Rodjendan...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
I od mene sve najlepshe,Bojana. Puno zdravlja i srece,ljubavi do neba...a kako sam videla lepota ti ne nedostaje... nadam se da cesh danasnji dan lepo da provedesh i da ga niko i nishta nece pokvariti.
 
vomit.jpg
 
Ljudi citam vas,i mogu reci da vas sve potpuno razumem.Posle svake veze ostane puno gorcine i bola..ali vreme leci sve..i mnogo gore stvari nego sto je raskid.Iza mene je propala veza koja je trajala dve i po godine,od raskida se nismo ni culi ni videli iako smo zajedno prosli mnogo toga i lepog i uzasno ruznog..ali sta je bilo bilo je.Podignite glavu i krenite napred,zaboravite ruzne stvari a one lepe sacuvajte kao uspomenu.Svi smo mladi i pred nama je jos puno ljubavi..
 
marija22:
Ljudi citam vas,i mogu reci da vas sve potpuno razumem.Posle svake veze ostane puno gorcine i bola..ali vreme leci sve..i mnogo gore stvari nego sto je raskid.Iza mene je propala veza koja je trajala dve i po godine,od raskida se nismo ni culi ni videli iako smo zajedno prosli mnogo toga i lepog i uzasno ruznog..ali sta je bilo bilo je.Podignite glavu i krenite napred,zaboravite ruzne stvari a one lepe sacuvajte kao uspomenu.Svi smo mladi i pred nama je jos puno ljubavi..
Tako ni mi,ja sam pokusavao na sve nacine da dodjem do nje,nije htela i onda ja batalim sve pre nekih 10-ak dana,i nisam je vise primecivao,a ona se pojavi pre dva dana,jedino sto se cujemo preko chata,a nismo se videli bas dugo,a ni culi glasove...zar ne Bojana? :roll: :roll:
 
Ne,ja se ne zalim sto se nislo videli.Zasto bi se vidjali?Bilo pa proslo,ko je koga vise povredio i razocarao potpuno je nebitno,svejedno je kraj.To da li je on sutradan nastavio sa svojim zivotom ili ne nije me zanimalo,da jeste to bi bila cista sujeta i nista vise.Prijateljstva nema posle veze,treba sto pre krenuti dalje,jer kako kazu "bolje dobar razvod nego los brak" a to se moze primeniti i na vezu.
 
Bojana...evo i ja ti cestitam rodjus hehe. nemam sta da dodam posle onako lepih zelja, sem da pruzis ruku ako nista drugo zato jer ste ljudi. Svi smo mi ljudi, svi brljavimo, kazemo i ono do cega nam zaista nije stalo, ili ne razmislimo o posledicama. Ipak smo ljudi...pruzi mu drugu sansu...ako vec nisi 8-)
 
Srecan rodj Bojana...Daj stvarno pomirite se...Jbt..Mislim ja bih na onakvu poruku...

Ti bar imas osecanja,da se zavalis...ja nisam ni to dobila...

Zasluzio je sansu,dosta si ga mucila:)
 
Dobro nemoj te sad da se svadjate,nego se pomirite..ajde...Daj sta bi htela Bojana,da ti on kaze kao meni moj,da nemas cemu da se nadas,da te ne voli,da nikad nije ni voleo,da ne zeli vise ni o cemu da prica sa tobom...Jer bi to volela?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top