Rodjendan...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Oce sigurno..kako da ne...A cekaj stavrno,ako ga volis...zasto neces???Ja bar mogu Marka da shvatim jer on mene mrzi...ali ti...Ne znam imam neki osecaj da zelis da te moli,jer da ne zelis nista sa njim ne bi nsita trazila na ovom forumu???ili gresim???
 
A,puci ce i meni film. Mogu i ja da se inatim,pa makar patio jos godinu dana. Lepo joj sto je ja ovako molim,ne gresis ti ana,znam ja nju kao svoj dzep,znam je kako dise. Evo jutros smo se culi prvi put posle mesec dana, i nista... :(
 
Ti se bar cuejs sa njom...:(...Nemoj te to sa inatom je ruzna stvar...Ja imam osecaj da kod mene on tera neki inat,ja ne zelim to...Jedino stos am htela je ili da pokusamo,ili da bar ostanemo ok...ali posto on ne zna...ja ne mogu da ga nateram...

Nadam se da ce i Bojana i Marko,jednog dana shavtiti sta su izgubili,ja cu za svog uvek biti tu,za tebe ne znam?!
 
Ja mislim da necu biti tu. Okrecem novi list,idem u nove pobede i nova osvajanja.Moram da se borim pre svega sa sobom,pa tek sa ostalima,neko mene ovde ne zasluzuje...
P.S. A mogla si da imas sve..... a ti si ipak izabrala njega...
 
ti mislis da samo ti patis,unistio si mi sve koliko sam te samo puta molila kazi koliko?a ti stalno nervozan preci svi od mene ti bili!do ogoga je sve doslo zbog tebe i tvoje tvrdoglavosti
 
mislis?ako ne volim nuplo vise od tebe...

Bojana sad si pokalzala da teras iant..izvini ali tako je,ja uvek stanem na stranu pravde...Oboje ste tvrdoglavi i mislite da ce tako biti lakse,ustavri je jos gore...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top