RRA: Ukida se Dvor?

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
27.854
7. februar 2011. 16:23
Gordana Suša, članica Saveta Republičke radiodifuzne agencije kaže da je za sutra zakazana hitna sednica zbog incidenta na “Dvoru”.
"To je strašno! Ja ću se lično zalagati da se takve emisije zabrane" – rekla je za Suša na molbu da prokomentariše incident na “Dvoru”.
"Ne mogu da govorim u tuđe ime, ali sutra će se održati hitna sednica Saveta. Pozvani su i predstavnici TV Pinka, i biće pokrenuta rasprava o svemu što se dogodilo i RRA će glasati sutra. Jer ovo nije prvi put, pre dve noći je kao što znate, bilo tuče i u Parovima na TV Hepi. Koliko znam danas bi neki članovi Saveta trebalo da se vrate sa puta, a naša služba je sigurno zabeležila taj incident u prenosu".
Na pitanje, šta se realno može dogoditi posle ovog incidenta, Gordana Suša kaže:
"Pinku bogami ovo nije prvi put, već je bilo opomena i realno vrlo lako može da se desi ukidanje programa. Realno može, ja ne mogu da govorim u ime drugih, konačna odluka zavisi od tog kako će Savet da glasa ali realno se to može dogoditi. Postoji i ona druga mera a to je zatamnjenje ekrana i nemogućnost emitovanja osim u kasne sate" – konstatovala je Suša.

http://www.svetplus.com/vesti.asp?vid=6785

Стварно треба забранити све те квази ,,ријалити шоуе'' и којима се познате личности понашају дивљачки горе од животиња.
Ништа позитивно т нема осим таштине, подметања, претњи, свађа, ...
Гласам за: УКИДАЊЕ!
 
Al sam se potreso...
Ma lako cemo mi zabraniti Dvor, Parove,Farmu i ostale gluposti al sta da radimo sa onima koji gutaju ta sr.anja? Njih ne mozemo da zabranimo nazalost...

Мислим да се мења ситуација. То видим по бабама које су у почетку ,,упијале'' Великог брата, Фарму, ... сада већ прескачу гледање и чешће причају да то треба ,,искључити''.
Али бабе не искључују телевизоре једино може РРА да им помогне.
 
7. februar 2011. 16:23
Gordana Suša, članica Saveta Republičke radiodifuzne agencije kaže da je za sutra zakazana hitna sednica zbog incidenta na “Dvoru”.
"To je strašno! Ja ću se lično zalagati da se takve emisije zabrane" – rekla je za Suša na molbu da prokomentariše incident na “Dvoru”.
"Ne mogu da govorim u tuđe ime, ali sutra će se održati hitna sednica Saveta. Pozvani su i predstavnici TV Pinka, i biće pokrenuta rasprava o svemu što se dogodilo i RRA će glasati sutra. Jer ovo nije prvi put, pre dve noći je kao što znate, bilo tuče i u Parovima na TV Hepi. Koliko znam danas bi neki članovi Saveta trebalo da se vrate sa puta, a naša služba je sigurno zabeležila taj incident u prenosu".
Na pitanje, šta se realno može dogoditi posle ovog incidenta, Gordana Suša kaže:
"Pinku bogami ovo nije prvi put, već je bilo opomena i realno vrlo lako može da se desi ukidanje programa. Realno može, ja ne mogu da govorim u ime drugih, konačna odluka zavisi od tog kako će Savet da glasa ali realno se to može dogoditi. Postoji i ona druga mera a to je zatamnjenje ekrana i nemogućnost emitovanja osim u kasne sate" – konstatovala je Suša.

http://www.svetplus.com/vesti.asp?vid=6785

Стварно треба забранити све те квази ,,ријалити шоуе'' и којима се познате личности понашају дивљачки горе од животиња.
Ништа позитивно т нема осим таштине, подметања, претњи, свађа, ...
Гласам за: УКИДАЊЕ!
Ako se posmatra polovina (ako ne i vise tv programa)onda sve treba zabraniti.Protiv sam ukidanja jer me bas zanima dokle su spremni a idu u svom primitivizmu.
 
profit ne zna za meru i granicu...znači ako nije farma, ako nije dvor...izmisliće se nešto drugo...u stvari nema šta da izmisle...ionako nisu mnogo kreativni...samo malo da iskopaju po arhivama okolnih zemalja i to je ta njihova "kreativnost"...

...mogu oni da ukinu šta oće, sms je sms...pare su pare...nezajažljivost je velika, a narod tupav...guta svašta...:)
 
Sve te rijaliti emisje ako se samo pogleda spisak ucesnika u njima sluzi da isluzeni glumci, pevaci, fudbaleri, politacari zarade koju koru hleba da ne bi pocrkali od gladi. Kad je Bebi Dol zadnji put snimila plocu tj. CD , Zorana, Marina, Maja? Sve propali likovi u svakom pogledu cija je karijera davno pala u zapecak, mlade generacije i ne znaju za njih. Inace sve te emisije su katastrofa , to nema veze sa blagim razumom i ljudska bica se izvrgavaju najvecim mogucim ponizenjima. Ako je i od Pinka previse je.
 
Uvek ima dalje ne brini.Ljudska glupost je beskrajna ;)
KONJE UBIJAJU ZAR NE ...
Adaptacija romana Horace McCoya istražuje granice odanosti i izdržljivosti.
Radnja se odvija na maratonskom takmicenju u plesu za vrijeme.
Velike depresije 30-ih godina prošlog vijeka.
Osiromašeni takmicari
se bore, više sami sa sobom nego sa drugim parovima, da izdrže na nogam što duže u nadi da će osvojiti novčanu nagradu koja će im bar na neko vrijeme osigurati egzistenciju....

thumb
 
Ma ostavite babe,šta ćemo sa omladinom koja to gleda? I grand shov i grand pevace...i mnogo sto sta....
Ali ovaj dvorac jos postoji?

Ja se plasim za ovaj naš narod

Molite se za Srbiju

Не плаши се за Србију и народ у њој. У ,,Двор'' улази једна дама која је образована, није свађалица, већи део времена проводи у читању (најомиљенија књига јо је САБРАНА ДЕЛА Вујаклије), певачица изузетних гласовних могућности и веома је пробирљива где пева и коме пева и са манирима сталожене и мирне даме. Могуће је да је одмах промовишу у краљицу ,,Двора'' јер са свим напред изреченим она то и заслужује. Само гледаоци то не заслужују.
То је уметница ВЕНДИ.
Па живи били, видели и остали живи.
 
Не плаши се за Србију и народ у њој. У ,,Двор'' улази једна дама која је образована, није свађалица, већи део времена проводи у читању (најомиљенија књига јо је САБРАНА ДЕЛА Вујаклије), певачица изузетних гласовних могућности и веома је пробирљива где пева и коме пева и са манирима сталожене и мирне даме. Могуће је да је одмах промовишу у краљицу ,,Двора'' јер са свим напред изреченим она то и заслужује. Само гледаоци то не заслужују.
То је уметница ВЕНДИ.
Па живи били, видели и остали живи.

05fd3159ec4130d5e74be3d911cc46c9.gif

:sad2::sad2::sad2::sad2::sad2::sad2:
 
Datum ovog teksta iz prvog posta je 7. februar. Jesu li ukinuli Dvor?

Нису још, кажу 13-тог Марта биће крај.

Али главне глумце су већ разбуцали: Милош изашао, Маја Николић истерана и води се предкривични поступак за неку изјаву у вези Јевреја, оно буре од (не)човека Бокија 13 српске власти (судија за прекршаје) казнио и протерао из Србије на 6 (шест) месеци.
До краја, десиће се још која пиздарија.
 

Back
Top