Rusi guraju Dačića kod naprednjaka

Проћи ће још неко време потребно да схватите да је Путинова ера само наставак прозападне политике Јељцина и Горбачова.
СА ПУТИНОМ ЋЕ СЕ ТАЈ СРАМАН ПЕРИОД И ЗАВРШИТИ, КАДА "ЦАР" БУДЕ ЗА МУДА ОБЕШЕН НА СРЕД ЦРВЕНОГ ТРГА..

Mozes samo da mu se sagnes .... :)
 
1339629087_big.jpg


kuku crni ivice zar ces nabiti noz u ledja seksi dedi i preci kod gospodina ToNi-ja? :think: :sad2:

50556_300215406562_937635_n.jpg


Jel kažu šta pravoslavna braća za Srpsku Rdikalnu Stranku gde da se gura?
Po forumu Krstarica i po gej paradi?
 
Pa ne zavisi nista od Vucica, vec od Dacica. Izjave su najmanje vazne u svemu, i onako ih ima svaki dan raznih. Sustina je da SPS prvo treba JASNO da se ogradi od LSV-a, SPO-a, LDP-a i ostalih koji se zalazu za ulazak u NATO pakt.

ЗАШТО ТО МОРА ЈАСНО ДА УРАДИ У ЈАВНОСТИ ? -па да се оспе бујица по дотичном у медијима.

ДОВОЉНО ЈЕ ДА У РАЗГОВОРИМА ТО КАЖЕ ВУЧИЋУ.....

ЈА МУ ВЕРУЈЕМ, ЈЕР АКО СЕ ОПРЕДЕЛИ ЗА ПРО-РУСКУ ВАРИЈАНТУ ВЛАДЕ (ШТО ЈЕ ИЗВЕСНО) ОНДА ТУ НЕМА МЕСТА ЗА ГОРЕ ПОМЕНУТЕ.
 
Ја сам довољно дуго везан за Русију и врло добро познајем проблеме у Русији,
јер пратим њихове медије и посматрам са стране хладне главе.
РУСИЈА ПОЛАКО АЛИ СИГУРНО НАПРЕДУЈЕ ИЗ ГОДИНЕ У ГОДИНУ
И ЈЕДИНИ АУТО КОЈИ СЕ НИЈЕ ПРОДАВАО У РУСИЈИ ЈЕ ФИЈАТ, ЈЕР РУСИ СМАТРАЈУ ФИЈАТ НИЖОМ КЛАСОМ.
У Русији нове Фолксвагене и Опеле возе људи средњег нивоа (Јермени, Грузини, и трговци Азербејджанци) и то су аутомобили који се не сматрају престижним.

ЛЕКСУС, АКУРА, МЕРЦЕДЕС, БМВ су марке која се сматра одговарајућом за средњег пословног човека.
А код богатих је у возном парку обавезан "Бентли ".

Ево прави учинак "за мајчицу Русију" таквих са "обавезним Бентлијем": Норилск, РФ

pollution_mining_chemicals_sukinda_india_blacksmith_q_18444.jpg


air-pollution.jpg


SuperStock_4141-28188.jpg
 
Poslednja izmena:
Па то ти је Норилск који је најмање 4 000 /четири хиљаде/ километара далеко од Москве у Сибиру где је раније био Гулаг.

Да ти објасним са наше стране гледишта то је као да си ми показао слику из далеког Сенегала !!!!
 
Па то ти је Норилск који је најмање 4 000 /четири хиљаде/ километара далеко од Москве у Сибиру где је раније био Гулаг.

Да ти објасним са наше стране гледишта то је као да си ми показао слику из далеког Сенегала !!!!

Ма, заеби ти аргументацију "далеко од Москве", него бандити са "обавезним Бентлијима" на које се ти ложиш не живе у Норилску, ту само уништавају природу и људско здравље и одатле ваде милијарде; буди поштен, и тако реци: "ј*бе ми се за Русе без Бентлија, ЈА ВОЛИМ ЦАРА ПУТИНА, на к. са сиротињом, нека цркне у смраду хемикалија", а не да ми продајеш причицу о "4000 км од Москве" ... уосталом, имаш на претходној страници једну ништа мање "лепу" фотку из радничког предграђа Москве, а то тако неће моћи довека ..

12norilsk.600.jpg


norilsk.jpg


00134fhg

Норилск
 
Poslednja izmena:
Ма, заеби ти аргументацију "далеко од Москве", него бандити са "обавезним Бентлијима" на које се ти ложиш не живе у Норилску, ту само уништавају природу и људско здравље и одатле ваде милијарде; буди поштен, и тако реци: "ј*бе ми се за Русе без Бентлија, ЈА ВОЛИМ ЦАРА ПУТИНА, на к. са сиротињом, нека цркне у смраду хемикалија", а не да ми продајеш причицу о "4000 км од Москве" ... уосталом, имаш на претходној страници једну ништа мање "лепу" фотку из радничког предграђа Москве, а то тако неће моћи довека ..

Норилск

Проблем Руса је што њих има мало више од Турака (50%) а имају 2000 (две хиљаде) пута већу земљу од Турака ???
По глави руског грађана сваки од њих има 2000 пута више земље од рецимо Турчина... О Србији и да не говорим.
Зато Руси могу и да испитују нуклеарно оружије и да праве своје "прљаве а исплативе" фабрике у Сибиру, јер то на њих утиче исто колико и на американце....
 
Проблем Руса је што њих има мало више од Турака (50%) а имају 2000 (две хиљаде) пута већу земљу од Турака ???
По глави руског грађана сваки од њих има 2000 пута више земље од рецимо Турчина... О Србији и да не говорим.
Зато Руси могу и да испитују нуклеарно оружије и да праве своје "прљаве а исплативе" фабрике у Сибиру, јер то на њих утиче исто колико и на американце....

Не волиш ти ни Русију, ни Русе, већ се само ложиш на "руса са бентлијем"; то је та опсесија која је, у твом дечјем фантазмагоријуму, заменила "италијана са фераријем", "немца у поршеу", и томе слично.
 
Оде Дачић у ОПОЗИЦИЈУ!Свака част Људино!

Боље сам него са будалама !

Има нови хит месеца ових дана слушам

"Ко би рекао чуда да се десе да их Дачић све редом одебе"

:orkestar:
 
Не волиш ти ни Русију, ни Русе, већ се само ложиш на "руса са бентлијем"; то је та опсесија која је, у твом дечјем фантазмагоријуму, заменила "италијана са фераријем", "немца у поршеу", и томе слично.

Smešan si kompleksaš....
Ja više poznajem Rusa nego Srba.....ako ne veruješ pitaj Isusa koji se ovde javlja povremeno iz Tule.
 

Back
Top