Rusi guraju Dačića kod naprednjaka

Nije tačno, ni za vreme Jelcina Rusija nije podržavala SAD i njihove satelite...

Ма јок .... На време је била спречила планирано Нато бомбардовање Републике Српске и СРЈ.

Руска Федерација је по уништењу СССР практично постала земља тзв. "Трећег света" са војним потенцијалом из времена тог истог СССР-а, и наравно природним богатствима - сировом нафтом и осталим минералима и металима које криминална олигархија вади из земље и продаје Западу.

Данашња Русија, у односу на СССР-а, не производи ништа. Скоро све се увози, углавном са Запада. Једино поменута војна индустрија ради, на темељима које је поставио још Стаљин, а где се данас све више губи корак у најновијим технологијама у односу на највећег ривала -САД. Данашња Русија је сировинска база за Запад, и док је тако, Запад ће, као и олигархиско-бандитски Кремљ, задовољно трљати руке. Запад ће увек помало, због своје унутрашње политике, "делити пацке" Руској Федерацији по питању "људских права".
Пронемачки, олигархијски Кремљ ће се као нешто "бунити" против тих "приговора", опет због (своје) унутрашње политичке користи, у покушају да код бесловесних и будала одржава утисак да је православна Мајка Русија и даље "браник" у судару са империјалним Западом..

Међутим то није дуга века. Руски народ, онај аполитичан део, све се више освешћује. Анти-путиновске демонстрације су све чешће и масовније.
Руси нису "митингашки" народ. Зато такве демонстрације воде само једном - новој комунистичкој револуцији односно паду "цара" Путина и његове олигархијске "аристократије".
 
Poslednja izmena:
Ako Rusi dopuste da SPS ode na kraju sa zutima, nista se ne razlikuju od nasih Evropskih prijatelja.

Vidi Mingo !!!!
Dačić je iskusni političar i on razmišlja između ostalog i o perspektivi buduće vlade.
A perspektiva su investicije, poslovi i sve ono što bi omogućilo toj vladi da bude uspešna.

Njemu su saopšteni budići planovi ulaganja Rusije u SrbijU...Izgradnja JUŽNOG TOKA koji bi trebao da počne krajem godine.
Eventualni krediti i kupovina dela Telekoma, dela Energetske industrije i ULAGANJA U SRPSKU ENERGETIKU I POLJOPRIVREDU.
Velika je šansa da se kod nas otvore i neki pogoni koji bi proizvodili neke delove potrebne ruskoj vojnoj industriji, kao i zajednički rad na razradi i proizvodnji novih tehnologija pre svega vojnih .
Naravno da je sve ovo dovedeno u pitanje ukoliko bi Tadić oformio vladu.

Alternativa ovoj ponudi Rusa je dalje podpadanje Srbije pod uticaj kredita od MMF-a, čerupanje mrvica dobijenih od MMF-a od strane funkcionera, zamrzavanje plata i penzija i dalji strmoglavi pad Srbije.

ZAR JEDAN PRAVI DOMAĆIN I PATRIOTA POPUT DAČIĆA MOŽE DA ODOLI OVAKVOJ PONUDI RUSA ?
 
Poslednja izmena:
Зашто би неко веровао шта пише бљиц? Видели смо за шта они служе у кампањи. Ово је само притисак на Дачића и ништа друго. Престани да преносите нешто из тог смећа!
 
Ма јок .... На време је била спречила планирано Нато бомбардовање Републике Српске и СРЈ.

Руска Федерација је по уништењу СССР практично постала земља тзв. "Трећег света" са војним потенцијалом из времена тог истог СССР-а, и наравно природним богатствима - сировом нафтом и осталим минералима и металима које криминална олигархија вади из земље и продаје Западу.

SUFICIT (DOBIT) RUSIJE U MEĐUNARODNOJ TRGOVINSKOJ RAZMENI IZNOSI OKO 200 MILIJARDI DOLARA GODIŠNJE, i TO SADA U PERIODU KRIZE.

PAMETNOM - DOSTA !!!!
 
Ма јок .... На време је била спречила планирано Нато бомбардовање Републике Српске и СРЈ.

Руска Федерација је по уништењу СССР практично постала земља тзв. "Трећег света" са војним потенцијалом из времена тог истог СССР-а, и наравно природним богатствима - сировом нафтом и осталим минералима и металима које криминална олигархија вади из земље и продаје Западу.

Данашња Русија, у односу на СССР-а, не производи ништа. Скоро све се увози, углавном са Запада. Једино поменута војна индустрија ради, на темељима које је поставио још Стаљин, а где се данас све више губи корак у најновијим технологијама у односу на највећег ривала -САД. Данашња Русија је сировинска база за Запад, и док је тако, Запад ће, као и олигархиско-бандитски Кремљ, задовољно трљати руке. Запад ће увек помало, због своје унутрашње политике, "делити пацке" Руској Федерацији по питању "људских права".
Пронемачки, олигархијски Кремљ ће се као нешто "бунити" против тих "приговора", опет због (своје) унутрашње политичке користи, у покушају да код бесловесних и будала одржава утисак да је православна Мајка Русија и даље "браник" у судару са империјалним Западом..

Међутим то није дуга века. Руски народ, онај аполитичан део, све се више освешћује. Анти-путиновске демонстрације су све чешће и масовније.
Руси нису "митингашки" народ. Зато такве демонстрације воде само једном - новој комунистичкој револуцији односно паду "цара" Путина и његове олигархијске "аристократије".

 
SUFICIT (DOBIT) RUSIJE U MEĐUNARODNOJ TRGOVINSKOJ RAZMENI IZNOSI OKO 200 MILIJARDI DOLARA GODIŠNJE, i TO SADA U PERIODU KRIZE.

PAMETNOM - DOSTA !!!!

Ја сам написао како олигархија зарађује - на извозу Западу природних богатстава РФ које вади из земље, и то старим технологијама које хлоро водоником загађују руску земљу, ваздух и воду. Одатле су те милијарде. Да читава ствар буде још гора, те милијарде завршавају на рачунима појединаца, а који ништа не улажу за бољитак Русије. НЕ УЛАЖЕ СЕ У ПРОИЗВОДЊУ ФИНАЛНИХ ПРОИЗВОДА И У НОВЕ ТЕХНОЛОГИЈЕ. ОНО ШТО СЕ УЛАЖЕ ЈЕ ИСУВИШЕ СИТНО ЗА ПОТРЕБЕ ТАКО ВЕЛИКЕ ЗЕМЉЕ. А БЕЗ ТОГА НЕМА БУДУЋНОСТИ РУСИЈЕ.. У томе је проблем данашње Русије и руског народа, и тај велики проблем руски народ ће решити револуцијом.

0.jpg

Руски радник, северни Урал

tumblr_lqu7tdCNTS1qg9hq7o1_400.jpg

У технологије се не улаже ништа, па су инциденти са отровним материјама свакодневница

7.Moscow.jpg

Уобичајен призор из делова Москве у којима олигарси не живе, већ радници.

r

Руски радници покушавају да чисте нафтом загађену реку Колву

Russia.jpg

Хемијом загађен предео на северу Русије - коментар је сувишан ...
 
Poslednja izmena:
Kapo ne moras meni da vikas.:lol:

Ovaj, sve ja to znam, ali Rusi bi morali dosta vise da vrse pritisak. Jer ako SPS ode sa zutima, onda znamo da 2016 nema Srbije. Nece valjda da dopuste da Srbija ostane ravna ploca, bez icega svog?

Ne brini.... Dačić je pametan i racionalan političar.
Prijatno me je iznenadio poslednjih dana i ja mu verujem.
On je sada u procepu..... izložen je OGROMNOM pritisku od strane žutih i to ne samo od medija.

Zar misliš da ga svakoga dana ne zovu žuti fukcioneri koji mu ne nariču, proklinju ga i prete ?
Dačić mora da odradi van očiju javnosti dogovor sa SNS-om o formiranju nove vlade,
a od momenta kad objave da su se dogovorili do momenta formiranja vlade ne sme proći mnogo vremena
kako se ne bi dalo vreme žutima da ostvare svoje pogane, prljave planove, kako ne bi očistili račune, sakrili dokumentaciju
i drugim načinima otežali rad i stvorili zapaljivu atmosferu. NE ZABORAVI DA SU MEDIJI ORUŽIJE U FUNKCIJI ŽUTIH .
 
Ја сам написао као олигархија зарађује - на извозу природних богатсава РФ Западу. Одатле су те милијарде. Међутим, те милијарде завршавају на рачунима појединаца, а који ништа не улажу за бољитак Русије. НЕ УЛАЖЕ СЕ У ПРОИЗВОДЊУ ФИНАЛНИХ ПРОИЗВОДА И У НОВЕ ТЕХНОЛОГИЈЕ. ОНО ШТО СЕ УЛАЖЕ ЈЕ ИСУВИШЕ СИТНО ЗА ПОТРЕБЕ ТАКО ВЕЛИКЕ ЗЕМЉЕ. А БЕЗ ТОГА НЕМА БУДУЋНОСТИ.. У томе је проблем данашње РУСИЈЕ И РУСКОГ НАРОДА.

Nije komšo, nisi u pravu.... OGROMNA LOVA SE ULAŽE U RUSIJI, a problem je druge prirode.

Problem je što je za vreme perioda od 12 godina i više, od strane žutih uništena proizvodnja i nauka,
što je dovelo do toga da je Rusija ostala bez "pameti" i kvalifikovanih ljudi koji su sposobni da se nose sa izazovima novih tehnologija.

Rusija brzo napreduje, brzo usvaja nove tehnologije ali nema dovoljan resurs u kvalitetnim ljudima - da bi se oni proizveli potrebno je vreme.
Eto koliku je štetu napravio žuti režim !!!
 
Rusija poslednjih 5 godina ulaže velike pare u NANOTEHNOLOGIJE !!!
Formiran je ROS-NANNO koji vodi Čubajs, a bogataš Prohorov je otvorio fabriku za proizvodnju savremenih štedljivih sijalica.
OGROMAN ZNAČAJ DAJU PROGRAMU ROSNANO, I POSTOJE PRVI REZULTATI ALI SE MNOGO VIŠE OČEKUJE U NAREDNOM PERIODU OD 5 DO 10 GODINA.
Onaj ko bude u velikoj meri ovladao nanotehnologijama u budućnosti VLADAĆE I SVETOM !!!! To je definicija kojom se vodi ruska nauka.
 
Ne brini.... Dačić je pametan i racionalan političar.
Prijatno me je iznenadio poslednjih dana i ja mu verujem.
On je sada u procepu..... izložen je OGROMNOM pritisku od strane žutih i to ne samo od medija.

Zar misliš da ga svakoga dana ne zovu žuti fukcioneri koji mu ne nariču, proklinju ga i prete ?
Dačić mora da odradi van očiju javnosti dogovor sa SNS-om o formiranju nove vlade,
a od momenta kad objave da su se dogovorili do momenta formiranja vlade ne sme proći mnogo vremena
kako se ne bi dalo vreme žutima da ostvare svoje pogane, prljave planove, kako ne bi očistili račune, sakrili dokumentaciju
i drugim načinima otežali rad i stvorili zapaljivu atmosferu. NE ZABORAVI DA SU MEDIJI ORUŽIJE U FUNKCIJI ŽUTIH .

Kada bi Dacic sutra objavio da pocinje razgovore sa SNS-om, bilo bi par dana bure, i ta medijska tiranija bi bila srusena kao kula od karata. Ali ja verujem da se Dacic nece odvajati od DS-a. Jednosavno, nema tolikih pritisaka na njega da ih se odrekne.
 
Nije komšo, nisi u pravu.... OGROMNA LOVA SE ULAŽE U RUSIJI, a problem je druge prirode.

Problem je što je za vreme perioda od 12 godina i više, od strane žutih uništena proizvodnja i nauka,
što je dovelo do toga da je Rusija ostala bez "pameti" i kvalifikovanih ljudi koji su sposobni da se nose sa izazovima novih tehnologija.

Rusija brzo napreduje, brzo usvaja nove tehnologije ali nema dovoljan resurs u kvalitetnim ljudima - da bi se oni proizveli potrebno je vreme.
Eto koliku je štetu napravio žuti režim !!!

Проћи ће још неко време потребно да схватите да је Путинова ера само наставак прозападне политике Јељцина и Горбачова.
СА ПУТИНОМ ЋЕ СЕ ТАЈ СРАМАН ПЕРИОД И ЗАВРШИТИ, КАДА "ЦАР" БУДЕ ЗА МУДА ОБЕШЕН НА СРЕД ЦРВЕНОГ ТРГА..
 
Kada bi Dacic sutra objavio da pocinje razgovore sa SNS-om, bilo bi par dana bure, i ta medijska tiranija bi bila srusena kao kula od karata. Ali ja verujem da se Dacic nece odvajati od DS-a. Jednosavno, nema tolikih pritisaka na njega da ih se odrekne.

Грешиш !!!

Ја сам напредњак,
али у овом случају сматрам оне речи Вучића да Дачић треба да прекине разговоре са ДС-ом нетактичним и тек онда се окрене разговорима са СНС-ом.
Као да Вучић од себе одбацује Дачића-стомачића и ради против интереса СНС-а.
Морам да признам да му није дорастао и да Вучић још није спреман да заузме високу функцију.
 
Проћи ће још неко време потребно да схватите да је Путинова ера само наставак прозападне политике Јељцина и Горбачова.
СА ПУТИНОМ ЋЕ СЕ ТАЈ СРАМАН ПЕРИОД И ЗАВРШИТИ, КАДА БУДЕ ОБЕШЕН.

Ја сам довољно дуго везан за Русију и врло добро познајем проблеме у Русији,
јер пратим њихове медије и посматрам са стране хладне главе.
РУСИЈА ПОЛАКО АЛИ СИГУРНО НАПРЕДУЈЕ ИЗ ГОДИНЕ У ГОДИНУ
И ЈЕДИНИ АУТО КОЈИ СЕ НИЈЕ ПРОДАВАО У РУСИЈИ ЈЕ ФИЈАТ, ЈЕР РУСИ СМАТРАЈУ ФИЈАТ НИЖОМ КЛАСОМ.
У Русији нове Фолксвагене и Опеле возе људи средњег нивоа (Јермени, Грузини, и трговци Азербејджанци) и то су аутомобили који се не сматрају престижним.

ЛЕКСУС, АКУРА, МЕРЦЕДЕС, БМВ су марке која се сматра одговарајућом за средњег пословног човека.
А код богатих је у возном парку обавезан "Бентли ".
 
Проћи ће још неко време потребно да схватите да је Путинова ера само наставак прозападне политике Јељцина и Горбачова.
СА ПУТИНОМ ЋЕ СЕ ТАЈ СРАМАН ПЕРИОД И ЗАВРШИТИ, КАДА "ЦАР" БУДЕ ЗА МУДА ОБЕШЕН НА СРЕД ЦРВЕНОГ ТРГА..

Само те пратимо !!! :per:
 
Признајем, нисам све постове детаљно прочитао али и оно шта сам прочитао углавном се односи на наводни ПРИТИСАК РУСА на Дачића да направи Владу са СНС-ом укључујући и кредите које, опет наводно, нуде Србији.
Нико ништа не рече зашто би то Руси радили:
- из геополитичких разлога,
- стратешких разлога,
- гледају Србију као богату државу природним богатствима (!?),
- Србија је велико тржиште за Русију (!?),
- огроман људски ресурс у смислу јевтине радне снаге, (!?),
- зато што нас воле и немогу без Срба,
- итд.

Стварно не видим ваљане разлоге да нам Руси помажу ако то ми од њих не тражимо!
 
Грешиш !!!

Ја сам напредњак,
али у овом случају сматрам оне речи Вучића да Дачић треба да прекине разговоре са ДС-ом нетактичним и тек онда се окрене разговорима са СНС-ом.
Као да Вучић од себе одбацује Дачића-стомачића и ради против интереса СНС-а.
Морам да признам да му није дорастао и да Вучић још није спреман да заузме високу функцију.

Pa ne zavisi nista od Vucica, vec od Dacica. Izjave su najmanje vazne u svemu, i onako ih ima svaki dan raznih. Sustina je da SPS prvo treba JASNO da se ogradi od LSV-a, SPO-a, LDP-a i ostalih koji se zalazu za ulazak u NATO pakt.
 
Грешиш !!!

Ја сам напредњак,
али у овом случају сматрам оне речи Вучића да Дачић треба да прекине разговоре са ДС-ом нетактичним и тек онда се окрене разговорима са СНС-ом.
Као да Вучић од себе одбацује Дачића-стомачића и ради против интереса СНС-а.
Морам да признам да му није дорастао и да Вучић још није спреман да заузме високу функцију.

Vruce .. vruce ...
 

Back
Top