad su navaljivali azilanti ja sam dozivljavao nervni slom a posebno kad je neka iz drzavne birokratije rekla kako ih treba naseliti u napustela sela...
Dodjite kod nas braci Buri vratite se kuci niste ni trebali ici da kolonizujete Afriku. Sva ptica svome jatu
 
Ako si belac onda pricas gluposti. Svako treba da se bori za svoje a pravdu treba prepustiti Bogu.

zanimljivo razmišljanje.....ako sam belac.....jok ja sam japanac.....mislš da belci ne mogu da budu pravedni......grešiš ovaj grešiš silno sine......ja prevashodno mislim na belce iz zemalja sa zapada.....nemce....francuze.....engleze..holanđane..portugalce.....špance...engleze..i ostalu evropsku gamad i naravno genocidne amere a koji su potomci upravo pobrojanih zemalja.....znači na sve one koji su vršili kolonizaciju zemalja na afričkom,aziskom i američkom kontinentu.....gde god su se ti belci pojavili nastajao je haos......pljačke rudnih bogastava.....od tih naroda su robove pravili.....ubijali čitave narode......najveća ubistva su ti evropski civilizovani narodi počinili.....i pazi sad.....u ime boga.....i sad bi ti da se pravde bog drži.....ja upravo i pozivam te crnce koje su ti civilizovani belci ugnjetavali.....pljačkali.....ubijali.....da im vrate milo za drago...da njih pretvore u robove.....da im siluju žene.....ubijaju decu...strašno je kad lično spoznaš podanički mentalitet čitavih naroda koju su im ti civilizovani belci vekovima nametali.....ne smeju belca u oči da pogledaju.....robovski način razmišljanja a takvi narodi su širom azije i afrike..ubedili su ih da su niža rasa......takve ljude su u Briselu-kolevci demokratije do 1958 godine držali po kavezima i zoo ljudskim vrtovima...izađi malo iz Srbije i upoznaj se sa stvarnim svetom....da vidiš tvorevine takvih belaca..pogotovu u aziji-jugo istočni deo....duša da te zaboli...ovi tvoji belci su iz južno afričke republike.....da li si čuo za aparthejd..da ja sam belac i pozivam sve tlačene narode da u krvi vrate belcima milo za drago.....znam da smo srbi ali budimo ljudi na prvom mestu.....
 
Lepo je to što kad neko hoće ''da vrati belcima milo za drago'' uvek dobije po p*cki još jače nego prvi put. Samo tako je pravedno, udariti među rogove svom žestinom sve otpatke koji kmeče o svetskoj pravdi, a u stvari prikrivaju svoje demonske namere. ''Mi irci, crnci, indijanci, pakistanci smo jadni i nikakvi i da nam se pruži prilika bili bismo 50 puta bahatiji od tih groznih Engleza, ali pošto su nas oni jaki, a mi bedni, onda smo siroti dobri narodi koji bi malo pravde na ovom svetu, a oni su grozni tlačitelji.'' To je ta priča, koju guta svaki imecil na zemaljskoj kugli.
 
Bila moja familija bratanica sa porodicom u Antaliji na moru, Kazu Rusi puni kao brodovi Idu samo u hotele 4plus zvezdice minimum.Bahate se i razbacuju kazu ovi moji da su se totalno razocarali u Ruse a zet rusofil inace, kaze kao u Altini za nOvu godinu divljaju, Odakle im tolika lova?

Ti Rusi sto se tamo bahate su nivo ganci Cede i dos slepaca koji su iz pocepanih gaca uskocili u Armani odela.

Je l ti to ona bratanica zbog koje si glasao za sns? Eto cim se uclanis u partiju ima se moze se i za Antaliju.

Ovako bi se klackali 24 sata busom do paradajz Kusadasija.

Oooo zemljo Srbijo.
 

Back
Top