Романтика -> незрелост? НЕ!!!

Ne,ne...ona je rekla da kad bi meni rekao neko da sam neprimjerna...znam da ti tako neshto ne bi rekla...
jer ti vidish ono pozitivno u ljudima,nekada cak i kad tog pozitivnog nema :)
roze naocale su super,ali to ne znaci da je svijet onakakv kakav ih vidish kroz njih
...
shto prije naucish da raspoznaesh shta i kako...bice ti bolje...



e...u ovome je stvar...ti si neprijatno iznenadjena jer te mishljenja ljudi ovdje tangiraju malo vishe nego shto bi trebalo...shta te briga shta neko misli...posebno na 4umu...

Draga Lajterka, si, u svakom vidim bar nesto pozitivno, ali veruj mi na rec da sam se nagledala mnogo cega van ruzicastih naocara i da je toliko ruzno da bi peklo oci onom ko bi citao, ako bih postavila temu o tome, a necu. Jednostavno volim ljude i zivot :heart:
 
njena "nezrelost" se ne iskazuje po njenoj romanticnoj strani vec po stavovima i razmishljanjima...zaluta ne neku HC temu i onda se cudom cudi kako to i zashto to...
pa, ne mogu svi ljudi da imaju iste stavove :roll:

ona je ono za shta ljudi kazu "neiskvarena" onda kada bi ja rekla da je dijete u pubertetu...
E, ali ona nije u pubertetu ;) Neiskvarenost nema veze sa godinama...
 
Poslednja izmena:
Nisam znala da ovoliko smetam ljudima na forumu...
Ne smetaš ti nikome nego se ne uklapaš u koncept Pdf Ljubav i seks -> *ebarnik Foruma Krstarica ;)

ne smetaš ti njima...oni sami sebi smetaju...:cmok:
Joj, što ja volim ovu Bejbi :)

Nisam zlato, ali za sebe stvarno ne mislim da sam nezrele. To sto izgledam mladja nego sto jesam, sto sam romanticna i branim ideale u koje malo ko jos danas veruje me ne cini nista manje ozbiljnom od duplo starijih ljudi. Ako je to sto sam mahom uvek raspolozena devojka koja misli da ljubav i seks idu zajedno, streljajte me, ok. Teme se i otvaraju da bi se culo razlicito misljenje, a to sto je moje drugacije i sto se u mojim stavovima mnogi ne pronalaze, ne treba da bude razlog da me kamenujete ovde. Jesam detinjasta, ali kad se salim i zabavljam.
Ne obaziri se na loše komentare! ;)
Nije važno šta ti neko kaže nego ko ti kaže ;)
 

Back
Top