Rodjendan...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
uradi nesto sto je iz snova, obori je s nogu. i ona se sada pita da li ces joj cestitati, a ti smisli nesto da odlepi!!!! tako ces sve najlepse uraditi, i njoj i sebi. sebicnost i namcorluk nicemu ne vode.
 
NovaIsta:
uradi nesto sto je iz snova, obori je s nogu. i ona se sada pita da li ces joj cestitati, a ti smisli nesto da odlepi!!!! tako ces sve najlepse uraditi, i njoj i sebi. sebicnost i namcorluk nicemu ne vode.
Radio sam mnogo lepih stvari,mnogo romantike,inace volim to,ali mislim da sada nemam snage za takav korak,mislim da nemam volju,da cu da naidjem na negativan i ruzan ogovor,bila bi to ipak neprijatna situacija. ti mi kazes iz ugla sta bi ti zelela,a ona je pozelela da joj NE cestitam! :shock: :(
 
Nevernik u to:
Ljudi,kapiram ja sve! Ako niste primetili,ona je prva pocela da iznosi argumente,da se imenuje i sve ostalo! Jesmo mnogo smo se medjusobno ispovredjivali. Sto se tice svadje i intime i to je ona cini mi se prva zapocela.
P.S. Nemoj Maru da mi dirate,ona je tu jedina ni kriva ni duzna. A ova nek shvati sta je izgubila, a do tad kad shvati bice vec davno kasno! Tako je bilo i juce,shvatila je da sam digo ruke od nje,cula je za drugu i tako to.
Hvala svima na savetima i kritikama! Da,vidim da ona nema smelosti da napise bilo sta,a sto se tice cestitke,zavisi od toga kako me ponesu emocije u subotu!
Pozzz
bez uvrede,ali jadna mara kada se ti toliko opterecujes oko bivse devojke...
 
Cestitaj joj rodjendan, gledaj sto lepse i pristojnije, a sad kako ce ona to primiti i sta ce uraditi to je njena stvar. Ti neces imati o cemu da razmisljas, uradio si i to je to.
Kako god odreagovala mislim da ce se jednog dana setiti . . .
 
Naravno da treba da joj cestitas rodjendan... :wink:
Sjajno je sto si se setio datuma...to govori da ti je stalo do nje... :razz:

Evo i ja sam bivsem ( tada jos nije bio bivsi), cestitala njegov rodjendan, odmah posle 00:00 h kada mu je bio, a Onn se moga nije ni setio...nema veze sto je vec bio bivsi...ruzan osecaj...bezze...gde je i ako je bilo emocija, zna se sta je red... :wink:

Batali sta ti ovi baksuzi govore...sve se bojim da oni svojim zemskima ne cestitaju i ne bi da su na tvom mestu... :roll:

Cestitaj obavezno..! :lol:
 
Nevernik u to:
U subotu je mojoj bivsoj devojci rodjendan! Posle 3 godine ovo ce biti prvi koji necu provesti pokraj nje :-? ! Upali smo u veliku krizu,nemamo vise kontakta,osim mailom ili chat-a. Taman kad pomislim da mi je lakse i da sam je zaboravio,ona se pojavila juce kao od nikuda i pricali smo 3 sata! Sve je krenulo lepim tokom,bila je emotivno prazna i imao sam utisak da joj bas nedostajem,a i ona meni. Medjutim tokom razgovora poceli smo da jedno drugo povredjujemo trudeci se da ce jedan od nas to uciniti bolje od drugog. Mislim da sam ja taj koji je preterao,ali ipak i ona snosi veliku krivicu! Strasno je ljubomorna,pa evo to mi pokazuje i danas posle skoro mesec i po dana od naseg raskida. Moje pitanje sledece,ne znam sta da radim?! Nasa veza je prakticno nemoguca,zabrljali smo mnogo,tako da nemam snage za dalje! Dakle u subotu ona puni 21 godinu,da li da joj cestitam rodjendan, da li da je iznendim necim, ne znam kako ce ona da odreaguje,malopre mi je poslala PVT poruku da sam od danas mrtav za nju? Verovatno ce ovo da procita i da da sama komentar?!
Ljudi,tako sam prazan emotivno,tako se lose osecam, da nemam snage vise za nista?! :roll: :-(
A,da svestan sam da je volim,nije mi lako ipak godine su to! Takodje ona to isto oseca,mada znam da nece da prizna,jer dokazuje svojom ljubomorom. :roll:
Čestitaj joj rođus i onda:
NE SVAĐAJ SE S NJOM NABODI JE,NABODI JE,NABODI JEEE...!!! :twisted:
 
Ucini ono sto ti zelish. Ako zelish da cestitash,uradi to.To je ok jer je pitanje kulture i postovanja. Ako mislish da ce to nesto da promeni medju vama...hoce. Necesh ti biti taj koji je zalupio vrata g*zicom.
Ako ne zelish,zaboravi je i nikad joj se vishe nemoj obracati.
 
P.s. nemoj da joj cestitas rodjendan....nije to zasluzila a ni ti nisi nista bolji od nje....
Ovakav stav je meni skroz bezveze.
Znači, bila sam sa nekim 3 godine, voleli smo se ljubili i mazili :lol: i posle 3 godine ja pljunem na nju i na sebe i kažem e nije zaslužila da joj čestitam rođendan. :roll:
S kim sa ja onda provela 3 godine i ko je tu kreten?
 
zelenooka:
Ama 3 godine ste bili zajedno i proveli, sigurna sam, jako puno lepih trenutaka, prema tome ne verujem da možeš da izazoveš neku strašnu reakciju...
Ja bih bila ljuta da mi ne čestitaš rođendan.
I na kraju, uvek možeš da joj otvoriš rođendansku temu ovde.
f075.gif

slazem se sa tobom, mada ja smatram da joj mozes lkupiti bar neki mali poklon, cisto da obelezis sa naravno cestitkom. Ipak ste bili 3 godine zajedno
 
srećica:
slazem se sa tobom, mada ja smatram da joj mozes lkupiti bar neki mali poklon, cisto da obelezis sa naravno cestitkom. Ipak ste bili 3 godine zajedno

Potrudicu se da joj posaljem telgramsku cestitku,nadam se da iako je sutra vikend da poste to rade. Mislim da je lepo to od mene... :razz:
 
zelenooka:
Ovakav stav je meni skroz bezveze.
Znači, bila sam sa nekim 3 godine, voleli smo se ljubili i mazili :lol: i posle 3 godine ja pljunem na nju i na sebe i kažem e nije zaslužila da joj čestitam rođendan. :roll:
S kim sa ja onda provela 3 godine i ko je tu kreten?
Obicno posle duge veze ljudi nemaju potrebu da se vidjaju, cuju ili cestitaju. Pogotovo ako se ona lagano raspadala. Isprazni se svaka naklonost. Samo imas belesku o vezi od tri godine. I sto bi rekla Snezana Savic: nova ljubav, nova ljubav...opet moje srce buuudi, a reklo je nece vise ni da voli, na da ljuuubi
p.s. Meni zao Mare!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top